Wiceminister Zieliński: Lewactwo przegrało

| Aktualizacja:

"Na naszych oczach ideologia lewicowo-liberalna, czy wręcz lewacka przegrywa" - stwierdził wiceminister spraw wewnętrznych Jarosław Zieliński, który wziął udział w obchodach 99 rocznicy odzyskania niepodległości, zorganizowanych w Suwałkach. 

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2017-11-11 19:11)
    Narodowy socjalizm czy wrecz faszyzm odradza sie na naszych oczach. To sie skonczy bardzo zle.
  • ~Olka
    (2017-11-11 19:16)
    Wiceminister sprawa wewnetrznych i taki vokabular? No bardzo ladny przyklad dla dzieci i mlodzierzy. Nowa polska kultura, dobra zmiana?
  • ~Andy
    (2017-11-11 19:34)
    Swego czasu Hitler powiedział - "Głównym punktem w programie nazistowskim jest zniesienie liberalnej koncepcji jednostki". Jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni.
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-11-11 18:51)
    "Odradza się i przeżywa renesans polski patriotyzm..." czyli czystej krwi fas zyzm i nacjonalizm któremu przyklaskuje PiS i kościół...
  • ~j23
    (2017-11-11 18:47)
    I mówi to najgorszy LEWAK! Ale jaja!
  • ~grucha
    (2017-11-11 19:09)
    Żeby jeszcze ci młodzi patrioci nie wywozili śmieci do lasu, nie wyrzucali petów i pustych butelek przez okna ich samochodów, nie niszczyli znaków drogowych, bo " sprawdzę, czy go zegnę", nie malowali na murach. O, to byłby patriotyzm.
  • ~Harvester of sorrow
    (2017-11-11 18:58)
    Patrząc na takich tytanow pisowskiego intelektu jak imć Zieliński, Sasin,Brudziński u władzy to myślę, że ta Polska znowu musi niestety upaść.
  • ~Bydgoszcz utrzymuje ZOMO, postkomuna rządzi
    (2017-11-11 19:07)
    Czy ten gość wie co "opowiada". Normalny człowiek miałby odrobinę refleksji. A jego przekonanie, że pokonał PRL poraża naiwnością. W BYDGOSZCZY do teraz komendant Policji utrzymuje ZOMO li.
  • ~ZOMO w Bydgoszczy
    (2017-11-11 19:14)
    Spychała to wojewódzki komendant Policji w Bydgoszczy. To on utrzymuje w służbie ZOMO li w służbie w komendzie. Więcej ten gość robi z nich SWOICH PEŁNOMOCNIKÓW.
  • ~Jonn
    (2017-11-11 19:16)
    pis-Faszyści i pis-Nacjonaliści w jednym szeregu...
  • ~Zbyszek
    (2017-11-12 08:11)
    Lata 30. w Niemczech !
  • ~Qwerty
    (2017-11-11 22:17)
    Drogi panie przyspawany do stołka: przegrywa Polska, wygrywa Włodzimierz Pucin. Oto "dobra" zmiana pisu.
  • ~lajbach
    (2017-11-12 13:18)
    Pan minister Zieliński zaklina rzeczywistość, ale prawda jest taka, że wybryk w postaci podsycanego przez służby rosyjskie wykwitu nastrojów populistyczno-faszystowskich powoli się przeżywa. Wybór Trumpa był ukonorowaniem tej rosyjskiej akcji - ale jednocześnie początkiem końca tego trendu. Wyżej już nie podskoczycie.
  • ~smutna prawda
    (2017-11-11 18:54)
    Liberalne lewactwo to ideologia bez przyszłości, po której pozostają tylko zniszczenia w życiu indywidualnym i społecznym.
  • ~Karmen
    (2017-11-11 20:18)
    Czy to ten gigant obsypywany confetti przez policjantów ?. Z helikoptera zresztą .
  • ~Myslacy
    (2017-11-12 11:50)
    Ha ha ha. No to mowisz o sobie, ty przegrales bo PiS to banda lewackich populistow i nazistow. Tak bo narodowy + socjalizm to jest nazism!
  • ~Emeryta
    (2017-11-12 13:39)
    Ten człowiek w czasach socjalizmu latami był wysokim urzędnikiem - wizytatorem w Kuratorium. Po przewrocie coś mu się z głową stało
  • ~PAD
    (2017-11-12 00:23)
    nie wiem czy to możliwe ale ten koleś ma chyba tego samego fryzjera co Gierek, zresztą nie tylko fryzury mają podobne :)
  • ~qqq
    (2017-11-12 09:04)
    Zieliński wygląda jak działacz komunistyczny z komitetu dzielnicowego, wypisz wymaluj kopia.
  • ~antyk
    (2017-11-12 12:47)
    Słowo "lewactwo" obecnie kończy jakąkolwiek dyskusję przez sprowadzenie jej do paranoicznego absurdu. Zastąpiło ono bezosobowe "oni" używane jeszcze do niedawna przez bełkotów. Lewactwo to konkret, z którym ciemna masa ma walczyć, to samo zło w czystej postaci. Tak im dopomóż bóg... no jakiś tam bóg, pewnie ich własny :>

Może zainteresować Cię też: