Szef BBN o wpisie Tuska na Twitterze: Podcina gałąź, z której paskudzi do własnego gniazda

Paweł Soloch ostro ocenił niedzielny wpis Donalda Tuska na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~ks. Jacek
    (2017-11-28 14:37)
    KREW SIĘ WE MNIE GOTUJE JAK CZYTAM TE WASZE ŻMIJOWATE WYPOCINY. A WSZYSCY BOGOBOJNI, WŁASNYCH GRZECHÓW NIE WIDZĄ.
  • ~rezerwista
    (2017-11-22 10:03)
    czlowieku ty sie znasz na obronie jak na gwiazdach a pouczac mozesz takiego medrca jak ty a nie pana tuska
  • ~r
    (2017-11-21 09:54)
    Brawo Panie Tusk.PiS zabolało i tak ma być.Potwierdzenie mamy w ich panicznych komentarzach.Należy im bez przerwy pokazywać zło w ich działaniach.Nie powinni być zbyt pewni siebie.Ani minuty!.
  • ~md
    (2017-11-21 08:48)
    "...Tusk podcina gałąź, z której paskudzi do własnego gniazda" - brawo panie Soloch, mistrzowska puenta.
  • ~kul
    (2017-11-20 12:52)
    Brawo! Panie Tusk. Pis sam rżnie we własne gniazdo.
  • ~rafał
    (2017-11-20 12:49)
    Jaki Sąd! Śmiecia na hak do najbliższej rzeźni...
  • ~rumor xyz
    (2017-11-20 12:42)
    "szkodliwe dla Polski"co za bzdury.Szkodliwe dla PiS na arenie politycznej,to tak.A to cieszy.Polska(wyborcy) po tym co pisze Tusk powinna się obudzić i zareagować.Wyborcy powinni zadać pytanie;dlaczego jest tak źle,jeżeli jest tak dobrze?.
  • ~Sanczez
    (2017-11-20 11:42)
    Ale przez kogo ma to być "dobrze odbierane" panie szefie BBN? Przez kulsonów doznających nieprzyjemnego dysonansu poznawczego gdy porównują główne tezy propagandy rosyjskiej i pisowskiej? Pasują do siebie idealnie niemal w każdej kwestii - ocena UE, ONZ, argumenty przeciwko wolnym mediom, organizacjom pozarządowym - to jest wyciągnięte z tej samej czarnej teczki! Czyjej? Każdy Polak ma OBOWIĄZEK, a każdy europejczyk - PRAWO zapytać!!! Jak swoje obowiązki rozumieją pisowscy urzędnicy w BBN - tego już nie wiem.
  • ~Prezes GS-u zwanym PIS-em
    (2017-11-20 11:29)
    Czy Wy kulturnyj motłoch nie możecie trochę kulturalniej.
  • ~Ulla
    (2017-11-20 11:29)
    Pisowskie obszczymurki w amoku...Zaraz polecą, aby zainkasować 20 groszy więcej...
  • ~wsciekły atak dudapisa
    (2017-11-20 11:18)
    A skąd ten wsciekly atak ? Stąd, że PIS w kompleciku z Dudą zakłamują swoje faktyczne czyny, polegające na hybrydowym, niepostrzeżonym dla wielu, rozwalaniu Polski. Duda współdziała, a stroi się teraz w piórka jakiegoś przeciwnika PISu. Poniewczasie. Co Duda i jego dwór mieli złamać, to już złamali.
  • ~iwanka
    (2017-11-20 11:06)
    Ale dyzurni ubekow uaktywnili sie.daleko z ta szmata tuskiem nie zajedziecie. Narod rozliczy was za te afery.
  • ~V kolumna
    (2017-11-20 11:03)
    Tusk z polecenia Berlina, a pośrednio Moskwy, wysłał sygnał do Kongresu USA, żeby zablokowali sprzedaż systemu antyrakietowego "patriot" do Polski, bo Polska jest "niewiarygodnym członkiem NATO". Zobaczymy wkrótce czy kongresmeni dadzą sie złapać na ten lep wyprodukwany w Moskwie. Rakiety w pobliżu Moskwy skutecznie by k a c a p o m utemperowały zakusy na siłowe rozwiązania w Polsce i Niemcom na powtórke z historii
  • ~student
    (2017-11-20 10:41)
    Ryża szuj o wa ta M E N D A tym swoim wpisem oznajmiła Polakom, że wycofuje się z polskiego rynku POlitycznym rynkiem i już myśli na modłę Szredera jak tu by się zaciągnąć do POciągania rydwanu Putina!
  • ~kaju
    (2017-11-20 10:37)
    Jeśli uznajemy, że Unia jest klubem państw, które przestrzegają pewnych wartości, kodu cywilizacyjnego, i jeśli uznajemy, że Donald Tusk jest jedną z tych osób, która w najwyższym stopniu jest odpowiedzialna za to, aby tego kodu przestrzegać, to wpis jest w pełni uprawniony. PiS miękko wyprowadza nas z UE, choć polexitu nie można wykluczyć. Teraz mamy do czynienia z wyprowadzaniem nas z tego systemu wartości. Idziemy hożym krokiem do krajów takich, jak Białoruś, Rosja I Turcja, czy też Węgry.
  • ~co za wrażliwość udawana
    (2017-11-20 10:25)
    Od kiedy on taki wrażliwy? Jako katolik przez ponad 20 lat był w ciężkogrzesznym związku niesakramentalnym, bez przeszkód, aby zawrzeć związek sakramentalny i spał bardzo spokojnie....
  • ~gela
    (2017-11-20 10:14)
    Każde słowo wypowiedziane przez pisowców szkodzą Polsce na arenie międzynarodowej i prowadzą do wzrostu niepokojów w kraju!
  • ~Antysystem
    (2017-11-20 09:59)
    Nie ma co się rozpisywać .Napiszę tak "rudy łepek".
  • ~jednoroczniak marek
    (2017-11-20 09:56)
    Napisał samą prawdę i tylko prawdę.Oczywiście jak zwykle prawda w oczy szczególnie hipokrytów kole.
  • ~autor nieznany
    (2017-11-20 09:43)
    Tusk, wzor i ulubieniec wszystkich kolaborantow bedzia mial problem. W Niemczech padly rozmowy koalicyjne - przez emigrantow . Merkel grozi zaglada. Prawdopodobnie wybory zostana powtorzone. Tusk bez Merkel bedzie tylko zerem. Myslacy Niemiecy, na forach pisza, ze to najszczesliwy dzien od 12 lat - precz z Merkel