O. Rydzyk do prezydenta: "Ciężko rządzić narodem myślącym"

| Aktualizacja:

Co będzie bez filozofii, bez humanistyki – zastanawiał się podczas rozmowy z prezydentem Andrzejem Dudą, ojciec Rydzyk. We wtorek głowa państwa udzieliła wywiadu TV Trwam i Radiu Maryja.

wróć do artykułu
  • ~nie ogłupiony
    (2017-11-25 21:14)
    "Ciężko rządzić narodem myślącym".Dlatego trzeba je ogłupić i bardzo skutecznie robi to sekta Rydzyka.
  • ~AniaWania
    (2017-11-22 08:39)
    Rabin nie pomógł to może Tadek pomoże buhabahahaba
  • ~Ania Wania
    (2017-11-22 08:36)
    Jest na to przyzwolenie Kościoła Katolickiego, który w krótkim czasie będzie pusty podczas mszy . Korupcja we wszystkich obszarach.
  • ~kiki
    (2017-11-11 09:56)
    cyt:-"Zastanawiał się co będzie bez filozofii i humanistyki. - Technokracja, automaty wychowywane, a nie ludzie myślący. " nauki ścisłe nie uczą technokracji, "automatycznego wychowania"-cokolwiek to znaczy -uczelnie techniczne wymagają samodzielnego myślenia i to na wysokim poziomie, czego nie można powiedzieć o o.Rydzyku i pozostałej jego grupie "ludzi myślących(?) inaczej"
  • ~kic
    (2017-11-10 01:27)
    Jaki to jest kuśwa ojciec ten rydzyk !!!!!! ojciec to mężczyzna który ma dzieci !!!
  • ~fregat
    (2017-11-09 20:57)
    ludzie ...rydzyk nie myśli bo nie potrafi on tylko liczyć umie..................................bosze co z Naszą Ojczyzną będzie ...
  • ~kierowca
    (2017-11-09 17:54)
    Widać że Rydzyk ma nas za baranów do dawania pieniędzy.
  • ~cyc
    (2017-11-09 17:09)
    Łach kutany łamany modli .się do boga i przeklina wroga.
  • ~Monachijski
    (2017-11-09 15:58)
    Skąd PIS bierze tylu Inteligentnych "komentatorów" z takimi "rzeczowymi" argumentami pisanych taką wspaniałą i subtelną polszczyzną ? Wiadomo, że poziom intelektualny "komentarzy" oddaje poziom intelektualny najemcy.
  • ~LUCYNKA
    (2017-11-09 15:08)
    HE HE HE - NAJPIERW POSZEDŁ DO RYDZYKA - TERAZ PÓJDZIE DO CADYKA ! OBROTNY CHŁOPTAŚ Z TEGO MALINIAKA .
  • ~bobo
    (2017-11-09 09:21)
    dlaczego to badziewie nazywacie ---ojcem==== on nawet na słowo kapłan nie zasługuje
  • ~KUKIZ
    (2017-11-09 09:14)
    KOMU RYDZYK POMUGŁ TELE JEST W PL BJEDY ON ŁUPI BJEDNYCH A NIE POMAGA
  • ~Ość
    (2017-11-09 08:31)
    Ten człowiek nie ma wstydu...
  • ~kolinka
    (2017-11-09 07:35)
    DLACZEGO PREZYDENT POLSKI NOSI FRYZURĘ NA MODŁĘ Z WOŁOMINA ??
  • ~ik
    (2017-11-09 07:11)
    dobrze powiedział bo on faktycznie rzadzi mało rozgarniętymi i dlatego rzadzi a prezydent duda ciagle się osmieszata wiara
  • ~KAROLINKA
    (2017-11-08 19:11)
    PANIE PREZYDENCIE - PO WIZYCIE I NAUKACH U OJCA RYDZYKA - CZAS NA WIZYTĘ I NAUKI U CADYKA BLUMENSZTAJNA .
  • ~Senior
    (2017-11-08 17:07)
    Polacy bardzo ale to bardzo na prezydencie sie zawieli.. Beszczelnie zdradzil tych co go wskazali i tych co go wybrali na najwyzszy urzad.. Ja bym sie nigdy nie spodziewal ---a jednak.
  • ~Ślązak Górny
    (2017-11-08 13:16)
    Co uczynił handlarz samochodami z fiolką krwi JPII którą podarował mu abp Dziwisz? Abp Dziwisz po śmierci JPII powiadomił świat,że ma dwie fiolki tej krwi. A już wiadomo że w wielu kościołach mają tą krew. We Włoszech ktoś fiolkę skradł.Pomijając cud rozmnożenia,rodzi się pytanie ile jej biznesmen Rydzyk sprzedał, na potrzeby swoje ?. Trudna odpowiedź, bez kłamstwa,Stwierdzenie Rydzyka, ,,że ciężko się rządzi narodem myślącym"", JEST JEDYNĄ PRAWDĄ JAKĄ USŁYSZAŁEM Z JEGO UST, PO jego UCIECZCZE Z NIEMIEC DO POLSKI
  • ~Lis
    (2017-11-08 12:04)
    Ryzykowne sformułowanie , czyżby p Rydzyk rządził mniej mądrymi ?
  • ~Bingo
    (2017-11-08 10:37)
    rydzykowi do robienia geotermi potrzebni sa filozofowie i humanisci. A do finansow to maja absolwentow katolickich public relations. Ktos tu bardzo humanistycznie robi kase.