Po co zmieniać premiera, który ma świetne sondaże? "Na Nowogrodzkiej kipi frustracja"

Dwa lata po wygranych przez PiS wyborach szykuje się pierwsza poważna rekonstrukcja rządu. Czy będzie trzęsienie ziemi, czy tylko kilka mniejszych zmian?

wróć do artykułu
  • ~yarozbaw
    (2017-10-25 09:35)
    po ile masełko i jajeczka?
  • ~łojezu
    (2017-10-25 09:04)
    durna zmiana c.d.
  • ~Mis
    (2017-10-25 09:24)
    Tylko Szydło premierem!!!!!
  • ~Nan
    (2017-10-25 08:48)
    Buhahahahahahaha😂😂😂
  • ~pejsate lokajstwo
    (2017-10-25 09:34)
    Zaczyna sie szczucie i plotki, brukowce zyja niesprawdzonymi sensacjami. Wielbiciela so.rosa znowu sie podniecaja tak jakby kneset zamiast sejmu mial POwrocic
  • ~Gocha
    (2017-10-25 08:59)
    Oby tylko Jurgiela nie zastąpił Henryk Kowalczyk. Przecież to właśnie Kowalczyk narobił bałaganu w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz w KRUS. M.in. powsadzał na stanowiska kierownicze niekompetentnych ludzi, nawet takiego z wyrokiem za nadużycia finansowe. Inną jego osobą interesuje się prokuratura, a przez kolejną Skarb Państwa przegrywa kolejne sprawy sądowe.
  • ~stajan
    (2017-10-25 09:29)
    Jeżeli zmiany w rządzie to raczej kosmetyczne.Pani premier wspaniale daje sobie radę w Polsce a także świetnie broni Polski za granicą--Życzę pani premier zdrowia .pan prezes PIS obecnie nie powinien wchodzić w skład rządu bo daje sobie radę na obecnym stanowisku.
  • ~antoin -pilot
    (2017-10-25 09:31)
    dla mnie ono mogą wszyscy gdzieś wylecieć. byle prezes określił miejsce docelowe i warunki lądowania
  • ~PIS jest wielki
    (2017-10-25 15:17)
    możecie sobie pisać rózne brednie na temat zmiany premiera to i tak nic wam nie da ba rany i du polizy PO s rancow
  • ~Madry
    (2017-10-25 10:47)
    A kiedy sie dowiemy, jak to było z wypadkiem limuzyny z Panią Premier? Wypadek Macierewicza juz wyjaśniono - winny kierowca z tyłu. A tutaj? Może Pani Premier sobie przypomni, czy jechali na sygnale, czy nie. Tak po chrześcijańsku. Może się też zainteresuje losem rodziny człowieka, który sie podpalił pod Pałacem Kultury. Albo nim samym. Też - po chrześcijańsku.
  • ~Gerard
    (2017-10-25 09:40)
    ..pismaki z der dziennik od niemieckiego wydawcy NIE JUDZIĆ, NIE SZCZUĆ, obrzydliwe pachnące mierzwą osobniki.....tfuu
  • ~Ciekaw jestem, kto inspiruje tę wściekłą nagonkę
    (2017-10-25 18:09)
    na Panią Premier i kto (oraz komu) za to płaci i ile!? - Nazwiska proszę! - Moim zdaniem - ten jazgot jest najlepszym dowodem na to, że Szydło to jest doskonały premier, który dba o polską rację stanu!
  • ~Kogut
    (2017-10-25 18:05)
    Pani Premier Szydło to nie jest żaden podrabiany ani wybrakowany produkt kukurydzopodobny spod znaku GMO do wymiany w ramach gwarancji! - Szydło to jest polska kobieta mocarna! I jednocześnie jest to polityk najwyższej próby - prawdzwy "mąż stanu", jakiego w polskiej polityce od trzech dekad nam brakowało!!! - Szydło to jest prawdziwe, naturalne, dorodne, zdrowe i pożywne - a przy tym nasze rdzenne pszeniczne polskie ziarno, które się polskim ślepym kurom wyprowadzonym na sz czanie (w pole) przez godnych tylko takiego zajęcia "polskich" polityków trafiło - ale ponieważ one nigdy przedtem takiego ziarenka nie widziały - więc nadal bezradnie chodzą tylko po tym swoim polskim obs ranym podwórku i omijają, plują albo nawet sr ają na tę perłę! - Mówię tu tylko o perle i o kurach - jako że na wieprzach nie bardzo się znam - bo tylko je codziennie widuję i słyszę - a smród, jaki wydzielają, przyprawia mnie o mdłości - więc staram się od nich trzymać z daleka! ------------------- A co do pozycji Prezesa? - Mogę tylko przypomnieć, jak to tenże Prezes po przegranych w 2010 roku (do Bula - słyszycie - ha, ha, ha - do Bula!) wyborach prezydenckich - zaraz potem w telewizji ogłosił, że Gierek wielkim Polakiem był, potem wygłosił orędzie "do przyjaciół Moskali", których już wtedy uważał przecież za morderców swojego brata!!! - a potem otwartym tekstem wyznał telewidzom, że "cnotę straciliśmy, a rubla nie zarobiliśmy!!! - Tak, tak - to jego oryginalne i szczere wyznanie godne wy-dup-czonej ukraińskiej TIR-ówki stojącej bez majtek w przydrożnym rowie ze złamaną "szpilką" w ręku i machającej rozpaczliwie drugą ręką na polskie TIR-y - z pewnością nie stawia go na pozycji, z której może Pani Premier Szydło czynić jakiekolwiek wyrzuty albo nawet zarzuty i mieć nadzieję, że ją w premierowaniu przewyższy albo jej choćby sprosta! ----------- Ja nie mam mu nic do zarzucenia oprócz przysłowiowej pętli na szyję! - Tylko kto mu litościwie wykopnie stołek spod nóg??? - no bo chyba nie Pan Prezydent??? - W takim razie zostaje tylko Romaszewska!
  • ~@ Z naszych informacji wynika...
    (2017-10-25 18:00)
    Wy, Osiecki, przyznajcie się od razu, skąd wy macie te informacje!
  • ~patryk
    (2017-10-25 14:26)
    jakie ma znaczenie jakie będą zmiany i tak nie zmieni się linia a ta jest faszystowsko- nacjonalistyczno - wsteczna i tak prowadzi to do banktuctwa Polski . Ministrowie którzy oidejdą łącznie z premierową nic nie zwolni z odpowiedzilaności za zniszczenie państwa - agenci wschodu
  • ~Super Babka
    (2017-10-27 17:57)
    POlszewiki zostali uskubnięci od tych UBECKICH Emeryturek PO 13 I WIĘCEJ TYŚ.,;;dlatego tacy krytycy Bardzo Dobrej Zmiany którą kieruje PANI PREMIER BEATA SZYDŁO
  • ~Kuchta
    (2017-10-26 09:36)
    Szyszko na ministra obrony, ten to by wreszcie zaczal odstrzeliwac! Kaczynski for president, wtedy wszyscy na swiecie musieliby sie uczyc polskiego? Ach , czy to byloby mozliwe , tak bez nalzonki? Mozna, Trump, tez nie zawsze z malzonka! Szydlo na ministra rolnictwa, kufajka i gumowce by jej bardzo pasowaly. Waszczykowski ambasadorem w San Escobar. To tak na przyklad!
  • ~Temida
    (2017-10-25 17:39)
    Cyrk ? Kogo interesuje poseł J. K, , który boi się odpowiedzialności za bajzel? Państwo teraz nawet nie jest teoretyczne, jest państwem abstrakcyjnym. TK jest "na niby", prezydent i premier  też, "odgrywają role, które zapisuje im lider - pociągając za sznurki ", sądy są "zakażone wirusem", koło zamachowe państwa prawa jest "zablokowane?  W kampanii wyborczej J.Kaczyński, A.Macierewicz i Z.Ziobro - byli "schowani" z powodu niepopularności i negatywnych ocen większości społeczeństwa.  Kto próbuje zrobić w kraju "dom wariatów"???! Jeżeli chce się jakieś państwo osłabić (bez aktu agresji, wojny), to prowadzi się "szczególną" tzw. "wojnę hybrydową" w celu pozbawienia tego  państwa stabilności prawnej, również w orzeczeniach dotyczących działalności gospodarczej podmiotów zagranicznych. Kto i dla Kogo eksperymentuje na Polsce ???
  • ~cymbalist
    (2017-10-25 16:11)
    Kaczor na stanowisku premiera to est bardzo dobra wiadomosc, bo to znacznie zwieksza szanse na przegrana pisu w nastepnych wyborach. Kaczor tak ma ze musi wkurzac ludzi, a na stanowisku premiera bedzie to lepiej widac.
  • ~Sygnalista
    (2017-10-26 08:24)
    Żle zaczyna się dziać w kaczniku.

Może zainteresować Cię też: