Wiceminister Zieliński: Lewactwo przegrało

| Aktualizacja:

"Na naszych oczach ideologia lewicowo-liberalna, czy wręcz lewacka przegrywa" - stwierdził wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński, który wziął udział w obchodach 99 rocznicy odzyskania niepodległości, zorganizowanych w Suwałkach. 

wróć do artykułu
  • ~jula
    (2017-11-14 13:56)
    Jakie istnieje prawdopodobieństwo ,że w tym wielkim łbie Jarosława Z zderzą się dwa elektrony ?.SĄDZĘ ,ŻE W PRZYSPIESZACZU HADROŃÓW JEST WIĘKSZE ?
  • ~gzamfir
    (2017-11-14 09:53)
    Spójrzcie tylko na te oczka , wyrażające bezbrzeżną tęsknotę za rozumem ... Czysty PiSss ..
  • ~Petrucchio
    (2017-11-14 00:40)
    Młodzież może i śpiewa cztery zwrotki, ale Kaczyński przejęzycza się nawet w refrenie i nie trafia w żadną nutę.
  • ~felka
    (2017-11-13 23:10)
    Arogancki, prowokuje kłótnie - i to jest minister? To dno? Patologia to on?
  • ~ertyu
    (2017-11-13 16:13)
    Wygrał faszyzm.
  • ~NOPIS
    (2017-11-13 11:11)
    Lewactwo przegrało, a wygrał BOLSZEWIZM. Nie raz już tak było.
  • ~Boli
    (2017-11-13 09:56)
    Przemówienie komunistycznego sekretarza z KC PiS. Brednie tępaka do tępaków.
  • ~Johny
    (2017-11-13 08:23)
    bolszewia wygrała(na razie).!!!
  • ~slayder
    (2017-11-13 00:44)
    zieliński , zielinski a kto to jest ?
  • ~🌵🌵🌵
    (2017-11-13 00:07)
    Suwałki żeczywiście się kompromitują!! Ale was szczególny gość odwiedził - ale kicha czy naprawdę u was tak trudno o ludzi inteligentnych???
  • ~PiS ma kadry porażające przymiotami
    (2017-11-12 21:57)
    Jaka głębia przemyśleń. A do tego jaki język i płynność wypowiedzi. Tak może mówić magister filologii polskiej. Wierzyć się nie chce.
  • ~T. End
    (2017-11-12 18:02)
    PiS przegra totalnie!
  • ~sic.
    (2017-11-12 16:47)
    Niestety to Polska przegrywa ... dzieki PiSowi stajemy sie posmiewiskiem swiata. Z Polska juz nikt sie nie liczy. Polska PiSu nie ma nic do zaoferowania - ma jedna rzecz - rzady nienawisci i pogardy. Teho ucza Kaczynski i polscy Biskupi.
  • ~IKOnowicz
    (2017-11-12 16:40)
    nie określę tego dokładnie ale do patriotyzmu młodych to jeszcze daleko raczej n.p.strajki rezydentów raczej postawa żądaniowa mało robić dla kraju a dużą zarabiać a jak nie tu wyjazd za granice .Patriotyzm muszą budować rządzący ale nie przez puste gadanie tylko przez własne zyny i tworzenie Polski przyjaznej dla młodego pokolenia możliwości awansu i zajmowania stanowisk w strukturach państwa oczywiście Ci najlepsi a nie z koligowani wtedy patriotyzm będzie prawdziwy a nie wirtualny.
  • ~Ryszard
    (2017-11-12 16:36)
    Zieliński to intelektualny skarb Podlasia. Wybitny myśliciel.
  • ~qryqwrqw
    (2017-11-12 14:08)
    Tak, wygrał narodowy socjalizm, PiS i faszyści...
  • ~zorro
    (2017-11-12 13:53)
    pis ma tyle wspólnego z prawactwem co towarzysz lenin. pis to narodowy socjalizm
  • ~Emeryta
    (2017-11-12 13:39)
    Ten człowiek w czasach socjalizmu latami był wysokim urzędnikiem - wizytatorem w Kuratorium. Po przewrocie coś mu się z głową stało
  • ~lajbach
    (2017-11-12 13:18)
    Pan minister Zieliński zaklina rzeczywistość, ale prawda jest taka, że wybryk w postaci podsycanego przez służby rosyjskie wykwitu nastrojów populistyczno-faszystowskich powoli się przeżywa. Wybór Trumpa był ukonorowaniem tej rosyjskiej akcji - ale jednocześnie początkiem końca tego trendu. Wyżej już nie podskoczycie.
  • ~antyk
    (2017-11-12 12:47)
    Słowo "lewactwo" obecnie kończy jakąkolwiek dyskusję przez sprowadzenie jej do paranoicznego absurdu. Zastąpiło ono bezosobowe "oni" używane jeszcze do niedawna przez bełkotów. Lewactwo to konkret, z którym ciemna masa ma walczyć, to samo zło w czystej postaci. Tak im dopomóż bóg... no jakiś tam bóg, pewnie ich własny :>