Rzecznik ratusza o propozycji Jakiego dla Gronkiewicz-Waltz: Nieprawdopodobna

Zmiana charakteru ze strony na świadka to nieprawdopodobna propozycja; nie można podejmować dowolnych działań w zależności od efektu, jaki chce się osiągnąć - tak propozycję szefa komisji weryfikacyjnej Patryka Jakiego dla prezydent Warszawy ocenił rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Jo HGW tero se stajam za bufetom
    (2017-10-11 12:12)
    No uparło się wstrętne babsko z PO=lactwa!!!!
  • ~fregat
    (2017-10-11 12:24)
    pisowcu ,to ładna kobieta i wykształcona w przeciwieństwie do bufona ...jakiego...
  • ~aj way
    (2017-10-11 13:11)
    Bufetowa - wracaj do baru piwsko rozlewac!!
  • ~autor nieznany
    (2017-10-11 13:12)
    Pora by stawila sie w faktycznym charakterze - oskarzonej o przestepstwa przeciw miastu i jego obywatelom. Cackanie sie z kims, kto ma udowodnione zlodziejstwa - swiadome zezwalnie na oszustwa i wspoldzialal z mafia ubecka, to delikatnie mowiac przesada. Polecam stare artykuly z RZ.
  • ~aaaa
    (2017-10-11 13:51)
    A może słowa pana Jakiego też zasługują na komentarz ?!
  • ~Joland
    (2017-10-11 14:09)
    Jaki to bystry rzutki gość...ma przyszłość ! No i przystojny bardzo.
  • ~Będziecie Wisieć
    (2017-10-11 15:03)
    Tak Patryk Jaki winny... HGW jest poszkodowana, biedna. Przypomni ktoś ile oficjalnie zarobiła na dzikiej reprywatyzacji? Ciekawe ile leży na szwajcarskich kontach... wstyd
  • ~PP
    (2017-10-11 15:49)
    Ten klon Ziobry,to lepszy od mistrza .
  • ~xyz
    (2017-10-11 16:06)
    Byle jaki, jeszcze trochę i grzywny przyniesiesz go HGW w swoich zepsutych zębach. Widać, że już nie jesteś pewien racji w swoim stanowisku.
  • ~Andrzej701
    (2017-10-25 14:15)
    Zmiana charakteru ze strony na świadka, a jak już się stawi łapu, capu i zamiana, grzywnę na areszt !.
  • ~Haniu odsuń tego POsożyta
    (2017-10-28 15:07)
    Milczarek to ten w tej kurcie z CIUCHOLANDU i to ma być ziecznik
  • ~Hahary