Po co zmieniać premiera, który ma świetne sondaże? "Na Nowogrodzkiej kipi frustracja"

Dwa lata po wygranych przez PiS wyborach szykuje się pierwsza poważna rekonstrukcja rządu. Czy będzie trzęsienie ziemi, czy tylko kilka mniejszych zmian?

wróć do artykułu
  • ~Drzazga 101
    (2017-10-27 16:52)
    O Matko, Beatka: - "Kocham Ciebie bo wracasz Ty mi wiosnę złotą, i jasne powracasz miraże". TRWAJ, a ja Ci pomogę, kuervas ! Hej !-
  • ~ik
    (2017-10-26 07:23)
    ten maly nie będzie rzadzil bo wie ze nic nie potrafi a premier coraz bardziej obrosnieta tłuszczem już nie smiejcie się z pani komorowskiej bo jest następczyni w realu
  • ~Kozi trębacz
    (2017-10-26 08:07)
    Towarzyszka Beata już nie pasuje do Prawa i Sygnalistów?
  • ~Njaki
    (2017-10-25 17:01)
    Cały ten pis to "śmieci pierwszego sortu " co za różnica będzie baran albo owca
  • ~Stary Wiarus
    (2017-10-27 21:24)
    Ja bym chciał być sygnalistą w nowym rządzie ale z siedzibą w Zürich ds. kontaktów z Union de Banques Suisses
  • ~erbon
    (2017-10-28 02:31)
    Po co zmieniać premier, która ma świetne sondaże? Ano - widać ci co zmieniają wiedzą co są warte te sondaże...
  • ~żart
    (2017-10-27 20:25)
    Prezes PiS potrzebuje "chłopa" do "ruchania" (kobieta sobie odpocznie).
  • ~Dr Duch
    (2017-10-27 23:09)
    A co z Radziwiłłem: za jego rządów jako ministra zdrowia zmarło tylko w tym roku dodatkowe 15 tys Polaków (dane GUS!). Wydaje więcej niż jego poprzednicy, a wskaźniki śmiertelności jak ze stanu wojennego w 1981 roku!
  • ~aaa
    (2017-10-27 13:02)
    Azylu w Korei Polnocnej trzeba szukac.Tam chociaz opieka zdrowtna jest lepsza.W TV widac jakie zdrowe czerwone mordki maja.I generalow maja wiecej,kto im zafika?Same Macierewicze.Medale daja na kilogramy.Jedzenie tylko dietetyczne.Zadnych zmian w rzadzie.O o-pozycji mowa tylko pod kocem.Szef rzadu oficjalnie kawaler,tez zawsze usmiechniety,niski -same zyski.Bede tam KIMs!

Może zainteresować Cię też: