"Jesteśmy rodziną i jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy prezydent". Konferencja liderów Zjednoczonej Prawicy

| Aktualizacja:

Zjednoczona Prawica jest rodziną, która idzie drogą prowadzącą do sukcesu Polski; jestem przekonany, że w tej jedności uczestniczy prezydent Andrzej Duda - podkreślił prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jak ocenił nie wszystko, co czyni obóz rządzący jest "doskonałe" i zapowiedział "korekty".

wróć do artykułu
  • ~z
    (2017-10-21 14:30)
    BRAWO PIS W JEDNOSCI SILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~ale żart
    (2017-10-21 14:34)
    kaczfi wielki szacun w porównaniu z histerycznym kwikiem szmaciny wygrywasz. szmacina kwiczał jak zarzynane prosie ty przemawiałeś jak mąż stanu
  • ~PISMONOPOL
    (2017-10-21 14:54)
    Jeden PIS /?/ wraz z przyssawkami /?/ nie oznacza jedności ! Znowu złodziejskie hasło PISkiboli tak samo jak "dobra zmiana" nawet nie wiadomo dla kogo. Czyste łgarstwo niczym czysta wódka dla ciemnego luda.
  • ~nina
    (2017-10-21 14:58)
    Ale sie boja konwencji ,od razu konferencja prezesa i przystawek zeby zapewnic ze zyja,istnieja i sa zwarci do dzialania i dzielenia spoleczenstwa,co za obluda , czego sie boicie panowie ze was rozlicza za klamstwa i szubrawstwa?.
  • ~mtf
    (2017-10-21 15:02)
    A ja spokojnie piję za zdrowie snajpera ... 8-)
  • ~Jest tego na pęczki
    (2017-10-21 15:10)
    POlszewiki mają zlik,widować Województwa i zrobić areszty na siebie bo jest tego POczynaiąc od WALCOWAEJ itp,.
  • ~plaszczak
    (2017-10-21 15:15)
    Tlusta , glupawa sadurska ma teraz 128 000 zl +premie na miesiac, a Misio misiewicz od maciarenki ma 50 000 zl/miesiac +premie i nic nie robi...! IPN ma duze powyzki za falszywki i produkcje "SB" kwitow.... A lekarze , chore dzieci i emeryci moga zdychac i modlic sie ! Dobra zmiana dla knurow z PIS
  • ~Ucho prezesa
    (2017-10-21 15:17)
    Szpiegowskie disco-polo w trybunale. Kaczyńskiemu nie wystarczy proste zwycięstwo. Musi jeszcze upokorzyć wroga. Wtedy triumfuje. ciekawe, czy jak się spotykają, to mówią po rosyjsku.. nie byłbym zdziwiony
  • ~PIS Bolszewicy precz
    (2017-10-21 15:18)
    A czemu to tak cicho o SKOK-ach????Afera wiekszego kalibru jak Amber Gold.... Nastepny rzad pokaze jak wielka jest skala przekretow,kumoterstwa,kolesiostwa PIS i dzialania na szkode panstwa polskiego. Schefernaker skala dojenia przez misiewiczow jest 5 razy wieksza ---------- wystrzelcie nawet rakiete w kosmos ze swoim banerem i tak za 2 lata was pogonimy
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-10-21 15:29)
    Dla zrozumienia motywów wypowiedzi i działania Jarosława Kaczyńskigo trzeba koniecznie zapoznać się z charakterystyką pana prezesa, którą naszkicował .... Jarosław Gowin !! w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" w lipcu 2012 roku ,: "To stuprocentowy cynik(...). Fanatyczna wiara w słuszność celów usprawiedliwia w jego oczach sięganie po dowolne środki.Nie ma w polskiej polityce człowieka równie bezwzględnego jak on". Tak, to ten sam Jarosław Gowin, który dzisiaj łasi się do Kaczyńskiego i patrzy mu z psią pokorą w oczy.
  • ~JMK
    (2017-10-21 15:37)
    Tak trzymać.Realizować obietnice wyborcze ,tak jak to robi PIS do tej pory.
  • ~misio pis-io
    (2017-10-21 15:39)
    TRYBUNAL KONSTYTUCYJNY SZPIEGOWSKA MELINA !! Afera z Trybunałem Konstytucyjnym w tle. Prezes TK Julia Przyłębska (58 l.) mogła być w przeszłości agentką polskiego wywiadu Co więcej, do współpracy miał ją zwerbować... obecny wiceprezes Trybunału! Chodzi o Mariusza Muszyńskiego (54 l.), który od lipca jest wiceszefem TK. W latach 90., pracował w polskiej ambasadzie w Berlinie... tam miał poznać Julię Przyłębską i jej męża, Andrzeja Przyłębskiego (59 l.). Przyłębski to były współpracownik Służby Bezpieczeństwa, zarejestrowany jako TW „Wolfgang”. „Wolfgang” został pozyskany do współpracy po 1990 r. przez Urząd Ochrony Państwa i wysłany, wraz żoną, do ambasady w Niemczech. W 1995 r. trafił tam również Mariusz Muszyński. Nadzorował pracę Przyłębskiego i zaprzyjaźnił się z małżeństwem. To Muszyński zaproponował kierownictwu UOP zrobienie właśnie z Julii Przyłębskiej „osobowego źródła informacji”. Miała informować m.in. o tym, co widzi i słyszy w ambasadzie. SZPIEDZY I DONOSICIELE teraz w PIS – Takie są reguły gry operacyjnej i nie ma w tym nic niezwykłego – mówi anonimowo były, wysoki rangą oficer wywiadu . Ale dodaje, że ulokowanie byłego oficera i jego agentki w Trybunale Konstytucyjnym jest zastanawiające !! i skandaliczne !!
  • ~Wilga
    (2017-10-21 15:42)
    Macie mandat społeczny w wyniku wgranych wyborów, więc zmieniajcie Polskę dalej tak jak obiecaliście.Realizacja obietnic gwarantuje kolejne zwycięstwa wyborcze.
  • ~MOZ
    (2017-10-21 15:47)
    W jedności siła.Dopóki ambicje personalne będą mniej ważne niż zapowiedziany i realizowany program , kolejne wybory znów wygra PIS.
  • ~kate
    (2017-10-21 15:49)
    Czy kodziarstwo i UBole nie potrafia komentować bez używania obelg i obrazania adwersarzy. Robi to Schetyna, Petru i ich ludzi, robia to ich trolle w internecie, a pózniej zdziwienie, że poparcie spada. Panie Schetyna, Panu naprawde podoba się to i jak Pan mówi?
  • ~fregat
    (2017-10-21 15:50)
    śmieszne to było ...wyszli i powiedzieli co wszyscy wiedzą .....3 -pajace
  • ~AAA
    (2017-10-21 15:56)
    Przecież każdy rozumny Polak widzi zmiany w sprawowaniu władzy.POprzednicy tylko korzystali a tu aktualna władza potrafi podzielić się ze społeczeństwem.Tak trzymać.
  • ~WAŁ
    (2017-10-21 16:09)
    Totalna ulica i zagranica ze wstydu ze swoją konwencją uciekła do Łodzi.Naobiecywali tam znów gruszek na sośnie. Póki co to PIS co obiecał to realizuje aby tak dalej.
  • ~wams
    (2017-10-21 16:18)
    Jak jest doskonałe to po co korekty??
  • ~ONDEJ
    (2017-10-21 16:56)
    I rzekł KACZYŃSKI: "ambicje personalne chęci zajmowania różnych stanowisk - oczywiście mają miejsce" - zapewne miał na uwadze własnego KUZYNA. Niech więC zacznie od porządkowania pod własnymi drzwiami". JEDNO WIELKIE ZAKŁAMANIE