O. Rydzyk do prezydenta: "Ciężko rządzić narodem myślącym"

| Aktualizacja:

Co będzie bez filozofii, bez humanistyki – zastanawiał się podczas rozmowy z prezydentem Andrzejem Dudą, ojciec Rydzyk. We wtorek głowa państwa udzieliła wywiadu TV Trwam i Radiu Maryja.

wróć do artykułu
  • ~Eeee tam...to oczywista oczywistość,że
    (2017-11-07 18:46)
    tępymi lemingami z wypranymi mózgami przez Goo Wnoo i TVN rządziło się lepiej...drugi sort. Ye ba ć POwskie ś.win ie.
  • ~wolnomyśliciel
    (2017-11-07 22:54)
    ... prezydencie Duda, niech pan się teraz nie wycofuje rakiem z "opresji" , którą pan sobie sam zgotował...... podpisując kilka niekonstytucyjnych ustaw , które zmieniły nasz system prawny w groteskę...! Z KIM PAN w ogóle ROZMAWIA....???? Proszę sobie nie robić kpin z państwa i konstytucji. !!!!!!! o. Rydzyk NIE MA PRAWA KSZTAŁTOWAĆ POLITYKI NASZEGO PAŃSTWA ...!!!!!
  • ~kolchoznik wiecznie zywy
    (2017-11-08 05:33)
    Ciemnota dalej mysli, ze pieniadze ida do kieszeni Rydzyka na luksusy i samochody, GW/TVN zrobily z czesci Polkow idiotow o poziomie intelektualnym kolchoznikow radzieckich
  • ~Jawor
    (2017-11-07 19:07)
    Ależ prawda wymknęła się z ust biznesmena T,Rydzyka, że,,, ciężko jest rządzić narodem myślącym". Wzbogacony milionami złotych i dolarów zebranych na stocznie i obdarowywany dalszymi milionami przez rząd, z wdzięczności za wybory, stał się Rydzyk najbogatszym sukienkowym. Nie mogę napisać najbogatszym Polakiem, bo Rydzyk powiedział publicznie ,,.że polskie prawo go nie dotyczy". Jakiemu prawu on podlega???
  • ~W I E L K I A R C H I T E K T
    (2017-11-07 18:58)
    Oto jest pytanie, która Loża Bogu bliższa, powiadam wam, to jest dzielenie przez zero
  • ~eb
    (2017-11-07 23:23)
    Dobrze ojciec Rydzyk mowi - filozofia, literatura, ja dodam jeszcze -nauki społeczne - przecież to najpiękniejsze z nauk - bo dostarczają nam wiedzy o człowieku i swiecie naturalnym- nauki techniczne pomagaja tylko poslugiwac się techniką w zaspokajaniu potrzeb - to nie jest najważniejsze w zyciu. Obecnie człowiek gubi się w swiecie poniewaz nie ma wystarczającej wiedzy o sobie samym, o naturze ludzkiej - informatyka, czy elektronika nie dostarczą mu o tym wiedzy, niestety.
  • ~kkkk
    (2017-11-07 21:30)
    tak to PAD rozmienia urzad prezydencki na drobne ,chyba ze ma wspolny biznes z Rydzykiem
  • ~Amen
    (2017-11-08 08:46)
    Gdyby narod polski myslal trzezwo,to ten osobnik by nie istnial.Dla niego najwiekszym wrogiem jest to co zawiera Biblia !.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-11-07 19:10)
    Uprzywilejowana pozycja kościoła biznesmena księdza Rydzyka - w swoich założeniach oparta na miłości bliźniego - ustąpiła miejsca pazerności.
  • ~tylko pytam
    (2017-11-07 18:53)
    Typowy "Totalny obciach PIS" i wszystko w temacie. Aha i bez Błaszczaka ????
  • ~Bingo
    (2017-11-07 18:36)
    Rydzyk ty przestan ciagnac kase od polskich podatnikow. Sprzedajcie majatki kosciola to od razu bedziesz mial pieniadze
  • ~asd
    (2017-11-07 18:22)
    Jak rozumiem Ojciec Dyrektor sonduje zasadność biznesową uczelni technicznej i możliwość jej wsparcia - geotermia na początek.
  • ~Wizadsky
    (2017-11-07 20:49)
    Ja pier.... , prezydent płaszczy się przed jakimś niby księdzem oszustem ,gdzie my żyjemy?
  • ~obrzydliwosc
    (2017-11-07 20:20)
    Glowa Panstwa na dywaniku u sekty ?! Co to ma byc ?
  • ~max power
    (2017-11-07 18:50)
    Trudno PiS-owi byłoby rządzić narodem myślącym, dlatego do tego nie dopuści.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-07 18:51)
    Zadam tylko pytanie: jak nazwać człowieka który Oszukał Elektorat ,i nie wywiązuję się z zo--wiązań wobec partii która Go wypr---wała ,i op--iła ka--anie. I tyle na temat w/wymienionego.
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-11-07 20:42)
    Ciekawe ile ten pazerny klecha wyrwie pieniędzy z kancelarii prezydenckiej i co mu obieca prezydent?
  • ~BiskuPiS
    (2017-11-08 08:48)
    NIEGO OJCIEC JAK Z PREZESA OGIER.
  • ~Emerytka
    (2017-11-07 22:33)
    To nie był wywiad, to była spowiedż przed suwerenem.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-07 18:36)
    Mowa ... trawa? Nie m a m o n a . Czy ten Rydzyk (z Torunia k/Bydgoszczy) ... tak przypadkiem - nie stawiał PAD na baczność? Czy PAD zapomniał, że jest prezydentem ... a nie uczniakiem WSKSiM? Coraz bardziej porąbany kraj!