Kaczyński o reparacjach: W szeregach tzw. totalnej opozycji są ambasadorowie stanowiska Niemiec

| Aktualizacja:

Nadawanie rozgłosu sprawie reparacji to narzędzie informowania świata, jak wyglądała II wojna światowa - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" prezes PiS Jarosław Kaczyński. Według niego należy rozstrzygnąć, czy reparacjami powinna zająć się sejmowa komisja, czy zespół parlamentarny.

wróć do artykułu
  • ~sic.
    (2017-10-03 16:02)
    Polityka PiSu to destrukcja panstwa, to jego ciche demontowanie Polski.Kaczynski to najwiekszy szkodnik ... to najgorszy sort.
  • ~PytamSię
    (2017-10-03 16:09)
    Gdzie jest wrak tupolewa pytam się? Bicie piany i zero efektu? Gdzie jest wrak!!!
  • ~MANNEKEN PIS rozkraczony nad Polską
    (2017-10-03 16:19)
    ... bo przez 8 lat "wszyscy Polcy" cierpieli ... z braku reparacji ? PIS TERAZ zrobi SKOK 72-lecia i naprawi wszystkie krzywdy, cieszcie się. P.S. Hm, PIS jest najbogatszą partią, to może by tak upaństwowić PIS ? Będzie prościej i bez awantur ?
  • ~ ect ...
    (2017-10-03 16:20)
    Do innych krajów, które znacznie mniej ucierpiały w II wojnie światowej od wielu lat "płyną pieniądze" z Niemiec I TO JEST W PORZĄDKU, ( również za I wojnę jeszcze niedawno tak było) ALE Polska jako najbardziej zniszczony i poszkodowany kraj NIE OTRZYMAŁA PRAWIE NIC! Jakiś idiota wymyślił określenie "MILCZĄCE ZRZECZENIE SIĘ"! Im bardziej Niemcy będą udawali idiotów, tym bardziej się pogrąża i zamotają w swoich kłamstwach. Jeżeli Niemcy twierdzą, że reparacje już się przedawniły czy się nie należą Polsce lub Polska zrzekła się, TO NIECH PRZEDSTAWIĄ DOKUMENTY I DOWODY POTWIERDZAJĄCE TEN TEN FAKT. NIECH PODADZĄ PODSTAWĘ PRAWNĄ KTÓRĄ SIĘ POSŁUŻYLI ORAZ KTÓRA BYŁA I JEST OBOWIĄZUJĄCA W MIĘDZYNARODOWYM PRAWIE. JEŚLI TEGO NIE MAJĄ (a z całą pewnością nie mają) to są już tylko odroczonymi w czasie BANKRUTAMI, bo polskie reparacje są najwyższe w historii!
  • ~Grajczyk
    (2017-10-03 16:27)
    skończyło się mydlenie o Smoleńsku, a zaczęło sie mydlenie reparacjami. Ględzenie o ambasadorach Niemiec rodzi pytanie na temat życiorysu Katchynskyego. Jak wszyscy wiemy, po ostatniej wojnie, rząd komunistycznej Polski aresztował wielu działaczy i żołnierzy AK (Armia Krajowa, a może to było Africa Corps), ale tatuś Katchynskyego wylądował jak przystało współpracownika (TW) tego rządu na wygodnym stanowisku,a do tego otrzymał ciepłe lokum. Sam Katchynsky w swoich pracach mgr i dr wychwalał pod niebiosa komunistyczne rządy. Niech ten mgr i dr szuka wokół siebie tych którzy szkodzą Polsce, bo sam jest najohydniejszym szkodnikiem Polski, jakby to nie była jego ojczyzna (a może to prawda!!!???)
  • ~wert
    (2017-10-03 16:30)
    PiS prowadzi politykę dla dobra Polski i Polaków,nie patrzy na to jaką to wywoła niechęć w Niemczech czy w innych państwach lub wśród europejskich biurokratów.PO była bardzo spolegliwa,żeby nie powiedzieć potulna wobec Niemiec i UE.Im zależało tylko na dobrym odbiorze Polski i to aby możni tego świata chwalili ich i poklepywali po plecach.
  • ~Bingo
    (2017-10-03 16:38)
    Juz jarek nie ******* o prawdzie smolenskiej? juz do niej nie dochodzi? Teraz zaczal glupolom lepszego sortu bredzic o reparacjach. To doprowadzi do rozpadu Polski. Co za lajdak. Zabierz sie do pracy oszolomie.
  • ~adrian
    (2017-10-03 16:40)
    chyba zaczyna naprawdę brakować....od Niemców nie dostaniecie...może lepiej dogadać się z Rosją i wyprodukować medaliki z wraku Tupolewa?...wprowadzić obowiązek zakupu 1 medalika przez każdego obywatela...100 zł. sztuka...
  • ~Kazkot
    (2017-10-03 16:45)
    Widac ze Polska wreszcie podnosi sie z kolan, a do niedawna tylko prostowalismy bezczelne pomowienia prob odwrocenia kata i ofiary.Dobre i przyjazne sasiedztwo jest bardzo wazne i do sprawy odszkodowan trzeba podejsc w taki sposob, aby to byl akt zadoscuczynienia ,nie sila wyrwane reparacje.Niemiecka bliskosc to w czasach pokoju nie przeklestwo, ale ogromna szansa na inwestycje .
  • ~Mistrant
    (2017-10-03 17:00)
    Niemcy mordowali Polaków a PIS chce zgarnąć forse dla siebie