Stały przedstawiciel RP przy UE zrezygnował. W tle doniesienia o jego współpracy ze służbami PRL

| Aktualizacja:

Szef MSZ Witold Waszczykowski przychylił się do prośby Jarosława Starzyka o zakończenie jego misji jako stałego przedstawiciela Polski przy Unii Europejskiej - poinformował w piątek PAP resort spraw zagranicznych.

wróć do artykułu
 • ~J@#
  (2017-10-06 12:37)
  Niechaj ktoś maąry mi wyjaśni, czy konfidenta gestapo, kolaboranta z II WŚ, szmalcownika, kapusia SB i UB można tych ludzi można nazywać Polakami!!!!
 • ~T
  (2017-10-06 13:36)
  Jeśli tak, to przynajmniej uczciwie zrezygnował, nie to co Piotrowicz i Przyłębski. Szanuję go za to.
 • ~wojtek
  (2017-10-06 14:17)
  A TYCH CO SA PRZECIWKO POLSCE .. SZMALCOWNICY . JAK NAZWIEMYCO TAM NADAJA W BRUKSELI
 • ~Panie Prezydencie! Trzeba z żywymi naprzód iść!
  (2017-10-18 02:09)
  Śmiało i bez wahania - jak prawdziwy "człowiek niezłomny", za którego się Pan podawał podczas kampanii wyborczej!!! - A jak Pan nie ruszy z martwego punktu, w którym się Pan przez dwa lata "zabuksował" - to Wszystko się za chwilę skawali - przede wszystkim, jeśli nie zostanie natychmiast upubliczniony - czyli podany do wiadomości wszystkich obywateli - (a nie tylko "historyków" - bo tym już dziekujemy!!!) kompletny Aneks do raportu o likwidacji WSI i KOMPLETNY "Zbiór Zastrzeżony" IPN (za kilka tygodni może być "po herbacie!!!) i nie zostanie natychmiast anulowana tak zwana ustawka Rockiego - czyli słynna wprowadzona przez Tuska i Bula ustawa na druku 1066 o tak zwanej bratniej pomocy, która niestety nadal z niewiadomych powodów obowiązuje, a PiS nawet się o niej dotychczas nie zająknął! -- A przecież przewiduje ona uczestniczenie funkcjonariuszy obcych i de facto (jak już teraz dokładnie wiemy!!!) nieprzyjaznych nam państw w operacjach pacyfikacyjnych na terenie Polski w przypadku rozruchów i „zgromadzeń”. Wedle tej "ustawki" maja oni prawo do przebywania na terytorium RP do 90 dni, do wwiezienia na terytorium Polski własnej broni i amunicji i do jej użycia!!! Słowem jest to projekt, ktory zezwala na obecność 200 (a kto ich tam policzy?!) uzbrojonych i odpowiednio wyekwipowanych funkcjonariuszy (czytaj - wypożyczonych najemnych morderców, coś w rodzaju Legii Cudzoziemskiej!) obcego państwa przez 90 dni (3 miesiące!) i na używanie przez nich broni palnej przeciwko cywilnym Polakom na terytorium Polski(!), co uwłacza samej idei i zasadzie suwerenności państwa polskiego!!! ------------------- Coś mi to wszystko, co Pan "robi", znowu zaczyna wyglądać na pozorację!!! - A "frankowiczów" Pan po prostu cynicznie oszukał i udzielił wsparcia banksterom! Nawet okrzyczana "Duda-Pomoc" sama potrzebuje pomocy!