Teściowa Marcina P. przed komisją Amber Gold odmawiała odpowiedzi na pytania

Nie odpowiem na to pytanie, ponieważ nie chcę ani sobie ani bliskim mi osobom zrobić krzywdy - tak brzmiała zdecydowana większość odpowiedzi przed sejmową komisją ds. Amber Gold Danuty Jacuk-Plichty, teściowej założyciela spółki Amber Gold Marcina P.

wróć do artykułu
  • ~Rozumek nabierze wigoru
    (2017-09-25 18:52)
    Za POdwujne kraty tam ma czas na uzupełnienie w co się bawiła cała RODZINKA i będzie Śpiewać kto ich wciągnął na grubą KASĘ
  • ~Co na to
    (2017-09-25 19:01)
    A jak by tak wezwać do tej Teściowej --*-*----**-*-*--* Donalda to może tak we dwoje wynik by był obiecujący tak sądzę dwoje dośwjadczonych krętaczy by ujawniło wsypę
  • ~PIOTREK
    (2017-09-25 19:21)
    HE HE HE - NIC NIE PAMIĘTA , NIC NIE WIE , NIE CHCE ZASZKODZIĆ NIKOMU . ZAŁOŻĘ SIĘ O KAŻDĄ SUMĘ , ŻE NIEDŁUGO PRZEDSTAWI ZWOLNIENIE JAKO OBŁOŻNIE CHORA , LUB WYLĄDUJE W ZAKŁADZIE PSYCHIATRYCZNYM . PRZEWIDUJĘ TAKŻE INNE WYJŚCIE - POPEŁNI SAMOBÓJSTWO W SZALE ROZPACZY.
  • ~zyx
    (2017-09-25 19:24)
    Jak już skomentowali to internauci : "Taka milcząca teściowa to skarb!".
  • ~Wykrywacz metali kolorowych.
    (2017-09-25 19:33)
    A moze ktos wie gdzie to pole -- no tam gdzie tescowa wczesniej tak dobrze zarabiala na roli pracujac. Tak tylko pytam. Kupil bym.
  • ~eu
    (2017-09-25 20:37)
    Czy Pisu nie wiedza ze najblisza rodzina nie musi zeznawac
  • ~ELA
    (2017-09-25 20:40)
    i co teraz kobita historie zmienila NIECH TESCIOWE PRZYKLAD BIORA
  • ~sd2017
    (2017-09-25 20:40)
    Prosta kobita a pierwsza dopiero potraktowała tę pis-ową mierzwę tak jak na to zasługują. Ręce im poopadały. Myśleli, że znowuż będą brylować po telewizjach. Bo przecież to nie tak miało być.
  • ~kkkk
    (2017-09-25 20:48)
    przebojowa ta kobicina tesciowa Plichty, na pytanie za co na jej konto przelali w lipcu 200tys. za glowe sie zlapala i stwierdzila ,,ja pier...e cichaczem--a za co 500tys. w sierpniu nie wytrzymala i ,,boze co oni tam wyrabiali",a tak spokojnie zyla zanim spec.od powyzek dla ziecia i corki zostala w Amber Gold
  • ~Jan Kowski
    (2017-09-25 21:58)
    Oglądając relację z przesłuchania tej pani , musiałem wyłączyć telewizor . A to z powodu tego , że bijąca od niej inteligencja chciała mi spalić monitor .
  • ~nan
    (2017-09-26 07:04)
    Ta komisja to cyrk😂😂😂 Bicie piany w kuble pod publiczkę twardogłowego piselektoratu 😂😂😂
  • ~Jola
    (2017-09-26 09:19)
    Sklandal jak to państwo rozkradali. W Chinach zostaliby skazani na karę śmierci!!!
  • ~helena
    (2017-09-26 10:05)
    Jeżeli prokuratorzy,dyrektorzy, ministrowie, prezydent miasta Gdanska nie pamiętali to dziwicie się teściowej????????/Oni wszyscy w szystko zapomnieli.

Może zainteresować Cię też: