Po co zmieniać premiera, który ma świetne sondaże? "Na Nowogrodzkiej kipi frustracja"

Dwa lata po wygranych przez PiS wyborach szykuje się pierwsza poważna rekonstrukcja rządu. Czy będzie trzęsienie ziemi, czy tylko kilka mniejszych zmian?

wróć do artykułu
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-10-24 20:59)
    $orosiate lewactwo pada wszędzie, nawet w adolfino-merkelowych bundeskalifatach mała przełom nastąpił.
  • ~wygłodniały rezydent
    (2017-10-24 21:31)
    Dyżurni śmierdziele wam już nic nie pomoże, wylewanie pomyj na portalach od rana do wieczora to choroba gorsza od alkoholowej
  • ~Bill used an intern as his personal humidor Monika Lewinsky
    (2017-10-24 20:56)
    lewackie dywagacje, POdnicają się jak POyeebany obertaliban Heinrich Himmler isl amem
  • ~perukarz PIS
    (2017-10-24 22:00)
    PIS naziści jak zwykle - bo to komuniści po PZPR - kłamstwa stawiają nad wiarę. A wierzą tylko w nazizm i koryto chroniąc je pijakami za 500+ i kibolami. A nad wszystkim czuwa biznesmen z Torunia nijaki Rydzyk.
  • ~max power
    (2017-10-24 21:12)
    Kto powinien opuścić pokład dojnej zmiany? Może kobieta, która sama siebie nie szanuje, ale ma za to nową drogę do domu. A może człowiek, który notorycznie mija się z prawdą i handluje okrętami wojennymi po dolarze. Jeżeli nie, to może człowiek dla którego dodatni deficyt budżetowy oznacza nadwyżkę, albo ktoś zaprosił komisję, a później obraził się na nią za wydaną opinię. A jakie to ma znaczenie, jeżeli w zastępstwie przyjdą równie cudowni specjaliści?
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-10-24 20:41)
    Niech prezesina znowu wsadzi połowę swojej partii do samolotu i wyśle na obchody czegoś tam! Sprawa rekonstrukcja rządu rozwiąże się sama podczas podchodzenia do lądowania...
  • ~luluś
    (2017-10-25 05:07)
    Niemiecki portal polskojęzyczny jak zwykle stara się skłócić Polaków różnymi sposobami, przede wszystkim tworzac fake newsy, taie jak ten.
  • ~co pis to kloc
    (2017-10-24 22:11)
    zamykam drzwi do partyjnej łazienki, gdzie zostawiłem pis i niczego nie muszę nasłuchiwać, burza w wucecie może sobie trwać
  • ~wojak
    (2017-10-24 21:06)
    Pani Beatka na marszałka senatu, a Pan Karczewski na Ministra zdrowia dla idei.
  • ~erbi
    (2017-10-24 20:46)
    Kto opuści pokład dOBREJ zMIANY? Pomyślmy... Szczu-ry?
  • ~Hugo strzelił
    (2017-10-25 08:15)
    Trzęsienie ziemi będzie. We wrześniu 2018.
  • ~Kik
    (2017-10-25 07:11)
    To typowo Pis, chca zeby narod sie podniecal. Napiecie rosnie, a potem wyjdzie wielkie Nic! Chcecie sie zalozyc? Nie bedzie zmian, a kolosalnych juz wcale!
  • ~StaryPolak
    (2017-10-25 09:28)
    Czy w rządzie zadziałał tzw sygnalista ?
  • ~007
    (2017-10-25 00:07)
    Niemieckiej propagandy ciąg dalszy
  • ~Ja(bis)
    (2017-10-25 05:30)
    Zdjęcie prawdy ... hehehe! Tacy wystraszeni? Antek ze strachu ... nawet żandarma kazał ukarać. Bećka: - konsultuję z prezesem (dawniej mówiła z premierem) ... którą broszkę założyć na pożegnanie. Walnięta lipa ... jeszcze do wyjaśnienia! TENCHŁOPAK ... czeka.
  • ~Kogut
    (2017-10-24 22:45)
    Pani Premier Szydło to nie jest żaden podrabiany produkt kukurydzopodobny spod znaku GMO! - Szydło to jest polska kobieta mocarna! - to jest prawdziwe, naturalne, dorodne, zdrowe i pożywne - a przy tym nasze rdzenne pszeniczne polskie ziarno, które się polskim ślepym kurom wyprowadzonym na sz czanie (w pole) przez godnych tylko takiego zajęcia "polskich" polityków trafiło - ale ponieważ one nigdy przedtem takiego ziarenka nie widziały - więc nadal bezradnie chodzą tylko po tym swoim polskim obs ranym podwórku i omijają, plują albo nawet sr ają na tę perłę! - Mówię tu tylko o perle i o kurach - jako że na wieprzach nie bardzo się znam - bo tylko je codziennie widuję i słyszę - a smród, jaki wydzielają, przyprawia mnie o mdłości - więc staram się od nich trzymać z daleka! ------------------- A co do pozycji Prezesa? - Mogę tylko przypomnieć, jak to tenże Prezes po przegranych w 2010 roku (do Bula - słyszycie - ha, ha, ha - do Bula!) wyborach prezydenckich - zaraz potem w telewizji ogłosił, że Gierek wielkim Polakiem był, potem wygłosił orędzie "do przyjaciół Moskali", których już wtedy uważał przecież za morderców swojego brata!!! - a potem otwartym tekstem wyznał telewidzom, że "cnotę straciliśmy, a rubla nie zarobiliśmy!!! - Tak, tak - to jego oryginalne i szczere wyznanie godne wy-dup-czonej ukraińskiej TIR-ówki stojącej bez majtek w przydrożnym rowie ze złamaną "szpilką" w ręku i machającej rozpaczliwie drugą ręką na polskie TIR-y - z pewnością nie stawia go na pozycji, z której może Pani Premier Szydło czynić jakiekolwiek wyrzuty albo nawet zarzuty i mieć nadzieję, że ją w premierowaniu przewyższy albo jej choćby sprosta! ----------- Ja nie mam mu nic do zarzucenia oprócz przysłowiowej pętli na szyję! - Tylko kto mu litościwie wykopnie stołek spod nóg??? - no bo chyba nie Pan Prezydent??? - W takim razie zostaje tylko Romaszewska!
  • ~Olka
    (2017-10-25 09:12)
    Ja sie zadnego trzesienia ziemi nie spodziewam, Pis jest sejsmicznie nieaktywny, no moze eksplozje sa najwyzej w portkach starych p i e r d z i e l i!
  • ~ee
    (2017-10-24 21:14)
    Czerwony kapturku miej sie nabacznosci bo ten wilk ma na ciebie chrapke
  • ~f a k
    (2017-10-24 21:29)
    mam w d... te zmiany. po łotrowskiej ustawie co ze zwykłych ludzi tych co odbudowywali kraj (by solidarne towarzystwo miało na czym się uwłaszczyć i co rozdawać) , strażaków, lekarzy, nauczycieli, naukowców, kucharzy, pielęgniarek, salowych i tak dalej, zrobiła bandytów i oprawców jedynych słusznych opozycjonistów nigdy więcej nie zagłosuję na żadnego bolka. Prawa, sprawiedliwa, solidarna, konstytucyjna Polska to kpina, to raj dla gangsterów, złodziei, oszustów i jedynych słusznych.
  • ~Pisdanty Mateusz
    (2017-10-25 09:05)
    Zamówione notowania mówią swoje,a wyjąca rzeczywistość mówi swoje.

Może zainteresować Cię też: