"Solidarność" z rządem PiS. "Korzyści z tego sojuszu są dla związku ewidentne"

| Aktualizacja:

Sojusz Solidarności z PiS przyniósł pracownikom wymierne korzyści. Ale czy związek nie zapłaci za to ceny w przyszłości?

wróć do artykułu
  • ~zoo
    (2017-10-10 00:07)
    Ktos niezle to nazwal "wierny sluga pisu"
  • ~zez
    (2017-10-10 00:02)
    Dla Piotra Dudy stac przy wladzy to zadna nowosc. W stanie wojennym ochranial telewizje rezimowa, a teraz ochrania rezim /rzad/ pisowski. Korzysc zawsze zapewniona. Koryciarz. A obiecywal, ze nie bedzie wciagal Zwiazku do polityki. Zwyczajnie zrobil z geby d---e!!!! Oszust, jak kazdy pisowiec-prawicowiec.
  • ~~komentator
    (2017-08-24 11:46)
    Jaki związek, już dawno przestali nim być bronią tylko górniczych przywilejów.
  • ~Carera
    (2017-08-22 09:04)
    Jaka to Solidarnosc? Powinni nazwe zmienic na np " W S P" czyli wierny sluga pisu!
  • ~kill jk
    (2017-08-20 17:58)
    solidarnosc daaaawno juz nie jest Solidarnoscia.
  • ~kik
    (2017-08-20 17:12)
    Duda niech zniknie .On nic nie robi .ON jest z Solidarności bzdura gdzie się do tej pory ukrywał .Kto go słucha tylko kasę bierze to musi się skoniczyć
  • ~pycha
    (2017-08-20 14:37)
    cale lata nie walczyla solidarnosc - nie wiadomo co to za twor - o godne pensje a teraz chca jeszcze zmniejszyc zamykajac niedziele Wielki zwiazek na czele z kim - nie wiadomo nikt go nie zna - nie wiadomo skad przyszedl a wiadomo z pisuuuuuuuuuuuuuuuuu od ojca rydzyka i swity oplywa w luksusach a ludzie klepia biede!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 uuuu
  • ~zły duch
    (2017-08-20 14:20)
    Tak sobie myślę że obecnie dla Dudy.Piotra Dudy i Solidarności najlepiej byłoby,aby nastąpił Polexit.Ustawieni są.Państwo utrzymuje ten cały system.Kadencyjności nie ma.. Czyli ".żyć nie umierać"...
  • ~ikto
    (2017-08-20 10:57)
    To PO CO jest ten "związek" lizotyłków?! KORYTO się poszerza!
  • ~fel
    (2017-08-20 09:09)
    korzyści są po stronie Piotra D a nie po stronie zwalnianych nauczycieli i innych pracowników tylko też dla górników którymi straszy rząd
  • ~Manny Quinn
    (2017-08-20 04:36)
    Whoever supports PO/Nowoczesna targowica, should have their head examined. Seriously, these morons didnt do anything good for the country or its people. Go PIS......PIS forever
  • ~L. Free
    (2017-08-20 02:27)
    PiS to bieda i zacofanie!
  • ~Czarna mamba
    (2017-08-19 23:03)
    Socjalizm-naród-partia-robotnicy. Gdzieś w którejś parafii już to dzwoniło. Niech ktoś wspomoże słabą pamięć. Acha, i jeszcze coś o koszulach.
  • ~Jabis
    (2017-08-19 22:05)
    Duda-Kacperek ... tak samo zeszmacił SOLIDARNOŚĆ jak Macierewicz wojsko. Obecna Solidarność = ORMO PIS. Tfu!
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-08-19 21:40)
    Czy poza Polska istnieja gdzies jeszcze na swiecie "Rzadowe Zwiazki Zawodowe"?????????
  • ~Beata
    (2017-08-19 21:35)
    Kacperek tez macha z radosci ogonkiem, znow pojedzie z Panem na wczasy do Kolobrzegu i dostanienie nowy spodeczek z logo Solidarnosci
  • ~związkowiec
    (2017-08-19 19:56)
    "Korzyści z tego sojuszu są dla związku ewidentne"- to widać od 1990r. ,jak kolejne rzesze etatowych działaczy Solidarności zostaje zawodowymi politykami {czyt. zawodowymi kłamcami }, rozczarowując szeregowych członków , osłabiają związek który systematycznie traci liczebność i wiarygodność.
  • ~Nina
    (2017-08-19 19:16)
    Czy o taki związek walczyliśmy?
  • ~jakeloo
    (2017-08-19 18:55)
    ten właściciel Kacperka to też duda?
  • ~danutella
    (2017-08-19 17:47)
    Mam szczerą nadzieję że zapłaci i że rachunek będzie na tyle wysoki by raz na zawsze zwiazkowcy zapamiętali ile kosztuje sojusz z wladza (kazda wladza).

Może zainteresować Cię też: