Sellin: Na czele ukraińskiego IPN stoi nieodpowiedzialny człowiek z antypolskimi obsesjami

| Aktualizacja:

Jest przedmiotem naszego zdziwienia dlaczego tak ważną sprawę, jak polsko-ukraińskie rozmowy historyczne, państwo ukraińskie oddało instytucji pozarządowej, jaką jest ukraiński IPN- stwierdził wiceminister kultury Jarosław Sellin. Dodał, że ws. relacji z Ukrainą "potrzebna jest cierpliwość". Podczas rozmowy w TVN24 zapowiedział też powstanie filmów o polskiej historii przy współpracy producentów z Hollywood. 

wróć do artykułu
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-06 08:59)
    Pora by Rząd w sprawie Ukrainy uderzył ręką w tzw.stół. Czyli razem z Węgrami BLOKOWAĆ wszelkie plany Ukrów.Polskie władze potrafiły sprawy załatwić z Niemcami ,to i pora załatwić z Ukrami.
  • ~realpolitik
    (2017-11-06 09:37)
    Przecież to sprawa Ukraińców kogo powołują na stanowiska. My chyba też nie życzymy sobie, aby inni wypowiadali się o naszych nominacjach. A poza tym na czele naszego MON stoi gość z antyrosyjskimi, antyniemieckimi i antyeuropejskimi obsesjami i świat się nie zawalił.
  • ~ege
    (2017-11-06 09:23)
    u nas to samo. wnuk ubeka . a na czele solidarności jest zomowiec. hihot histori
  • ~jijohn
    (2017-11-06 09:27)
    demony upa chcą odbudowy pomników w polsce w zamian za pozwolenia na ekshumacje zasłaniają dyktą lwy na cmentarzu we lwowie co wy w tym pisie wyprawiacie że targowica POPSL by tak robiła ale wy
  • ~diagnoza
    (2017-11-06 09:22)
    Jedyny kraj z którym możemy w najbliższych latach znależć się w stanie wojny to Ukraina ,inspiracje i prowokacje w dużej części agentury rosyjskiej będą nas ciągle konfliktować .
  • ~w...
    (2017-11-06 11:08)
    Ja tam bym od razu zebrał terytorialsów i pod wodzą MACIEREWICZA przy bojowym wsparciu SELINA z WASZCZYKOWSKIM pójść w ślady BOLKA ŚMIAŁEGO i...NA KIJÓW!!!!
  • ~Polak mały
    (2017-11-06 09:47)
    Wprowadzane są wzorce ze wschodu , dobrze wszystkim znana rusofobia zostanie zastąpiono polofobią.....czerpią chłopaki garściami od putlera
  • ~weew
    (2017-11-06 12:52)
    jak tak uważa Pan Minister - to nie powienien tego mowić publicznie tylko gdzięś nieoficjalnie zawsze mi się wydawało , że Polytka zagraniczna ma być nie na pokaz... a prowadzona w zaciszu gabinetów , skuteczna....
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-06 19:11)
    W PIS ... partii dwóch kłamstw i spójnika są sami nieodpowiedzialni ludzie z antypolskimi obsesjami. Budowniczowie Wolski Kartoflanej Paranoicznej.
  • ~Євген
    (2017-11-06 16:37)
    Kreml oklaskiwany stoi byłych członków PZPR
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2017-11-06 16:22)
    Dodrze zrobil ,ze nie zaswiecil znicza --swieczki --.Ukraina bezprawnie grasowala po Polsce i mordowala Polakow cale rodziny ----dziadek opowiadal .
  • ~Ps
    (2017-11-07 14:46)
    Na czele polskiego IPN stoi natomiast osonik całkowicie pozbawiony obsesji antyrosyjskich i antyniewmieckich!! Toż to kpiny! Hollywood jest siedliskiem tych paskudnych starozakonnych!! Panie Sellin jak można myśleć nawet o współpracy z nimi!! Albo WSZYSCY członkowie PiSu dorabiają jako teksciarze do kabaretów, albo mają coś nietęgo z głowami.
  • ~I tyle
    (2017-11-07 17:27)
    Prawdopodobnie władze Ukrainy nie konsultowały obsady tego stanowiska z władzą w Warszawie.

Może zainteresować Cię też: