Po spotkaniu w KPRM protest lekarzy rezydentów trwa. "Nie dostaliśmy się przed oblicze premier, jesteśmy upokorzeni"

| Aktualizacja:

Zapraszamy lekarzy rezydentów do pracy w zespole ds. służby zdrowia, warunkiem jest zakończenie protestu - powiedziała szefowa KPRM Beata Kempa po spotkaniu z delegacją rezydentów, które w czwartek wieczorem odbyło się w kancelarii premiera. Rezydenci wznowili zawieszony protest głodowy.

wróć do artykułu
  • ~M
    (2017-10-13 06:53)
    Pan Minister sobie nie radzi i zaczyna się szantaż. Mimo że lekarzy brakuje, on daje im komunikat że nie są tu miłe widziani. Mówi jedno, robi drugie. Nie mam zaufania do ministra Radziwiłła. Kto nas bedzie leczyć jak młodzi wyjadą a starsi przejdą na emeryturę? Może Pan minister w swoich prywatnych przychodniach?
  • ~ulisse
    (2017-10-13 07:31)
    Pisowcy prędzej lub później we własnej sprawie staną przed sędzią, lekarzem, mediami / piękny to będzie widok .
  • ~wyborca/nie jest za dobrze/ ale jest nadzieja
    (2017-10-13 07:33)
    Nie wiem co jest , ale zaden z moich postow nie pojawil sie.Gdy tylko napisze sie cos merytorycznego jest kasowane. Pracowalem pare godzin,bo mam wiele osob zwiazanych ze sluzba zdrowia i w rodzinie, i przyjaciol i sasiadow,ale zaden z moich postow dotad nie przeszedl. TAKI MAMY KLIMAT/i jeszcze duzo wody uplynie, zanim wyjdziemy wszyscy na jako tako prosta. Ale jest nadzieka. We wszystkich nastepnych wyborach.
  • ~objektywnytelewidz
    (2017-10-13 08:59)
    Wczoraj widziałem , jak ci "głodujący" przepychali się kto ma gadać na konferencji prasowej , widać jak duże mają parcie na szkło , i o to im chyba chodzi !!! Każdy z nich jest jakimś tam "przewodniczącym , czyli do roboty mają już wstręt i tego się będą trzymać !!! Całe życie będą rozmawiać i reprezentować" !!!
  • ~Mario
    (2017-10-13 09:19)
    Pajacowanie stażystów stało się groteską. rotacyjna głodówka i ta prymitywna propaganda o zwiększenie nakładów na SZ jest żenująca. im wyłącznie chodzi o podwyżki.
  • ~helena
    (2017-10-13 10:46)
    Jak się pucz nie udał to trzeba lekarzami uderzać???
  • ~Euzebiusz
    (2017-10-13 12:52)
    stare, tłuste koty boją się kas fiskalnych i rozbicia korporacji to wypuszczają młodych na strajki. Gdzie się podział synuś Hamankiewicza (prezesa NIL). tak widoczny w pierwszyh dniach zorganizowanego strajku. Oj biedni, durni młodzi
  • ~Albin
    (2017-10-13 15:38)
    Ta kudlata pani (pan) to tez lekarz? Nigdy bym nie poszedl do tak wygladajacego lekarza. Gdy podejmuje sie decyzje pojscia na studia lekarskie, za ktore prawde mowiac nie placi sie, to trzeba zastanowic sie o przyszlosci po studiach. Myslenie o tym, ze bede dostawal/dostawala dodatkowo dodatkowe "wynagrodzenie" w kopertach od pacjentow- tak bardzo przeciez rozpowrzechnionym procedensie w naszej kochanej Ojczyznie-moze byc prawdziwe dopiero po przejsciu statusu rezydenta.