"Rosyjska agentura? To nieprzyzwoitość, Goebbels by się nie powstydził". Gorąco wokół Macierewicza w Sejmie

| Aktualizacja:

Sejmowa komisja obrony narodowej nie przyjęła w środę dezyderatu do premier Beaty Szydło w sprawie powiązań ministra obrony Antoniego Macierewicza mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. O taki dezyderat i wyjaśnienie wątpliwości wnieśli posłowie PO.

wróć do artykułu
  • ~Betty
    (2017-09-27 19:07)
    Co zrobi ten tchórz i kłamca smoleński ? Weźmie kasę i zwieje do USA do Berczynskiego czy padnie do stóp Putina ?
  • ~Jabis
    (2017-09-27 19:40)
    Ale te pisowpiski ... bezrozumne są. Gdyby nie był kremlowski ... nie rozbrajałby WP w takim tempie. Forsuje kretyńskie pomysły rodem z XIX, już cyrk z Misiewiczem, Berczyńskim i jego ferajną w każdym normalnym (niepisowskim) kraju ... zmiótłby ZASŁUŻONEGO. A żona ... TW?
  • ~moon
    (2017-09-27 19:05)
    icek singer - anton zdzislalwowicz macierewicz - aka swir
  • ~wert
    (2017-09-27 19:09)
    Ciekawe co jeszcze wymyślą kabareciarze z totaloPOzycji?.Swoją drogą to bez tych pajacototalniaków,bez tych KODziarzy,Obywateli Rp,bez Petru,Budki,Muchy i innych kabarecarzy byłoby mniej zabawnie.A tak przynajmniej można się POśmiać.
  • ~hal
    (2017-09-27 19:24)
    Tym PO-wcom to już naprawdę się pomerdało w główkach.
  • ~Porto
    (2017-09-27 19:19)
    Zlikwidował im WSi, wie chyba najwiecej w kraju o TW, prowadził wywiad i kontrwywiad, wywalił ok 300 oficerów szkolonych w Moskwie, zllkwidował łapówy w MON, wiekszosc zamowien w MON kierowane jest do krajowych producentów. Wynaturzone lewactwo go nienawidzi!!!
  • ~albo albo
    (2017-09-27 19:08)
    Może by się tak opozycja na coś w końcu zdecydowała i nie miała nas za pomylonych. Bo jednego dnia Macierewicz jest rusofobem, drugiego, ruskim agentem.
  • ~gh
    (2017-09-27 19:22)
    POPOWCE WY JESZCZE ISTNIEJECIE WARA SCHETYNO I INNI DO KAWIARNI SOWA TO MORZE COS JESZCZE UKRADNIECIE Z OKRADZIONEJ POLSKI HANBA DLA PEOPOWCOW
  • ~anty TARGOWICZANIN
    (2017-09-27 19:12)
    TARGOWCA z PelO a czyjim AGENTEM jest her TFFFUSK no czyjim a od ANTKA WARA KAPUSIE z PeiO
  • ~Ala
    (2017-09-27 19:07)
    detergent w sprawie tego pana nie został przyjęty. szkoda...
  • ~Janina
    (2017-09-28 13:23)
    Macierewicz, który składa zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przy KAŻDEJ OKAZJI, teraz nagle nie zamierza składać zawiadomienia, nie zamierza walczyć z oskarżeniami Piątka. Dlaczego? Bo.... No właśnie....
  • ~D.A. Galicyn
    (2017-09-27 20:09)
    Anton eto vielikij sekriet!
  • ~szczyty władzy PIS szczytami skandali
    (2017-09-27 21:04)
    Najciemniej pod latarnią - ciekawe kto kryje go bardziej, Jarosław Kaczyński, czy Tadeusz Rydzyk ?
  • ~husarzr cyfrowy
    (2017-09-27 20:46)
    Wystarczy prześledzić demolkę w zakresie planowanej modernizacji polskiego wojska, a także zrobienie karykatury z obrony terytorialnej, która w tym systemie (brygadowym) nie ma sensu ani wartości - o przeprowadzeniu rosyjskiej klasycznej operacji w wojnie hybrydowej, czyli akcji "Zamach Smoleński", nie wspominając - żeby nie czytając książki Piątka wiedzieć, że Macierewicz i Kownacki są na rosyjskiej liście płac.
  • ~zk59
    (2017-09-27 20:06)
    Co za kraj jeśli sejmowa komisja obrony broni potencjalnego szpiega, mafiosa i agenta Rosji. Poj....bało już tych pisomatołów całkowicie
  • ~zdradziecka Mordeczka
    (2017-09-27 20:06)
    Sensacyjna opinia brytyjskiego wywiadu. Mocny cytat: Polska staje sie zagrozeniem Polityka opublikowala tekst zatytulowany "Mali agenci", w którym opisuje "jak ludzie Macierewicza rozbili polski kontrwywiad". Tygodnik zarzuca wladzy PiS wyrzucanie oficerów, degradacje i mobbing, a w konsekwencji doprowadzenie do samobójstwa jednego z oficerów. Gazeta cytuje takze opinie brytyjskiego wywiadu MI-6 na temat Polski. Delikatnie rzecz ujmujac nie jest to opinia pochlebna, lecz alarmujaca. Wedlug cytowanego przez Polityke fragmentu raportu, Polska, która zgodnie ze slowami ministra Waszczykowskiego jeszcze na krótko przed Brexitem upatrywala w Wielkiej Brytanii najwazniejszego sojusznika w Unii Europejskiej, jest przez nia postrzegana jako kraj, przed którym trzeba sie miec na bacznosci. Powód? Brytyjczykom nie podoba sie wyrzucanie przez PiS ludzi z pracy w administracji, co ma oslabiac pozycje Polski i jej bezpieczenstwo, a posrednio bezpieczenstwo europejskie. Na miejsce wyrzuconych przez PiS maja masowo próbowac przeniknac rosyjscy agencji. Opinia MI-6 jest jednoznaczna - Polska wpada w rece Rosji i zaczyna byc zagrozeniem dla Europy. "Efektem obecnych czystek, przeprowadzanych przez polskie wladze, sa masowe próby infiltracji ze strony rosyjskich sluzb, które chca umiescic jak najwiecej swych ludzi w polskiej administracji. Polska przestaje byc sojusznikiem w obliczu wyzwan ze strony Rosji i staje sie zagrozeniem dla calej naszej wspólnoty" - taki cytat MI-6
  • ~smutna prawda
    (2017-09-28 00:26)
    Niestety jest o smutna prawda. Minister i jego zastepca wyzywający i obrazajacy sojuszników (mogliby to robic jako politycy - nie ma obowiązku być ministrem). Opowiadanie bredni o katastrofie, które się wykluczają. Oddaje kraj w lapy Putina, bo nikt nie będzie chciał pomagać.
  • ~proste
    (2017-09-28 05:20)
    60 procent Polakow nie ma zaufania do Macierewicza tylko z tego powodu powinien wyleciec z MON
  • ~Blerva
    (2017-09-28 07:34)
    Sprawa powinna byc zbadana. Troche dziwne jest zachowanie PiS. No ale wschodni sponsorzy tej swoloczy sie ciesza. Jestesmy skluceni z wszystkim dookola - analogia do 39 jest oczywista.
  • ~J-23
    (2017-09-28 10:23)
    Nie tylko gazety . Ambasador USA i brytyjski wywiad w raportach dla swoich rządów też piszą że działania AM służą Rosji. Czy oni też są w spisku ? PIS nie uniknie odpowiedzi na te pytania