Szydło: Pozycja Polski jest silniejsza niż dwa lata temu. Premier dziękowała "dwóm mocnym filarom" polityki zagranicznej

Dotrzymaliśmy obietnic - pozycja międzynarodowa Polski jest dzisiaj dużo mocniejsza niż przed dwoma laty - przekonywała w czwartek premier Beata Szydło. Dziękowała "dwóm mocnym filarom" polityki zagranicznej naszego kraju, ministrom: Witoldowi Waszczykowskiemu i Konradowi Szymańskiemu.

wróć do artykułu
  • ~KAROLINKA
    (2017-11-09 15:12)
    KOBIETO - ZEJDZ NA ZIEMIĘ . IDZ DO SKLEPU I ZRÓB ZAKUPY . CO POLAKÓW OBCHODZĄ TWOJE DYRDYMAŁY . BENZYNA JUŻ OSIĄGA 5 ZETA ZA LITR - DROŻEJE PALIWO - DROŻEJE WSZYSTKO - ZAKICHANA PREMIERKO .
  • ~Irena
    (2017-11-09 14:25)
    Szydło albo obiecuje, albo pokrzykuje, albo kłamie i dziękuje, tylko, że nic z tego nie wynika. Polska jest coraz bardziej izolowana i ośmieszana,a tych wypowiedzi to nawet szkoda komentować, bo zakrawają na kpiny.Usunęłaby się ze stanowiska i może jeszcze zachowała twarz.
  • ~korektor
    (2017-11-09 13:11)
    No o co wam chodzi - przecież zyskaliśmy nowego, potężnego sojusznika, czyli San Escobar. Teraz nam już Bruksela i Berlin nie podskoczą! Dziękujemy panu Waszczykowskiemu, pięknie dziękujemy za błazenadę i kompromitację jaką od dwóch lat odstawia.
  • ~student
    (2017-11-09 13:08)
    jestem ciekawy co ta baba dzisiaj ćpała
  • ~badania WATu
    (2017-11-09 12:54)
    a swistak lata samolotem bez skrzydelka
  • ~San Escobar
    (2017-11-09 12:51)
    Sołtysowa z Brzeszcz kpi czy o drogę pyta? Jej /nie/rząd to totalne DNO i 5 MUŁU!!!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-11-09 12:49)
    Tu trzeba obiektywnie przyznać, że mamy obecnie najlepszy Rząd RP Po 1989r. Brawo PIS, Brawo Szydło, Pani Premier Szydło.
  • ~stasiok
    (2017-11-09 12:48)
    cha cha cha ja-ja jak moherowe berety...przypomnę pogrom 28 : 1. Wolska stała się politycznym zad - upiem Europy.
  • ~kikiriki
    (2017-11-09 12:46)
    Sluszna ocena !!!!! Obydwoje bardzo BEZPOSREDNI w stosunkach zagranicznych, maja autorytet !