Komisja Europejska przekonuje, że ma kompetencje, by zajmować się sądami w Polsce

| Aktualizacja:

Komisja Europejska odrzuciła we wtorek przedstawione przez Polskę stanowisko, według którego KE nie ma prawa ingerować w polski system sądownictwa.

wróć do artykułu
  • ~kar
    (2017-08-28 13:14)
    Brawo Panie ministrze--nie dać się obrzydliwie zakłamanym funkcjonariuszom medialnym. 80% mediów jest w łapach zagranicy a zwłaszcza Niemców. Oni płacą tym funcjonariuszom i WYMAGAJĄ! Są tak wiarygodni jak gadzinówka GW, WSI24 i inne wściekłe lisy.
  • ~katol
    (2017-08-28 13:20)
    ten s. eskobar-pyszczakowski to błazen...ale jak to mówią....nosił błazen razy kilka...ponieśli i błazna...
  • ~Apolityczny
    (2017-08-28 13:23)
    Bardzo ładnie odpowiedział. Brawo Waszczu!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-08-28 13:26)
    A co Waszczykowski ,ten dyplomat ołek ,może powiedzieć sam od siebie bez instrukcji (tzw.przekazu dnia) z nowogrodzkiej!
  • ~brytan
    (2017-08-28 13:26)
    bardzo dobrze odpowiedział ciekawskiemu durniowi czego się spodziewał że nie wysłał odpowiedzi sensacji nygus szukał.
  • ~nie da sie wyrobic opinii na podstawie jednego zdania
    (2017-08-28 13:40)
    Zeby ocenic ta sytuacje nalezaloby poznac caly konspekt/ tej sprawy,..... a najlepiej wrzucic vidio/ bo .... zasada jedna Baba Drugiej Babie/ Sorry za zwrot gwarowy/ ... juz dawno nie dziala
  • ~Jula
    (2017-08-28 13:42)
    To naprawdę bardzo dobrze wychowany czlonek rzadu.A przy tym jaki kompetentny ?
  • ~myczek
    (2017-08-28 13:42)
    Nadgorliwy wykształciuch z prywatnej uczelni dostał po nosie a powinien dostać w r*j
  • ~info w poniedzialek z ranca
    (2017-08-28 13:43)
    dziennikarz powinien zwrocic sie do rzecznika, zwlaszcza w poniedzialek z ranca
  • ~pis na opak to ... też wstyd
    (2017-08-28 13:47)
    Jest podobno taka rasa, która słysząc pytanie nie odpowiada na pytanie, tylko też pyta. Czy ten to taki egzemplarz przykładowy, czy tylko przypadkowy ? A może to uczeń prezesa ?
  • ~Karmen
    (2017-08-28 13:52)
    Pani Szydło zatrudniła za nasze pieniądze jakiegoś głupka . My chcemy wiedzieć i o to pyta dziennikarz czy Polska poważnie traktuje Unię Europejską ?. A ten facet coś o Panu Timmermansie , zresztą wielkim przyjacielu Polski. Chłopie ,jedż do swojego Eskobaru a nie przynoś wstydu Polakom.
  • ~kaczołap
    (2017-08-28 14:04)
    ten typ to ani pan ani minister...
  • ~jolka
    (2017-08-28 14:05)
    gość jest półmózgiem i to chyba już dla wszystkich oczywiste. za komuny tacy sami jak on biegli przed 1 sekretarzem drzwi otwierać - bo inaczej kariery, przy własnej mierności, inaczej by nie zrobili. taki towarzysz szmaciak.
  • ~a kto to jest ten wa ... co ?
    (2017-08-28 14:18)
    Chyba wszyscy dziennikarze w tym kraju już wiedzą, że wiedza kosztuje i to bardzo dużo, więc tak za nic - tak po prostu, taki minister nie będzie strzępolić języka nadaremnie, bo trzyma go na ważne okazje i nie sprzeda za nic swojej wiedzy obcym mediom. Swoim mediom powie wszystko. Dosłownie wszystko, a nawet jeszcze więcej, jak się tylko dowie, że mówi to do ciemnego luda /RM, TVPISINFO/ w tym do prezesa.
  • ~Komentarz
    (2017-08-28 14:20)
    BRAVO P. Ministrze, a sluzalczym po-tworom zla krew sie burzy- CZYSTA PATOLOGIA
  • ~slazak
    (2017-08-28 15:26)
    idzcie dalej w zaparte a pozegnacie sie z UE. Zalowac was nie beda.
  • ~Wilga
    (2017-08-28 17:10)
    Bardzo rozsądna odpowiedż .Komisja Europejska nie ma kompetencji w sprawie oceny systemu sprawiedliwości w suwerennych państwach.
  • ~WK
    (2017-08-28 19:49)
    Czemu się cieszycie płatne pachołki ci0tki Katarzyny III
  • ~Tymjanek
    (2017-08-29 12:09)
    Na zdjęciu jest Parlament Europejski, a nie Komisja; a polski wymiar sprawiedliwości podlega ocenie z oczywistych powodów: zasad państwa prawa (bez których Polska nie weszłaby do UE) oraz stosowania prawa europejskiego (bez nadzoru ze strony tego czy innego rządu).
  • ~JGK
    (2017-08-29 21:11)
    "Lekarzu"! Lecz się sam!!