Komorowski dostrzega pęknięcia w obozie władzy. "Opozycja powina powiedzieć: Patrzcie, tam zaczynają się żreć o koryto"

Opozycja powinna zawiązać sojusz i wobec pęknięć w obozie władzy powinna pokazać zdolność do współdziałania i pójścia razem do wyborów - powiedział we wtorek w Bydgoszczy b.prezydent Bronisław Komorowski pytany przez PAP o kondycję opozycji. "To jest ten właściwy moment" - dodał.

wróć do artykułu
  • ~Krótka piłka
    (2017-10-10 18:50)
    Komoruski tyś był POd pantofelkiem u Tusskussa tak brykałeś jak Donaldussek Tusskussek ZAŻYCZYŁ
  • ~grzeg
    (2017-10-10 18:56)
    Oj, Bronuś, dałbyś sobie spokój.
  • ~wolf
    (2017-10-10 18:59)
    Wie o co chodzi,tylko nie kapuje że są mądrzejszy od tego Leminga jaki on był.No ale on i tak niczego się nie nauczy.Proszę nie cytujcie tego chama bo mi się rzygać chce na jego wypociny.
  • ~Jo HGW tero se stajam za bufetom
    (2017-10-10 18:59)
    A tym korycie bigos z ruskiej budy i flacha Alka!!!! A w ogóle to lubiejo tego hrabii jak se beka po bigosie!!!
  • ~Jest żałosny
    (2017-10-10 19:00)
    I ten człowiek był najważniejsza osoba najjasniejszej Rzeczypospolitej? Słoma z butów wychodzi na każdym kroku. Trzeba Bogu dziękować, że Polacy się go pozbyli. Wstydu oszczędz!
  • ~Wiki
    (2017-10-10 19:05)
    Dał sygnał,tylko nie wie jeszcze że łon już nie prezydient.Zapołniało mu sie.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-10 19:05)
    Ja na to Lewackie ZERO głosu nie dałem.Dla Mnie to ZERO do kwadratu.
  • ~Zuzanna
    (2017-10-10 19:12)
    Jest POd ochroną SB dlatego taki geroi
  • ~Lis
    (2017-10-10 19:22)
    Kompromitacja, odrażająca wypowiedz poziomem i językiem miłości przystającą do madrosci Bolkowych
  • ~cep prawdy
    (2017-10-10 19:25)
    Bronuś weź dwururkę i idź ustrzel jakiego dzika, nagotuj baniak bigosu i z Anusią całą zimę w Budzie Ruskiej sPOkojnie ************ bo cóś ostatnio z żałości schudłeś ! Koryto do ciebie już nie wróci !
  • ~J24
    (2017-10-10 19:25)
    Oj,Komorowski.Ty na korycie to zeby zjadles.Starczy juz.
  • ~anty TARGOWICZANIN
    (2017-10-10 19:26)
    cHRABIO bull sadzisz PO sobie a propo co tam u tescia SBeka dalej ciagnie cie za ozor po gorzale czy ty tak sam od siebie KAPOWALES
  • ~Eeee tam...a WSI arz z budy ruskiej
    (2017-10-10 19:28)
    niejaki bronek w bulu herbu BIGOS oddał to co z a j e b a ł z Pałacu Prezydenckiego?
  • ~undo
    (2017-10-10 19:28)
    Twoja kasta kadykow juz odchodzi w niebyt czy juz sprzedales wszystkie wille juz dwno jestes Kwalifokowany do celi plus wraz cala mafia sadowńiczo rzadowa totalnie ograbiajac Narod Szalom.
  • ~
    (2017-10-10 19:29)
    Komoro-WSI-ki wie co mówi. Sam na żarciu się o koryto połamał sobie wszystkie zęby do dziąseł.
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2017-10-10 19:34)
    Panie Prezydencie, kiełbasa jest długa, a mowa jest krótka: s......j !
  • ~z Oslo
    (2017-10-10 20:01)
    Niezle trzeba byc szu**r**nietym, zeby z takim z takim tekstem POjechac jak ta pro**sta**czyna, ktora -- o Boze !!!! -- byla prezydentem Naszej Polski. Ciagnij smuge cie**ciu!!!!
  • ~Bul
    (2017-10-10 20:03)
    Tłuku ! już dosyć kompromitowałeś Polskę! Spadaj do Ruskiej Budy i rób soki na sokowirówce robiąc jednocześnie gimnastykę na krześle (to umiesz - pokazałeś już w Tokio).
  • ~janek-007
    (2017-10-10 20:12)
    PiS i J.Kaczyński powinni uciąć ta sprawę z obozem prezydenckim. PAD to pozorant i wtyka totalnej opozycji bo tylko o to chodzi żeby rozbić koalicje rządząca. Personalne i nie konstytucyjne ambicje PAD powinny być wyrzucone do śmietnika. W dąsach PAD w stosunku do ministrów Ziobry, Macierewicza i Waszczykowskiego PiS i J. Kaczyński powinien jasno i stanowczo opowiedzieć się po stronie Ziobry, Macierewicza i Waszczykowskiego.
  • ~MA
    (2017-10-10 20:18)
    Wizjoner i doradca Komorowski. Powinien zmienić pracę i wziąć kredyt.

Może zainteresować Cię też: