Szef BBN o wpisie Tuska na Twitterze: Podcina gałąź, z której paskudzi do własnego gniazda

Paweł Soloch ostro ocenił niedzielny wpis Donalda Tuska na Twitterze.

wróć do artykułu
  • ~STEFCIU
    (2017-11-20 09:38)
    CZY PISOWSKIE PROSTYTUTKI MOGĄ PRZESTAĆ KWICZEĆ?
  • ~helena
    (2017-11-20 09:34)
    Tusk tęskni za aferalną polityką????? Tyle osób odsunięta od koryta rodzi takie wpisy.Niestety Rychu,Zdzichu i Grzechu już nie wrócą!!!!
  • ~Caramba
    (2017-11-20 09:34)
    To chyba dobrze Panie Soloch, że podcina gałąź, która służy do paskudzenia, co nie? Więc o co kaman?
  • ~50 tysia dla misia
    (2017-11-20 09:28)
    Brawo Panie Premierze, strzał w 10. Prawi i sprawiedliwi inaczej nienawidzą Pana i będą wylewać swój jad bo byli, są i będą bezradni i mają wielki kompleks, który im towarzyszy po wielokrotnych klęskach wyborczych w których mieli Pana za przeciwnika.
  • ~konic
    (2017-11-20 09:24)
    co prawda kole a te pieski szczekaja i nic nie wyszczekaja bo to ciemnota jak mozna dlugo udawac ze w tym zapizialym panstwie jest dobrze brawo panie tusk ja na pana miejscu robilbym to co dzien czyli pokazywal ta cimnote rzadzaca w polsce i wytykal na bierzaco
  • ~śpioch?
    (2017-11-20 09:22)
    Tylko ta "sierotka z BBN" nie była tak wymowna gdy przyszło wyegzekwować od Macierewicza respektowanie uprawnień prezydenta jako zwierzchnika sił zbrojnych. Teraz się obudził?
  • ~nina
    (2017-11-20 09:21)
    Wystarczyly dwa zdania ,Tusk trafnie ocenil sytuacje rzadu PiSu, a wszyscy w PiSie dostali rozwolnienia ze powiedzial prawde,ze obnazyl glupote rzadu PiSu, oj zabolalo,boicie sie Tuska,pomimo zakladania podsluchow,wysylania ludzi zeby nagrrywali Tuska nie macie nic,Tusk jest skromny i czysty,nie zmienia zdania i nie jest choragiewka,nie jest obrotowym.
  • ~emeryt _z_ulicy
    (2017-11-20 09:16)
    To dlaczego prezydent wykorzystuje ulice i szarego czlowieka aby sie poskarzyc na d...aPIS-Y. Czy nie ma innych narzedzi. D...a skarzypyta wywleka temat na ulice. Fuj to smierdzi!!!!
  • ~Paweł
    (2017-11-20 09:11)
    Tusk juz nie jest nasz , zreszta dawno juz nie był , juz go niemcy przerobili .To kolejny kandydat na czarna liste w naszej historii.
  • ~On
    (2017-11-20 09:10)
    Celnie w PisKomunę!!!!
  • ~Prezes GS-u zwanym PIS-em
    (2017-11-20 09:10)
    Czy Wy kulturnyj motłoch nie możecie trochę kulturalniej.
  • ~To ja.
    (2017-11-20 09:02)
    Słońce Peru,to szmata, w którą buty wycierają sobie europosłowie, gdy wdepną do psiego ówna.
  • ~misia
    (2017-11-20 09:01)
    tak przy okazji, a co tam słychać u TW Wofgang? Kto tym razem go werbuje?
  • ~topek
    (2017-11-20 08:58)
    Ryzy śmieć.
  • ~MKoro
    (2017-11-20 08:55)
    Gniazdo, w którym hoduje się pińcet-kaczki, nie jest gniazdem Tuska. Ani moim.
  • ~tusk POd wariograf i transmisja na żywo..... .
    (2017-11-20 08:54)
    ta M E N D A za Smoleńsk ,kradzież OFE ,bąka i TuskAmberGold POd CELE !!! DOŻYWOTNIO !!!
  • ~misia
    (2017-11-20 08:50)
    ależ prawa strona się zagotowała, strzał może nie był subtelny ale celny do bólu, publicznie padło stwierdzenie o tym, o czym mówi 3/4 normalnych Polaków
  • ~Ala