Rzecznik prezydenta: Ja nielubiany w PiS-ie? Nie, niemożliwe

| Aktualizacja:

Następne spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezes PiS Jarosławem Kaczyńskim raczej nie odbędzie się w tym tygodniu - powiedział w czwartek rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Wyjaśnił też, dlaczego z Pałacu nie płyną jeszcze żadne informacje o nominacjach generalskich.

wróć do artykułu
  • ~Proponujący
    (2017-10-26 10:54)
    Adrian nie przeceniaj swojej roli. Ja na miejscu Kaczora obciąłbym budżet na 2018 rok dla Kancelarii Prezydenta do 30% budżetu tegorocznego. Ci, którzy zostaliby w Kancelarii musieliby się zabrać do uczciwej pracy, a prababcia Romaszewska przejść na zasłużoną emeryturę i zająć sie prawnukami o ile takowe ma.
  • ~slazak
    (2017-10-26 11:33)
    Jedni sa warci drugich. Opanowali bardzo dobrze gre na emocjach spolecznych, takze narod nie ma ani odrobiny czasu aby pomyslec. PISowska mafia za pomoca tajnych sluzb robi co im sie podoba. Podejrzewam, ze nawet wyborow nie beda musieli falszowac.
  • ~jajka towarem luksusowym
    (2017-10-26 11:36)
    kapitanie Jajec, zrozumiano? ja, ja mam mówić żle o pisie? ja prosty człowiek, nieuczony, mnie tu partia postawiła...miarą sukcesu tego rządu jest masło po 9 i jajka towarem luksusowym
  • ~admiral armii CZECH
    (2017-10-26 12:17)
    Tosiek zrob stopien nadgenerala,albo podmarszalka.A naczelny niech sobie robi generalow ile chce i z kogo chce.Reszte zostaw psychiarom.
  • ~Czesław
    (2017-10-26 12:19)
    Powiedział, że PiS wygrał wybory dzięki PAD. Zapomniał dodać kto go wystawił, ciągnął za ,,uzdę" w czasie kampanii prezydenckiej i kto był jego szefem sztabu. Mówi się co jest wygodne, ale pomija się oczywiste fakty.
  • ~foto
    (2017-10-26 12:21)
    PiS powinie go skaptować do siebie. Daleko z geniuszami pokroju Czarnecki czy niejaki Sayrusz nie pociągnie.
  • ~Ja(bis)
    (2017-10-26 12:27)
    Jaja z jajami ... bo wyemigrowały, dając przykład lekarzom i innym olewanym grupom społecznym. Rząd się wyżywi ale ponownych wyborów nie przeżyje, bo kupowanie (nie tylko jaj) kosztuje. A oszukać ... można tylko raz. Z wyjątkiem ludu promgielnego ... kochającego oszustwa.
  • ~Klient
    (2017-10-26 13:14)
    Ty jesteś tak wiarygodny jak gebels kłamał i kłamie i będziesz kłamał bo zato ci płacą a co będzie gdy ta władza odejdzie
  • ~drobiarz
    (2017-10-26 15:55)
    jezeli szukacie jaj to komunikat są na nowogrodzkiej wieksze w toruniu
  • ~rocznik1945
    (2017-10-27 06:01)
    PAD nie po to zawetował czyli poprostu zastopował uchwały sądowe, aby teraz cokolwiek podpisywać! Bez końca będzie stawiał coraz to nowe warunki, aby pozostało wszystko tak, jak jest dziś. Obawiam się, że z reformą armii będzie identycznie. Już dziś wskazują na to zablokowanie nominacji generalskich dla ludzi nieszkolonych przez Rosjan, odmowa wydania aneksu do protokołu o likwidacji WSI czy nieustanne przepychanki z Macierewiczem. Reflektorem oświetlającym zamiłowania PAD jest obecność PRL-owskich generałów na eksponowanych stołkach BBN! Po czynach ich poznacie! a nie po czczej gadaninie, nawet o patriotyzmie!
  • ~Urban rozszerzony i poprawiony!
    (2017-10-27 06:02)
    Prezydent sam się wyżywi! I jeszcze Szczerskiemu i Łapińskiemu jakieś ochłapy z pańskiego stołu spadną! A dla Muchy też się jakaś kostka cukru znajdzie! I suchy chleb dla konia - a koń - jaki jest - widzimy!
  • ~moja opinia jest taka, że ci wszyscy ludzie
    (2017-10-27 06:03)
    w Kancelarii Prezydenta i tuż obok są absolutnie nieprzygotowani do pełnienia swych nominalnych funkcji! - Na przykład taki Andrzej Duda ma do dyspozycji jako prezydent RP około 400 ludzi i wielomilionowy budżet na ich utrzymanie - i wygląda na to, że jest ich o jakieś 360 za dużo - bo nie jestem przekonany, że byłby zdolny, żeby ogarnąć, zdyscyplinować i racjonalnie wykorzystać dla dobra RP i nas wszystkich nawet 40 funkcjonariuszy swojej kancelarii - skoro sam ze sobą sobie nie radzi, nie potrafi dobrać sobie doradcy (Królikowski) i nie jest w stanie usunąć wyrządzającego niemal codziennie szkody niedorzecznika (Łapinower!)! ------------ Dlatego notorycznie powtarza się ta sama absurdalna "sytuacja", że "nie wie lewica, co czyni prawica" (a często nawet i sama prawica tego nie wie!) - i efekty są delikatnie mówiąc opłakane!
  • ~Kuchany rzeczniku!
    (2017-10-27 06:08)
    Jesteś moim ulubieńcem - a może nawet wręcz faworytem... w wyścigu do łask Mazurka? Niebawem zapewne znany kiper intelektualny Mazurek zaprosi cię na wino do jakiejś maleńkiej cichej kawiarenki...
  • ~sowa
    (2017-10-27 15:14)
    to jest oczywista oczywistość jak można lubić taką memeję,pan Prezydent dla kontrastu wybrał sobie taką osobę na rzecznika.