Starcie Ryszarda Petru z Moniką Olejnik w "Kropce nad i". "Niech pan nie obraża mojego kraju"

| Aktualizacja:

Z reparacjami będzie tak samo jak z wrakiem Tupolewa – będą dużo gadali, i nic nie robili - powiedział we wtorek w TVN24 lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Jego zdaniem nikt z polityków PiS nie mówi o reparacjach za granicą, to temat tylko w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2017-09-08 16:41)
    Głupi Rysiu z Nowośmiesznej pragmatyk i ekspert , to największy kawał roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cha,cha , cha !!!!!!! Nowośmieszna ze swoim głupim Rysiem i wątpliwej jakości zasobem niech lepiej siedzi cicho i nie podskakuje !!!!!!!!!!!!
  • ~ala
    (2017-09-07 12:34)
    Nie mają honoru z Jolaśką.
  • ~janek-007
    (2017-09-07 02:30)
    Intelektualnie challenged gościu ten Petru, bardzo delikatnie mówiąc.
  • ~mierny ale nowoczesny
    (2017-09-06 23:39)
    Jaki to musi być antypolski zwyrodnialec skoro nawet Monika Olejnik oburza się na jego słowa.
  • ~Ciekawy
    (2017-09-06 21:01)
    Czy Petru jest spokrewnionym z Wałęsą ? . Podobnom mają fizjologię !.
  • ~Wstyd za ryśka
    (2017-09-06 20:58)
    Petru ,mniej litość nie męcz ludzi swoją głupotą .
  • ~Z TVNu
    (2017-09-06 18:37)
    PetRUS on by reperował ale HAREN ciemnota totalna
  • ~Z TVNu
    (2017-09-06 18:35)
    PetRUS klawo PO--jajach starą Komunistkie
  • ~Von Libertruk
    (2017-09-06 14:12)
    Ostatnio wiele się słyszy o odnalezionych niewybuchach z czasów drugiej wojny światowej. Stanowią one wciąż realne zagrożenie. Zapytam więc: dlaczego my mamy płacić za ich unieszkodliwianie? Wystarczy odnaleźć producenta tej broni i odesłać mu niewybuch na jego koszt, choćby w pełnym zabezpieczonym konwoju. Porozrzucali swoje zabawki, to niech się teraz zajmą ich utylizacją!
  • ~PETRU...Nowe słowo w Słowniku!!!!
    (2017-09-06 14:11)
    Powinniśmy być wszyscy wdzięczni - mamy już nowe słowo w języku polskim!!! Synonim niedouczenia, bufonady, głupoty, bardzo niskiej inteligencji emocjonalnej, braku umiejętności łączenia faktów, przekonania o swojej i omnipotencji i inteligencji... Założę się, że to nie wszystkie cechy, które w słowie "petru" można ująć...
  • ~sowa
    (2017-09-06 12:06)
    Przecież Petru jest dęty. Niewielkie kompetencje i mnóstwo PR-u. Taki Palikot bis. Kto o nim dzisiaj pamięta?
  • ~Krystyna2016
    (2017-09-06 09:30)
    Rysiek jak zawsze błysnął intelektem,boki zrywać,ale to jest matołek!
  • ~adrian
    (2017-09-06 09:27)
    do moto i innych zwolenników PIS - Pan Petru ma absolutną rację, repatriacje są tylko elwmentem wewnętrznej polityki żeby zdobyć popracie frustratów nie rozumiejąych ani historii ani wspólczesnego świata. Repatriacje są dla zwycięzców a niestety Polska nie była zwyciężca drugie wojny światowej, byłą jej ofiarą który został została wyzwolona przez Związek Radziecki i dlatego on poten decydowała o jej losach. Najwięsza ofiara nie otrzyma zadośuczynienia jeżeli nie ma środków by je wymusić a takoych Polska nie ma i nie będzie mieć. Ważniejsze jest dlaczego Polska stała się ofiarą drugiej wojny a wcześniej zaborów - co spowodowała upadek państwa - odpowiedź też nie jest trudna - sytuacja podobna do obecnej - brak partnerów a przede wszystkim nie rozumienie zmieniającego się świata, zaściankowość i zapóźnienie technologiczne i organizacyjne, nie wspominając o systemie prawa i ustroju politycznym. Niestety obecne rządy nie są żadną dobrą zmianą, prowadzą do zguby kraju, a dzieje się bo popierający władzę w swoich kompleksach i zatrzetrzewieniu przyjmują wszystko co w ich mniemaniu przywarca im godność którą utracili, choćby to było największą głupotą lub kłamstwem. Ci co się podniecają retoryka odszkodować gdyby byli tylko troche logiczni powinni obecny rząd riozgromić gdy ten nie pozyska odszkodować. Poprzedni rząd był realistyczny i przynajmniej załatwił środki unijne a ten tego już nie załatwi. - adrian patriota
  • ~JU
    (2017-09-06 08:38)
    Nie pisze sie wudz tylko wuc.
  • ~JACUŚ
    (2017-09-06 08:27)
    HE HE HE - JEDNO WARTE DRUGIEGO . TROGLODYTA Z TW ,, STOKROTKA " . I TYLE W TEMACIE .
  • ~raul
    (2017-09-06 08:17)
    DZIEKI PISowi POLSKA JEST W EUROPIE NIELUBIANA..
  • ~xpo
    (2017-09-06 08:10)
    dlaczego tego kretyna zaprasza sie do TV.
  • ~POKODWON
    (2017-09-06 08:03)
    Ten "yntelygent inaczej" jest kwintesencją pogardy dla Polski
  • ~Nick
    (2017-09-06 07:45)
    On jesli w ogole mysli, to zawsze na skroty :-)
  • ~reht
    (2017-09-06 07:35)
    ten gość PO prostu nienawidzi Polski. Zaszczepiono mu to w dzieciństwie podczas pobytu w siedzibie KGB w ZSSR.

Może zainteresować Cię też: