Saryusz-Wolski zapowiada, że zmierzy się z Tuskiem w wyborach prezydenckich. "W obronie honoru Najjaśniejszej"

| Aktualizacja:

Były eurodeputowany PO, a obecnie polityk związany z PiS, Jacek Saryusz-Wolski czuje się oburzony wpisem na Twitterze Donalda Tuska.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2017-11-20 15:26)
    Ale walnął jak chory w wiadro , już raz POLEGŁ 27 do 1 tyko do niego jeszcze to nie dotarło .
  • ~kotek.
    (2017-11-20 15:27)
    Ty to mozesz od tuska sie wody z h..a napic.
  • ~sclavus
    (2017-11-20 15:29)
    A tom się uśmiał!!! ... w pierwszym pojedynku z Tuskiem, przerżnął 27:1... - ile chce przerżnąć w drugim??? Problemem jest, czy Kaczyński pozwoli mu "wystartować" w obronie najjaśniejszej... *** Czyż nie jest tak, że jak ktoś się ******* raz, to jest to, zawsze i tylko. "pierwszy raz"?? ... a potem ********* się już leci z górki i z rozpędem?? Biedny Saryusz(ek)...
  • ~kreol
    (2017-11-20 15:35)
    co za szmata. Po co cos sie jeszcze odzywa?
  • ~SIMON
    (2017-11-20 15:44)
    co za przystawka PIS
  • ~arimgdynia
    (2017-11-20 15:48)
    JESTEŚ BEZ SZANS!!!!!!
  • ~No to ja zadam takie dziwne pytanie:
    (2017-11-20 15:56)
    Kto przy zdrowych zmysłach wystawi kandydaturę Tuska na prezydenta RP? - Bo chyba nie Schetyna?! - Co nie znaczy, że uważam Schetynę za faceta przy zdrowych zmysłach - bo wtedy sam bym chyba zmysły POstradał...
  • ~Bęcki dla Totuska :)
    (2017-11-20 16:05)
    Na takich bezczelnych typów jak Totusek, to działają tylko bęcki. Mój szwagier pijak bił żone i rodzinę i nic nie działało. Raz przyjechała policja i go spałowali w suce. Od tego dnia się uspokoił. Jak słyszał słowo policja to uciekał natychmiast z domu. A przedtem nie było na chama argumentu.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-20 16:08)
    Ten ... to w śmieszności nie ustaje!? PIS go wystawi ... zamiast PAD. 27 : 1 ... nie nauczyło niczego? Tępak jakiś?
  • ~Kazkot
    (2017-11-20 16:08)
    Tusk ,to panstwo teoretyczne ,pan Saryusz-Wolski to Polacy we wlasnym kraju.
  • ~pikuś
    (2017-11-20 16:09)
    Farbowane lisy uważają się za największych patriotów. Ego góruje nad rozumem
  • ~krętorożec
    (2017-11-20 16:12)
    Albo tego pana ktoś napuszcza, albo ma ambicjonalny uraz do D.Tuska. A był dotąd dobry w tym, co robił. Szkoda go.
  • ~Jula
    (2017-11-20 16:14)
    Panie Sarjusz Wolski pan i honor? Moze mysli pan o chonoze ?
  • ~Anonimozja Bakłażan
    (2017-11-20 16:16)
    Każda wzmianka o szczerym (!!!) zmiarze Tuska, by kandydować w Polsce na jakiekolwiek publiczne stanowisko POtwierdza tylko moje wcześniejsze diagnozy na temat wszelkich partii i wszelkich prezydentów oraz ich elektoratów: - mianowicie od dawna twierdzę, że ten nasz rodzimy elektorat już został tak dobrze i tak wiele razy "demokratycznie" wydymany, że teraz tylko leży bezwładnie i bezwolnie w stanie błogiego zaspokojenia, oszołomienia, otuskmanienia, zniesiołowacenia, zbulowacenia i zdudowienia (ale niestety nie zdumienia ani nie zgrozy!), które mu starczy na następne lata (a może nawet na dekady - o ile to nasze teoretyczne "państwo" tyle przetrwa?)! --------- I teraz też ten "elektorat" tylko wzdycha wspominając minione wyborcze rozkosze! Oraz utwierdza się w złudzeniu, że wacek preferowanego kandydata jeszcze tkwi mu tam, gdzie (w zależności od orientacji) tkwić powinien! Ale jest to tylko złudzenie! Nawet rozgrzana lufa Leoparda stacjonującego na Ziemi Lubuskiej zamiast na Ziemi Lubelskiej tego elektoratu już nie podnieca!!! O przyszłych rozkoszach jeszcze nie myśli! W ogóle myślenie nie jest jego mocną stroną - zwłaszcza myślenie o własnej przyszłości! Zresztą w trakcie dymania - jak wiadomo - wszelkie myślenie zawsze ustaje. Liczą się tylko doraźne emocje - no i w razie wpadki pastylka PO przecież na pewno uratuje (Tusk zawsze ją nosi przy sobie!)! - No a potem - to już tylko kompletne zatracenie, jęki, spazmy rozkoszy i drgawki!!! A przed i po można przez jakiś czas koncentrować myśli na doniosłości KONSTYTUCYJNEGO aktu dymania i gorączkowo bredzić dyrdymały na rozmaitych twitterach - oczywiście najlepiej w łączności duchowej z Ruchadekiem Leśnym albo nawet polnym wielkim koronnym!!! - I o to tej trzymającej wszystko za py-sk WSI-owej soldatesce chodzi... W przypadkach skrajnych - grozi tylko dożywotni Taniec Świętego Wita na korytarzu Urzędu Zatrudnienia i poprzedzony wieloletnimi męczarniami zgon w wieku 67 lat...
  • ~Ktos
    (2017-11-20 16:17)
    A Co ma ta najjasniejsza do polskiej polityki? Czy opozycja juz atakuje juz najjasniejsza? Sromota! No to prawdziwy bohater ten Szurniety- P o j e b a l s k i! Ludzie , trzymajcie mnie, bo zwariuje!
  • ~Zoja
    (2017-11-20 16:20)
    Ambicje tego Sergiusza ,aż nadto wybujałe.Może Sergiusz-Syriusz spojrzy w lustereczko. Zdrajców się nie wybiera.Kto raz zdradził=zdradzi po raz kolejny.
  • ~afg
    (2017-11-20 16:20)
    Geby pelne sloganow. "dla Najjasniejszej""? Przestan malpic czlowieczku. Czy raz bylo malo? Komu zalazles za skore, ze tak toba pomiata?
  • ~Iku
    (2017-11-20 16:20)
    Pan Szurniety- Koniecpolski for president!
  • ~Kustosz Mauzoleum
    (2017-11-20 16:23)
    Podobno Lenin zasugerował, że do sprawowania waaadzy wystarczy intelekt kucharki, ale stare polskie przysłowie mówi, że "gdzie kucharek sześć ..." (i jedna bufetowa) - tam nawet "rząd" z trudem się wyżywi i jego luminarze muszą na "saksy" jeździć do Brukseli, a tam jakiś Nigel Farage rozdziela im żartobliwe kuksańce, zgodnie ze swoim brytyjskim poczuciem humoru!!!
  • ~hehehe
    (2017-11-20 16:23)
    to ten karierowicz co sie ustawia z wiatrem hehehe