Prezydent Warszawy: Także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Rzeczniczka PiS: To wypowiedź skandaliczna

| Aktualizacja:

W ocenie rzeczniczki PiS Beaty Mazurek wypowiedź prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas uroczystości z okazji 73. rocznicy Powstania Warszawskiego była skandaliczna. Rzeczywistość jest dziś inna niż 73 lata temu - zaznaczyła Mazurek.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2017-07-31 15:16)
    Ona się sPOwiada czy modli do ucha rabina?
  • ~Ob RP
    (2017-07-31 15:17)
    Niezaprzeczalna PiSmiss wypowiedziala się jak kolesia pod budka piwna."Inteligentna"ci z niej bestyja.
  • ~ajax
    (2017-07-31 15:18)
    To już nawet nie jest dno, to jest dno i półtora metra mułu?!Dla POlszewii nie ma już żadnych świętości?
  • ~czesia
    (2017-07-31 15:19)
    znowu menopauza mazurek ma zwidy
  • ~Hw
    (2017-07-31 15:21)
    Bufetowa Hajka za szynkwasem. Dzisiaj polewa tylko swoim.
  • ~zez
    (2017-07-31 15:21)
    Co ta kobieta tam robi????
  • ~sic.
    (2017-07-31 15:28)
    Skandalem p. Mazurek jest to co wyczynia PiS i Kaczynski.Wszyscy pisowcy zostaniecie osadzeni.
  • ~jaki
    (2017-07-31 15:30)
    za to czytalnie listy smoleńskiej jak najbardziej przystoi, trolle?
  • ~Polak Lepszego Sortu
    (2017-07-31 15:35)
    Zgadzam się z HGW, warszawska młodzież musi przejść próbę i stawić czoła Hajce oraz jej szajce garbatych nosów.
  • ~helena
    (2017-07-31 15:37)
    Pozwoliła aby czyściciel kamienicy wywalił z mieszkania powstańca do piwnicy a teraz mówi o prawach człowieka i wolności.? Taka osoba wogóle nie powinna reprezentować miasta na tak doniosłej uroczystości..to jest żenada.
  • ~adrian
    (2017-07-31 15:50)
    HGW ma niestety rację.....tja...... Polak Polakowi .....Polakiem
  • ~Laki
    (2017-07-31 15:58)
    Młodzież musi obronić demooracje by Hania nie poszla siedzieć? Haha faktycznie próba :)))
  • ~galazka
    (2017-07-31 16:03)
    Rabin na zdjęciu sie cieszy i jest zadowolony. To lepiej jak dobrze oprócz tej niedobrej Ogórek
  • ~Baron Barinkay
    (2017-07-31 16:06)
    VII przykazanie: Nie kradnij, דו זאלסט נישט גאַנווענען
  • ~Szmul
    (2017-07-31 16:10)
    Ta nasza biedna Warszawa nie ma szczęścia. Niszczyli ją hitlerowcy-w 44r zrównali z ziemią.Przyszła komuna -Polacy mimo wszystko odbudowali.To diabli i PO nadali HGW ze swoją mafią, i kolejna hekatomba -tym razem złodziejska-spadła na Warszawę. Rozhandlowała mnóstwo zabytkowych obiektów- za chwilę zburzonych przez deweloperów pod "czujnym" okiem konserwatora zabytków ( "niestety,nie zdążyliśmy zatrzymać rozbiórki"). Parę tysięcy nieruchomości zwyczajnie rozkradli - wyrzucając ludzi na bruk. Mnóstwo obiektów zaniedbanych,wołających o pomstę do nieba - bo łatwiej pozbyć się z nich lokatorów na potrzeby kolejnego przekrętu. Chichot historii - po pladze hitlerowskiej przyszła plaga PeOwska którą nie wiadomo jak czytać;Platforma Oszustów ?...a może Przestępczość Ogólnopolska?
  • ~nina
    (2017-07-31 16:18)
    Radze Mazurek czytac i sluchac ze zrozumieniem, wolnosc,demokracja,prawa czlowieka nie sa nam dane raz na zawsze, tak sie sklada ze kazde pokolenie ponosilo ofiary,dopiero teraz mamy 72 lata wzglednego spokoju.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-31 16:26)
    Prezydent Miasta robi Geszeft,kamienica do zbycia.
  • ~misiek
    (2017-07-31 16:35)
    Haha, uderz w stół a nożyce się odezwą. Gdyby nie było sprawy, Mazurek w ogóle by nie skomentowała HGW.
  • ~emerytka
    (2017-07-31 16:57)
    tego nawet nie warto komentować
  • ~tom41
    (2017-07-31 17:32)
    Wyraźny wpływ na p. Mazurek wywiera partner - amator kleju.