Starcie Ryszarda Petru z Moniką Olejnik w "Kropce nad i". "Niech pan nie obraża mojego kraju"

| Aktualizacja:

Z reparacjami będzie tak samo jak z wrakiem Tupolewa – będą dużo gadali, i nic nie robili - powiedział we wtorek w TVN24 lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Jego zdaniem nikt z polityków PiS nie mówi o reparacjach za granicą, to temat tylko w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~aaa
    (2017-09-05 21:58)
    Pietru bredzi
  • ~Don
    (2017-09-05 22:02)
    PO=lactwo się kłóci o Kraj ale jaki o PO=landię czy Polskę! Nie o Polskę na pewno nie, bo ją właśnie niszczą skutecznie z kapusiem TW Bolkiem do POsPOłu z POsUBekami i POsteSBekami innymi złodziejami.
  • ~anty_błazen
    (2017-09-05 22:15)
    On jest sam jednym wielkim skrótem myślowym.
  • ~skrót
    (2017-09-05 22:20)
    Normalny, chociaż trochę samokrytyczny człowiek, po tylu wpadkach dałby sobie już spokój. A ten dalej swoje. Jak Wałęsa. Jakaś zaraza czy co?
  • ~wierny wyborca nowoczesnej
    (2017-09-05 22:38)
    Bezczelny???!!! Pan Ryszard Petru to wypitny monsz stanó i ekunomista kturego znajom newet na Madejrze / ale z innej strony/ . Zna nawet samego Pana Timesama do i tego drógiego Jankersa bo do nich jezdzi żeby im powiedzieć jak jest w Polsce. Po swiencie 6 kruli wygramy wybory bo nasz wudz jest patryjotom najwiekszym . I mówi zawsze prawde.
  • ~Harry Potter
    (2017-09-05 22:44)
    nie przepadam za Petru ale w kwestii reparacji Trudno się z nim nie zgodzić
  • ~tylko pytam
    (2017-09-05 22:48)
    Czy widział ktoś tą Szydło jak mówi prawdę ?
  • ~Anty Ryszard
    (2017-09-05 22:58)
    Jak łatwo Ryszardowi krytykować innych. Co ob w ogole dokonał na tej naszej scence politycznej???
  • ~VS
    (2017-09-05 23:30)
    Kto pamięta jak ten z kodorastów ich wódz od ali mentów, dostał zaproszenie do UE (chyba nawet jakąś nagrodę dostał), głąby są tak ograniczeni... A pet ru gada (raczej nie mówi) takie głupoty i stał ramię w ramię z tym wodzem kodorastów, może to by skomentował!
  • ~PIRAMIDION
    (2017-09-05 23:35)
    Swetru daj sobie sPOkoj, NIGDY -- PRZENIGDY nie dojdziesz do koryta, poniewaz Polacy zwyczajnie toba POgardzaja; wyluzuj i daj w koncu calej tej szopce naprawde sPOkoj, wierz mi ..... szkoda twojego czasu.
  • ~.KL
    (2017-09-05 23:45)
    rychu petru solowka, jak zwykle w formie pod wzgledem tworzenia petruizmow.
  • ~kisiek
    (2017-09-06 00:18)
    Rozmówca wart prowadzącego
  • ~pola
    (2017-09-06 00:29)
    petro szef nowoczesnej i jaki pan taki kram skad to towarzystwo pozbierali i kto to komu sluzy --zausznicy wrogow nic dla polski i polakow -to ich cel a patro to ju odbilo --zje byle jak i gada byle co
  • ~pis_sieje_tylko_progpagande
    (2017-09-06 01:29)
    w temacie "reparacji"..Pis postawil sie sam pod sciana. I zaplaci za oszukiwanie ludzi bardzo wysoka cene. Decyzja o rezygnacji z reparacji zostala podjeta przez USA, Wlk. Brytanie, Francje oraz ZSRR w 1953 roku i nie ma od tej decyzji odwolania.
  • ~rychu
    (2017-09-06 02:02)
    jakiekolwiek wypowiedzi w sprawie "reparacji" i za, i przeciw szkodza Polsce !!!!!!!!!!!! smrod sie zacznie kiedy Niemcy zarzadaja reparacji za najechanie MarchiiBrandenburskiej przez Chrobrego !!!!!!!!!
  • ~moto
    (2017-09-06 02:47)
    Jak widać "gołym okiem" świat pragnie zmian na lepsze. Nie chce już złych przedsięwzięć, jak nowoczesna rewolucja /rewolta/ seksualna, w tym gloryfikowania anomalii dot. płci, nie chce marnotrawienia publicznych pieniędzy na pseudoimprezy, na wystawne zycie elit, nie chce oszustw, kombinacji, czyli tej całej nowoczesnej "demokracji", inaczej otumaniania jednośtki, po to ,aby złe elity mogly robic to co chcą. Tak nie chce żyć Ameryka, Węgry, Polska, Wielka Brytania, a inne kraje Europy tez odwracaja sie od wszechogarniającego zła. Człowiek dąży do dobra, także podswiadomie. Dlatego też taki wrzask w świecie z powodu wyboru D. Trumpa na prezydenta USA, z powodu jego pozytywnych przedsięwzięć dla swojego kraju. A co znamienne - w Polsce jeszcze większy wrzask niż w USA, gdyż polscy sprzedawczykowie – Z OPOZYCJI wraz ze swoimi pomocnikami w terenie - sprzedają wewnętrzne sprawy Polski, sprawy, które należą tylko do decyzji Polski, aby powtórnie zdobyć władzę i czerpać z tego korzyści, przede wszystkim – dla siebie. Prezydent Francji, Niemiec oraz –Timermans z KE usiłują pouczać, a nawet grozić Polsce, a u siebie mają totalny bałagan , chaos i niebezpieczeństwo dla swoich obywateli – głównie z powodu imigrantów, których dobrowolnie nagromadzili u siebie, A TERAZ CHCĄ TYCH IMIGRANTOW POUPYCHAC W INNYCH PAŃSTWACH , W TYM – W POLSCE. Nie chcą zająć się swoim krajem , obywatelami – nie zależy im na swoich obywatelach – co widać - również „gołym okiem”. Łatwiej im zajmować się innymi, w tym Polską, gdyż taka „praca” nic ich nie kosztuje, a także mają pomoc od polskich zdrajców narodu. A Polska dalej idzie do przodu, pnie się w górę – za sprawą obecnego Rządu, który pracuje dla swojego narodu, obywateli. To dzieje się - pomimo złych pohukiwań i wrzasków OPOZYCJI oraz nieświadomych rzeczywistości i zagubionych jednostek. DO RZĄDU I PRACUJĄCYCH DLA KRAJU LUDZI : TAK TRZYMAĆ I NIE DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ ZŁU. OGROMNA LICZBA OBYWATELI, CZYLI ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚC - POPIERA DZIAŁANIA OBECNEGO RZĄDU!
  • ~Victor
    (2017-09-06 03:57)
    MORON....simple moron
  • ~Jabis
    (2017-09-06 05:12)
    Czyli ... Wrzeszczydło krajowe? A ... Petru? Niewyleczone ADHD i ... jeszcze Monisia. Kraj coraz bardziej udziwniony.
  • ~ten gosc z popielniczki pet
    (2017-09-06 06:07)
    facet wyglada na peta a nie to drugie.
  • ~Zoja
    (2017-09-06 06:30)
    Petru to bardzo prawdomówny jest człowiek.Przecież to nie on namawiał Polaków w TV do nie przewalutowania tzw kredytów frankowych i to nie on w 2008 roku sam przewalutował swój kredyt.Bardzo jest prawdomówny ten prawdziwy Polak o prowiniencji obcej.

Może zainteresować Cię też: