PO chce komisji śledczej ws. Puszczy Białowieskiej. Mazurek: To próba odwrócenia uwagi od afer

PO chce, by w Sejmie powstała komisja śledcza, która zajęłaby się m.in. wyjaśnieniem faktycznego celu wycinki w Puszczy Białowieskiej, którym mogło być - według PO - przekształcenie jej w "las o charakterze gospodarczym". Do Sejmu trafił projekt uchwały w tej sprawie. Zdaniem rzeczniczki PiS Beaty Mazurek to próba odwrócenia uwagi od afer PO.

wróć do artykułu
  • ~Cynik24pl
    (2017-12-31 16:45)
    Wart jeden drugiego. Komisje, komisje i co dalej ?! A my mamy tylko na to płacić.
  • ~Ewa koby
    (2017-12-29 16:57)
    Te nasze POdczerwone chcą się utuczyć na KORNIKACH żeby w KRAJU nie było DRZEW bo i Brukselka z TOTALNYMI współpracuje bo tam wszystkie DRZEWA WYRĄBALI
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2017-12-29 15:20)
    Ja POlecam KOMISJE HAZARDKU tam też są DRZEWA Drzewieckiego SSchetynki CHlebowego na MILIONY ZŁOCISZY i wyPOdy CMENTARNE
  • ~Karmen
    (2017-12-29 14:43)
    Pani Mazurek , czy to próba odwrócenia uwagi od afer SKOk-ów ?. To już lepiej niech zajmą się wyrombem puszczy niż wyrąmbem kasy.
  • ~MA
    (2017-12-29 14:27)
    Komisje powinien powołać gabinet cieni, albo może niech utworzą sejm cieni.
  • ~jgru3
    (2017-12-29 14:25)
    Nie rozumiem dlaczego w gazetach anytrządowych nikt nie pyta leśników o zdanie tylko są zdania albo polityków opozycji albo tzw. ekologów, którzy nie mają o gospodarce leśnej zielonego pojęcia i nie wkopali w swoim życiu ani jednego drzewa na terenie szkółki leśnej... Nikt nigdy nie mówił o wycince parku narodowego...
  • ~ff
    (2017-12-29 14:19)
    Skoki, sądy, trybunał konstytucyjny z magister żona na zwolnieniu Wolfganga , finansowanie Rydzyka, finansowanie uczelni męża Szydło, majątek który przybył Misiewiczowi, reprywatyzacja do czasów rządów PO w stolicy (komisja była za niedotykanie sprawy), tysiące niekompetentnych urzędasów, bizancjum, ...
  • ~bronislaw szogun
    (2017-12-29 13:10)
    A co to znaczy PO...to zadna partia tylko kapusie i agenci.Wywalic na zbity pysk z sejmu i PO ptakach.
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-29 12:32)
    PiS nigdy się nie zgodzi na komisje śledcze dotyczące ich afer i afer rydzyka! Tu chodzi o miliardy złotych które zarobiło wielu działaczy PiS oraz pazerny klecha z Torunia! Dlatego właśnie przejęli prokuraturę i niszczą sądy! Nowa kasta drenująca nasz kraj musi mieć "plecy" i "czyste" ręce!
  • ~nagroda komisji
    (2017-12-29 12:25)
    Ludzie,, sPOkojnie. Komisja chce dać tylko nagrodę dla Szyszki za znaczne zwiększenie dochodów do budżetu państwa. Przecież tu nie chodzi o korupcję.
  • ~dojony
    (2017-12-29 11:59)
    PRECZ Z DOJNĄ ZMIANĄ!!!
  • ~Lekarz
    (2017-11-28 22:39)
    Slucham? PO smie cokolwiek sie domagac? Na prawde? Po tym co zrobili, to powinni milczec ewentualnie na wlasna prosbe wyjsc. Szyszko dobrze prawi ale zadna lewacka dusza tego nie pojmuje, no ale co sie spodziewac po nich?
  • ~ewa koby
    (2017-11-24 03:08)
    ewa koby karczewski tak sie naprawde nazywa karczuje 500 letnie drzewa dla wynajemcow bankowych szwajcarii skandal istnieenia eu w eutonomi szwajcarow okradli polakow na walute to teraz moga wyciac wszystkie najcenniejsze drzewa ala madagaskar najcenniejsze zloza watykan na to pozwala
  • ~wert
    (2017-11-21 20:50)
    A kogo obchodzi czego chce PO?. Powrotu do władzy też chce,i na chciejstwie się skończy.
  • ~gonzo
    (2017-11-21 14:55)
    o tak, tysiące mózgów pisowskich wyżartych przez kornika, to nieodwracalna szkoda
  • ~zorro
    (2017-11-21 14:52)
    jeśli Polska zapłaci choć złotówkę kary, prokurator generalny ziobr0 powinien zastosować konfiskatę rozszerzoną z majątku szyszki za rażące narażenie skarbu państwa na straty
  • ~def
    (2017-11-21 14:26)
    Marszałek senatu wierzy min. Szyszko,a ŁUKASZENCE kto zawierztył????
  • ~patrzeć PISowi na lepkie łapy !
    (2017-11-21 14:16)
    Wierzyć Szyszce ?! To jakby wierzyć w Boga o 4 twarzach ! Ale PIS chyba tak ma, skoro 1:27 przeinacza w 27:1 /dla ciemnego luda/. Zaprzeć się czegoś w żywe oczy i zostać złapanym na gorącym uczynku, jak PIS, ale dalej kraść drzewo z puszczy, jak PIS ? To potrafi tylko Rząd PISu, który chce wyrzucenia Polski z UE i oddania Polski w łapy Kremla !.
  • ~ZWIASTUN
    (2017-11-21 14:15)
    KPMISIA SLEDCZa by sie przydala ale na rozliczenie was z waszych zlodziejskich rzadow a tu chodzi naprawde oratowanie PUSZCZY zaprzestanie wycinki to totalna zaglada a to sie zaczelo juz za waszych mafijnych rzadow za pare lat gdy puszczy juz nie bedzie UNIA znowu bedzie szukac KOZLA OFIARNEGO a nie bedzie toPO PSL abedzie POLSKA
  • ~mis bialowieszczanski