Starcie Ryszarda Petru z Moniką Olejnik w "Kropce nad i". "Niech pan nie obraża mojego kraju"

| Aktualizacja:

Z reparacjami będzie tak samo jak z wrakiem Tupolewa – będą dużo gadali, i nic nie robili - powiedział we wtorek w TVN24 lider Nowoczesnej Ryszard Petru. Jego zdaniem nikt z polityków PiS nie mówi o reparacjach za granicą, to temat tylko w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~Don
    (2017-09-05 22:02)
    PO=lactwo się kłóci o Kraj ale jaki o PO=landię czy Polskę! Nie o Polskę na pewno nie, bo ją właśnie niszczą skutecznie z kapusiem TW Bolkiem do POsPOłu z POsUBekami i POsteSBekami innymi złodziejami.
  • ~reht
    (2017-09-06 07:35)
    ten gość PO prostu nienawidzi Polski. Zaszczepiono mu to w dzieciństwie podczas pobytu w siedzibie KGB w ZSSR.
  • ~anty_błazen
    (2017-09-05 22:15)
    On jest sam jednym wielkim skrótem myślowym.
  • ~kisiek
    (2017-09-06 00:18)
    Rozmówca wart prowadzącego
  • ~PIRAMIDION
    (2017-09-05 23:35)
    Swetru daj sobie sPOkoj, NIGDY -- PRZENIGDY nie dojdziesz do koryta, poniewaz Polacy zwyczajnie toba POgardzaja; wyluzuj i daj w koncu calej tej szopce naprawde sPOkoj, wierz mi ..... szkoda twojego czasu.
  • ~skrót
    (2017-09-05 22:20)
    Normalny, chociaż trochę samokrytyczny człowiek, po tylu wpadkach dałby sobie już spokój. A ten dalej swoje. Jak Wałęsa. Jakaś zaraza czy co?
  • ~aaa
    (2017-09-05 21:58)
    Pietru bredzi
  • ~moto
    (2017-09-06 02:47)
    Jak widać "gołym okiem" świat pragnie zmian na lepsze. Nie chce już złych przedsięwzięć, jak nowoczesna rewolucja /rewolta/ seksualna, w tym gloryfikowania anomalii dot. płci, nie chce marnotrawienia publicznych pieniędzy na pseudoimprezy, na wystawne zycie elit, nie chce oszustw, kombinacji, czyli tej całej nowoczesnej "demokracji", inaczej otumaniania jednośtki, po to ,aby złe elity mogly robic to co chcą. Tak nie chce żyć Ameryka, Węgry, Polska, Wielka Brytania, a inne kraje Europy tez odwracaja sie od wszechogarniającego zła. Człowiek dąży do dobra, także podswiadomie. Dlatego też taki wrzask w świecie z powodu wyboru D. Trumpa na prezydenta USA, z powodu jego pozytywnych przedsięwzięć dla swojego kraju. A co znamienne - w Polsce jeszcze większy wrzask niż w USA, gdyż polscy sprzedawczykowie – Z OPOZYCJI wraz ze swoimi pomocnikami w terenie - sprzedają wewnętrzne sprawy Polski, sprawy, które należą tylko do decyzji Polski, aby powtórnie zdobyć władzę i czerpać z tego korzyści, przede wszystkim – dla siebie. Prezydent Francji, Niemiec oraz –Timermans z KE usiłują pouczać, a nawet grozić Polsce, a u siebie mają totalny bałagan , chaos i niebezpieczeństwo dla swoich obywateli – głównie z powodu imigrantów, których dobrowolnie nagromadzili u siebie, A TERAZ CHCĄ TYCH IMIGRANTOW POUPYCHAC W INNYCH PAŃSTWACH , W TYM – W POLSCE. Nie chcą zająć się swoim krajem , obywatelami – nie zależy im na swoich obywatelach – co widać - również „gołym okiem”. Łatwiej im zajmować się innymi, w tym Polską, gdyż taka „praca” nic ich nie kosztuje, a także mają pomoc od polskich zdrajców narodu. A Polska dalej idzie do przodu, pnie się w górę – za sprawą obecnego Rządu, który pracuje dla swojego narodu, obywateli. To dzieje się - pomimo złych pohukiwań i wrzasków OPOZYCJI oraz nieświadomych rzeczywistości i zagubionych jednostek. DO RZĄDU I PRACUJĄCYCH DLA KRAJU LUDZI : TAK TRZYMAĆ I NIE DAĆ SIĘ SPROWOKOWAĆ ZŁU. OGROMNA LICZBA OBYWATELI, CZYLI ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚC - POPIERA DZIAŁANIA OBECNEGO RZĄDU!
  • ~wierny wyborca nowoczesnej
    (2017-09-05 22:38)
    Bezczelny???!!! Pan Ryszard Petru to wypitny monsz stanó i ekunomista kturego znajom newet na Madejrze / ale z innej strony/ . Zna nawet samego Pana Timesama do i tego drógiego Jankersa bo do nich jezdzi żeby im powiedzieć jak jest w Polsce. Po swiencie 6 kruli wygramy wybory bo nasz wudz jest patryjotom najwiekszym . I mówi zawsze prawde.
  • ~Von Libertruk
    (2017-09-06 14:12)
    Ostatnio wiele się słyszy o odnalezionych niewybuchach z czasów drugiej wojny światowej. Stanowią one wciąż realne zagrożenie. Zapytam więc: dlaczego my mamy płacić za ich unieszkodliwianie? Wystarczy odnaleźć producenta tej broni i odesłać mu niewybuch na jego koszt, choćby w pełnym zabezpieczonym konwoju. Porozrzucali swoje zabawki, to niech się teraz zajmą ich utylizacją!
  • ~Z TVNu
    (2017-09-06 18:35)
    PetRUS klawo PO--jajach starą Komunistkie
  • ~tylko pytam
    (2017-09-05 22:48)
    Czy widział ktoś tą Szydło jak mówi prawdę ?
  • ~mierny ale nowoczesny
    (2017-09-06 23:39)
    Jaki to musi być antypolski zwyrodnialec skoro nawet Monika Olejnik oburza się na jego słowa.
  • ~raul
    (2017-09-06 08:17)
    DZIEKI PISowi POLSKA JEST W EUROPIE NIELUBIANA..
  • ~rychu
    (2017-09-06 02:02)
    jakiekolwiek wypowiedzi w sprawie "reparacji" i za, i przeciw szkodza Polsce !!!!!!!!!!!! smrod sie zacznie kiedy Niemcy zarzadaja reparacji za najechanie MarchiiBrandenburskiej przez Chrobrego !!!!!!!!!
  • ~Zoja
    (2017-09-06 06:30)
    Petru to bardzo prawdomówny jest człowiek.Przecież to nie on namawiał Polaków w TV do nie przewalutowania tzw kredytów frankowych i to nie on w 2008 roku sam przewalutował swój kredyt.Bardzo jest prawdomówny ten prawdziwy Polak o prowiniencji obcej.
  • ~adrian
    (2017-09-06 09:27)
    do moto i innych zwolenników PIS - Pan Petru ma absolutną rację, repatriacje są tylko elwmentem wewnętrznej polityki żeby zdobyć popracie frustratów nie rozumiejąych ani historii ani wspólczesnego świata. Repatriacje są dla zwycięzców a niestety Polska nie była zwyciężca drugie wojny światowej, byłą jej ofiarą który został została wyzwolona przez Związek Radziecki i dlatego on poten decydowała o jej losach. Najwięsza ofiara nie otrzyma zadośuczynienia jeżeli nie ma środków by je wymusić a takoych Polska nie ma i nie będzie mieć. Ważniejsze jest dlaczego Polska stała się ofiarą drugiej wojny a wcześniej zaborów - co spowodowała upadek państwa - odpowiedź też nie jest trudna - sytuacja podobna do obecnej - brak partnerów a przede wszystkim nie rozumienie zmieniającego się świata, zaściankowość i zapóźnienie technologiczne i organizacyjne, nie wspominając o systemie prawa i ustroju politycznym. Niestety obecne rządy nie są żadną dobrą zmianą, prowadzą do zguby kraju, a dzieje się bo popierający władzę w swoich kompleksach i zatrzetrzewieniu przyjmują wszystko co w ich mniemaniu przywarca im godność którą utracili, choćby to było największą głupotą lub kłamstwem. Ci co się podniecają retoryka odszkodować gdyby byli tylko troche logiczni powinni obecny rząd riozgromić gdy ten nie pozyska odszkodować. Poprzedni rząd był realistyczny i przynajmniej załatwił środki unijne a ten tego już nie załatwi. - adrian patriota
  • ~POKODWON
    (2017-09-06 08:03)
    Ten "yntelygent inaczej" jest kwintesencją pogardy dla Polski
  • ~Victor
    (2017-09-06 03:57)
    MORON....simple moron
  • ~xpo
    (2017-09-06 08:10)
    dlaczego tego kretyna zaprasza sie do TV.

Może zainteresować Cię też: