Komorowski dostrzega pęknięcia w obozie władzy. "Opozycja powina powiedzieć: Patrzcie, tam zaczynają się żreć o koryto"

Opozycja powinna zawiązać sojusz i wobec pęknięć w obozie władzy powinna pokazać zdolność do współdziałania i pójścia razem do wyborów - powiedział we wtorek w Bydgoszczy b.prezydent Bronisław Komorowski pytany przez PAP o kondycję opozycji. "To jest ten właściwy moment" - dodał.

wróć do artykułu
  • ~tAKA PRAWDA
    (2017-10-24 11:23)
    Bronek za dużo GROCHÓWY i masz pęknięcia do tego jeszcze zatruwasz POwietrze
  • ~gadojanka
    (2017-10-21 09:21)
    Jak byly mowi o korycie, to wie co mowi, sam je stracil...oj schogunie? ...tak dobrze wiesz co sie dzieje gdzies w PIS, a we własnej partii ty Ci przecieklo
  • ~HGW prijatielka wszelakiego PO=lactwa
    (2017-10-11 14:25)
    Brunek z ruskiej budy tak został sfotografowany.Pomyślałem przez moment że jest rabinem!!!!
  • ~Lekarz
    (2017-10-11 10:26)
    Dajcie ludzie spokój- ten człowiek przeszedł udar mózgu- każdy nie chry inaczej by się zachowywał.
  • ~Krak
    (2017-10-11 08:57)
    A kto to Komorowski?
  • ~autor nieznany
    (2017-10-11 08:18)
    Poczet polskich geniuszy poczynajac od Bolka stale sie powieksza.
  • ~Lisza
    (2017-10-11 08:17)
    Bronek zapuść wąsa!
  • ~ciekawskiwidz
    (2017-10-11 08:14)
    A jak tam bigosowanie ??? , żona warzy kapuchę dla Obamów ???
  • ~myśliwyzśliwy
    (2017-10-11 08:12)
    POwiedział w bulu i nadzieji !!!!!!!!
  • ~ruskabuda
    (2017-10-11 08:11)
    Jak ktoś o ilorazie inteligencji kury zagrodowej mógł być prezydentem ??? Przecież on nadaje się do salonu osobliwości !!!
  • ~internautka 50+
    (2017-10-11 07:24)
    Chyba tej słomy z butów to Komorowskiemu nigdy nie przestanie wystawać. Nie wiem czy aby nie przeskoczył już nawet Wałęsy swoimi ,,przemyśleniami i wypowiedziami"Chociaż wątpliwe, czy myśli jak wydaje dzwięki.
  • ~Twój Szogun UBwatel PRL
    (2017-10-11 01:40)
    PO-łączmy się w BULU :)))))))))
  • ~SZEF PL.
    (2017-10-10 21:38)
    Bronek - nie ośmieszaj się - prawie jak Wałęsa
  • ~LENKA
    (2017-10-10 21:34)
    ODDAJ ZAJUMANE FANTY BELWEDERSKIE - SPASŁY - NIECZYSTY WIEPRZU .
  • ~czesiek
    (2017-10-10 21:14)
    i tobie , " komoroski " .tak mi dopomusz BÓG .
  • ~i20
    (2017-10-10 21:13)
    Bronek jaki dzwonek zadnych kumpli nic absolutnie.
  • ~wert
    (2017-10-10 21:07)
    Życzę totalopozycji takich doradców jak Komorowski.Gościu już pokazał jak się robi kampanię wyborczą na swoim przykładzie.Mając taką przewagę w sondażach po swoich wystąpieniach przerżnął wybory z kretesem.Gdyby się nie odzywał miałby większe szanse na wygraną.Teraz doradza opozycji,brawo,skutek będzie podobny,zaorze totalniaków dokumentnie.Dobre,tak trzymać.Bu,ha,ha.
  • ~Ryszard Ochódzki
    (2017-10-10 20:39)
    Pęknięcia to on ma ale na misce z bigosem...
  • ~Zenon
    (2017-10-10 20:21)
    Ludzie no nie przy jedzeniu !!!! Chyba puszczę pawia ...
  • ~janek-007
    (2017-10-10 20:20)
    Jeżeli chodzi o byłego już, na szczęście, prezydenta pana hrabiego-bula B. Komorowskiego to odpowiednie służby powinny się zając kontraktem na Caracale z Airbusem i sprawdzić jaki w tym kontrakcie miał odział BK. Odpowiednie służby powinny się zając także innymi expertami związanymi z tym kontraktem. Skandal korupcyjny w Airbusie bardzo dynamicznie się rozwija i należałoby dokładnie sprawdzić kto i ile w Polsce wziął za ten śmieszny i cudaczny kontrakt na helikoptery.

Może zainteresować Cię też: