Frasyniuk do Kaczyńskiego: Jak się spotkasz z bratem, to ci napluje w twarz

| Aktualizacja:

Takimi słowami zwrócił się Władysław Frasyniuk do Jarosława Kaczyńskiego podczas rozmowy z Katarzyną Kolendą-Zaleską.

wróć do artykułu
  • ~miłośnik PO
    (2017-11-15 12:47)
    Brak słów.
  • ~momo
    (2017-11-15 12:50)
    Brawo !!!
  • ~Lucjan
    (2017-11-15 12:50)
    Myślę, że Władek zgłupiał na starość.
  • ~odp.
    (2017-11-15 12:54)
    Nie ju dź men do i nie strasz tym, czego sam nie chcesz spotkać, bo cię samego to opluwanie pyska zacznie dotyczyć i to już za życia.
  • ~JAK
    (2017-11-15 13:00)
    HIPOKRYTA---ODDAJ KASE SOLIDARNOSCI---CIEKAWE JAK ZLODZEJE Z O ROZNYCH BARWACH LACZA SIE WE WSPOLNOTE.
  • ~Wincenty K
    (2017-11-15 13:03)
    Panie Wladyladyslawiet brat nie bedzie sobie kalal opinii u Stworcy i u nas.
  • ~abra
    (2017-11-15 13:05)
    Ale ten facet boi się rozliczeń - co z kasą Solidarności?
  • ~eko
    (2017-11-15 13:08)
    Ty czerowony Władek w zycie pozagrobowe wierzysz ?
  • ~kolo.
    (2017-11-15 13:11)
    A ja bym frasyniuk napluł tobie w twarz?
  • ~bary07
    (2017-11-15 13:27)
    Uważam że trzeba by było napluć Frasyniuk w twarz dzisiaj żeby facet oprzytomniał, przecież swoimi wypowiedziami nie zdobywa elektoratu dla opozycji a wręcz przeciwnie otrzymuje poklask jedynie w sekcie antyrządowej a oni są i będą zawsze ,można powiedzieć że w tej chwili jest trojanem Kaczyńskiego - może to i dobrze
  • ~ktos to napisal anonomowa i zapomnial sie podpisac
    (2017-11-15 13:27)
    Źródło: TVN24 Tagi: napluje, onr, Marsz Niepodległości, prowokacja, brat, Jarosław Kaczyński, Władysław Frasyniuk Nie problemem jest dla nas, ze ktos tak ostro powiedzial, ale to, ze ktos to pisze i eksponuje, w dodatku anonimowo, bez podpisu
  • ~Duszan Be
    (2017-11-15 13:32)
    TRAFIONE W DYCHĘ - tyle że po tym człowieku spłynie jak po Kaczce...
  • ~internautka 50+
    (2017-11-15 13:33)
    Więcej takich wypowiedzi to PISOWI sondaże wzrosną!Polacy jaśniej i coraz częściej słyszą kto uprawia mowę nienawiści
  • ~Stary Kaszub
    (2017-11-15 13:35)
    Frasyniuk ukradłeś kasę? Oddaj.
  • ~autorka
    (2017-11-15 13:44)
    frasyniuk ty lajzo i zlodzieju morede w kubel ..wielki dzialacz klamaca niepowiedzial ze ukrywala go sb..udawal walecznego ...powiedz jak sie dorobiles na robotniczych plecach ***** jeden.,.
  • ~janke
    (2017-11-15 13:51)
    co za palant ten frasyniuk
  • ~wojciech
    (2017-11-15 13:55)
    Glupawa wypowiedz balwana napasku Sorosa I Platformy Oszustow
  • ~helena
    (2017-11-15 13:59)
    Frasyniuk powinien się leczyć ,bo rozumu już w tym wieku nie przybędzie!!!! wstyd kogo nam podsuwano przez te 30 lat jako wzór do naśladowania ,teraz to dopiero wychodzi !!!! żenada.
  • ~ola,tola
    (2017-11-15 14:00)
    Że też podlec się nie boi , że mu jęzor " kołem stanie" za takie szczekanie.
  • ~jam772
    (2017-11-15 14:03)
    A ciebie będą UBECY po rekach całować!!!!!

Może zainteresować Cię też: