Kosiniak-Kamysz: Rewolucja w PKW jest analogiczna do tej, kiedy przeprowadzono najbardziej sfałszowane wybory w Polsce

Zmniejszenie okręgów wyborczych jest na pewno pisane pod PiS, bo premiuje duże partie. Likwidacja JOW-ów to ewidentne działanie pod partię, która nie zdobywa poparcia w wyborach samorządowych dzięki dobrym nazwiskom na listach, tylko dzięki szyldowi - mówi w rozmowie z "DGP" Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL.

wróć do artykułu
  • ~sde
    (2017-11-22 10:13)
    TU chodzi o to że kilkadziesiąt tysięcy cwaniaczków z PSL - u którzy stracą stołki po wyborach samorządowych w Polsce ....panie kamysz ...
  • ~sder
    (2017-11-22 10:10)
    ZOBACZYMY czy BURAKI z PSL - u będą znowu mieli POparcie 24% w wyborach samorządowych , bez PRZEKRĘTÓW będzie 2,4% panie INDYK ..............
  • ~wiesniak
    (2017-11-22 10:01)
    ten burak chce dac recistom pieniadze on mysli ze wszedzie jest krus i daja komu popadnie czliwieku zapamietaj na emeryture trzeba zapracowac pajacu i nie licz ze cos wygracie tym gledzeniem zygac sie chce od twoich pomyslow
  • ~Johny
    (2017-11-21 09:16)
    pis-banda gorsza od PRL-u.Obrzydliwa bolszewicka zmiana.!!!!
  • ~md
    (2017-11-21 08:43)
    Ma tupet ten Kamasz mówiąc takie rzeczy gdy wiadomo, że najbardziej sfałszowane wybory do samorządów to te ostatnie z 2014 roku... gdzie największy sukces odniosło "peezel"
  • ~Demaskator
    (2017-11-20 23:01)
    PIS knuje. PIS kantuje. PIS jest beznadziejny.
  • ~czyżby
    (2017-11-20 21:36)
    Czy ten chłopski przywódca bez ziemi mówi o ostatnich wyborach do samorządu swałszowanych przez PSL ?
  • ~pamiętam....
    (2017-11-20 20:58)
    Czy te najbardziej sfałszowane wybory w Polsce, to wtedy, gdy PSL zdobywał ok. 30% głosów?
  • ~a ku ku
    (2017-11-20 20:53)
    Ten strach w oczach... bezcenne :)
  • ~atudent
    (2017-11-20 12:25)
    Napisałem 5 minut temu, że RFN nierządem staja. A te PO pier .. ....ne buce cenzorzy POkasowali mi wpis. Jeszcze raz sz cz u j nie napiszesz artykuł o niedemokratycznej Polsce to tym samym dasz świadectwo szczuciu Polaków!!!!
  • ~007
    (2017-11-20 11:57)
    "Prorocze" słowa wiecznego koalicjanta który sprzedawał się każdemu kto otwierał przed nimi Koryto. Dla dobre Polski trzeba oczyścić ojczyznę z niby rolników którzy reprezentują samych siebie. Przestańcie POwoływać się na Witosa bo chłop co godzina musi tłumaczyć się Świętemu Piotrowi z domniemanych związków z PSL.
  • ~zdzich
    (2017-11-20 11:34)
    Za to ordynacja z 2013 roku, dzieki ktorej gumofilce dostaly w 2014 roku 25 % poparcia ( sondaze 3 - 4 % ) byla rewelacyjna...
  • ~Sanczez
    (2017-11-20 11:23)
    Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy... Ale pisowskie kulsony mogą łatwo się przeliczyć, a majstrowanie przy ordynacji pewnie skończy się zjednoczeniem opozycji. Kulsony osiągną zatem coś, co opozycji nigdy by się nie udało - tym razem jednak nie będzie wyjścia. A wówczas się okaże jak rozkładają się proporcje między PiSem i antyPiSem, słupki poparcia mogą z dnia na dzień się odwrócić... A zatem - majstrujcie, majstrujcie...
  • ~śmiechu warte
    (2017-11-20 11:18)
    Faktycznie , jak PSL nie ma 20% , to są "zafałszowane " wybory. PSL może być ostatnim, który mówi w tej sprawie.
  • ~ozgrozo
    (2017-11-20 10:35)
    achtung! zagrożenie dle mafi psl co na to berlin
  • ~tak cicho o szwabi i ukochanej pani merker
    (2017-11-20 10:20)
    i nic nie pisza o szwabi a tam nie ma nadzieji na koalicje i euro leci na buzke.
  • ~guest
    (2017-11-20 09:46)
    ale przecież zmian ordynacji wyborczej było w Polsce po 89 więcej niż samych wyborów. Skąd nagle to oburzenie?
  • ~a co tam słychać u pejsatej złodziejki HGW ?
    (2017-11-20 09:15)
    Dalej kradnie KAMIENICE i działki w Warszawie z kolegami z Przestępczości Organizowanej?
  • ~Pamiętliwy
    (2017-11-20 09:13)
    Akurat PSL miał okazję siedzieć cicho w sprawie fałszowania wyborów. Pamiętacie "tajemniczy" gwałtowny skok poparcia PSL w wyborach ?
  • ~Hrabia
    (2017-11-20 08:56)
    Kosiniak jak to chlop niewiele wie o historii Polski. Niech poczyta o IIRP gdzie wybory yly falszowane przez sanacyjne mendy a ak sie nie dalo sfalszowac to śmiec Józek rozwiazywal parlament a poslow do paki. Kosiniak ty ignorancie poczytaj co te szumiwiny z sanacji robili z takimi patriotami jak Witos Korfanty czy gen Rozwadowski.

Może zainteresować Cię też: