"Jesteśmy rodziną i jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy prezydent". Konferencja liderów Zjednoczonej Prawicy

| Aktualizacja:

Zjednoczona Prawica jest rodziną, która idzie drogą prowadzącą do sukcesu Polski; jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy prezydent Andrzej Duda - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak ocenił nie wszystko, co czyni obóz rządzący jest "doskonałe" i zapowiedział "korekty".

wróć do artykułu
  • ~mork
    (2018-10-18 12:35)
    "istotne ograniczenie patologii karuzel VAT-owskich" - to racja! i KAS zaczęło to już robić, a liczby świadczą same za siebie, że jak rząd wziął się za uszczelnianie systemu podatkowego, to widać efekty, od 2015 (najwieksza luka VAT w UE) do 2019 ma byc o 100 mld zł wiecej w Skarbie Państwa
  • ~rty
    (2017-10-23 06:34)
    Ten pan to się zna na rodzinie ma przecież kota .a nie każdy ma taką rodzinę
  • ~Krasnoludek
    (2017-10-22 04:31)
    Znowu! Znowu ... powyrzucane wpisy, które wczoraj były! Cenzor!!! Nie wstyd ci???
  • ~Ob RP
    (2017-10-22 04:16)
    Starajcie się bo to wy ponisicie winę zarzady PiSiarskie.
  • ~Fan Danuty Rinn
    (2017-10-22 03:54)
    W tej "rodzinie" brakuje mi mężczyzn! - Myślę o prawdziwych mężczyznach - orłach i sokołach! Bo to, co widzę - zwłaszcza przez kilka ostatnich tygodni się to wręcz w oczy rzuca - to oskubane do gołej skóry bażanty, które co i raz jakiś oficer prowadzący wyprowadza w pole na sz cz anie - a oni nie tylko sikają sobie po nogach - ale też s ra ją ze strachu! - Tylko Ziobro ma jakieś zadatki na prawdziwego mężczyznę, a najbardziej na mężczyznę lub nawet męża stanu wygląda w tej rodzinie Beata Szydło!
  • ~Niestety tylko Ziobro to jeden z bardzo nielicznych
    (2017-10-22 03:29)
    w tej ekipie ludzi przytomnych, konsekwentnych i odpowiedzialnych! Reszta to fiu tasy i zła masy!!! A nawet duety: fiu tas ze zła masem - albo odwrotnie! - Natomiast Ziobro - to już nie jest ten "narwany" Ziobro z lat 2005-2007! - ten, kto tego nie widzi - daje tylko dowód swego upośledzenia umysłowego! Ziobro nie słucha kupletów śpiewanych fałszywie na dwa głosy przez Prezesa z Prezydentem - tylko robi swoje - z rozmachem, a jednocześnie skromnie i po cichu!!! - No a Gowin? - Gowin to jest chyba jakiś pseudonim - coś tak jak Lenin albo Stalin...?
  • ~Urban rozszerzony i poprawiony!
    (2017-10-22 03:20)
    Prezydent sam się wyżywi! I jeszcze Szczerskiemu i Łapińskiemu jakieś ochłapy z pańskiego stołu spadną! A dla Muchy też się jakaś kostka cukru znajdzie! I suchy chleb dla konia - a koń - jaki jest - widzimy!
  • ~Dobra, dobra!
    (2017-10-22 03:19)
    A co ze sprawą korupcji w Sądzie Najwyższym - bo zapadła "w tym temacie" jakaś niewytłumaczalna cisza!? - Czy ktoś już siedzi???
  • ~Matka Boska
    (2017-10-21 22:03)
    Znowu pedaly u wladzy.
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-10-21 20:20)
    TRWA DROGA DO CANOSSY BIEDNEGO KACZORKA . DUDUŚ - MALINIAK PRZECZOŁGA JESZCZE NIERAZ PREZIA W TE I WEWTE ! PREZIO - BESTIA PAMIĘTLIWA - NIE ZAPOMNI MIERNOCIE POLITYCZNEJ TEGO AFRONTU DO KOŃCA DNI - JEDNEGO LUB DRUGIEGO .
  • ~Monachijski
    (2017-10-21 19:22)
    Skąd PIS bierze tylu inteligentnych "komentatorów" szermujących "rzeczowymi argumentami i subtelną polszczyzną ?
  • ~Monachijski
    (2017-10-21 18:38)
    Jeden naród, jedno państwo, jeden wódz. Czy obywatele tego nie widzą ? Było też : "naród z partią, partia z narodem". I co ? Wyprowadzili sztandar.
  • ~DM
    (2017-10-21 17:49)
    Tych dwoch na zdjeciu , po prawej i lewej to obstawa? Trzeba przyznac , ze PISzielstwo wie jak sie produkowac ! Trza wziasc malego do srodka , a goryle powinne zlozyc dlonie jak do modlitwy i ciekawie sluchac slow oszoloma. HELP! To tak sztuczne i beznadziejne gloopie jak Hollywood ! ( maly przeciez aktorem byl...................)
  • ~Cris.
    (2017-10-21 17:44)
    Wszystko wskazuje na to, że to Kaczyński chce zająć stanowisko Ziobry, ale przed tym doprowadzić do wygodnych dla siebie zmian, o które tak bardzo zabiega i nawet jego sojusznicy tego tak na prawdę nie rozumieją!
  • ~ONDEJ
    (2017-10-21 16:56)
    I rzekł KACZYŃSKI: "ambicje personalne chęci zajmowania różnych stanowisk - oczywiście mają miejsce" - zapewne miał na uwadze własnego KUZYNA. Niech więC zacznie od porządkowania pod własnymi drzwiami". JEDNO WIELKIE ZAKŁAMANIE
  • ~wams
    (2017-10-21 16:18)
    Jak jest doskonałe to po co korekty??
  • ~WAŁ
    (2017-10-21 16:09)
    Totalna ulica i zagranica ze wstydu ze swoją konwencją uciekła do Łodzi.Naobiecywali tam znów gruszek na sośnie. Póki co to PIS co obiecał to realizuje aby tak dalej.
  • ~AAA
    (2017-10-21 15:56)
    Przecież każdy rozumny Polak widzi zmiany w sprawowaniu władzy.POprzednicy tylko korzystali a tu aktualna władza potrafi podzielić się ze społeczeństwem.Tak trzymać.
  • ~fregat
    (2017-10-21 15:50)
    śmieszne to było ...wyszli i powiedzieli co wszyscy wiedzą .....3 -pajace
  • ~kate
    (2017-10-21 15:49)
    Czy kodziarstwo i UBole nie potrafia komentować bez używania obelg i obrazania adwersarzy. Robi to Schetyna, Petru i ich ludzi, robia to ich trolle w internecie, a pózniej zdziwienie, że poparcie spada. Panie Schetyna, Panu naprawde podoba się to i jak Pan mówi?

Może zainteresować Cię też: