PO chce komisji śledczej ws. Puszczy Białowieskiej. Mazurek: To próba odwrócenia uwagi od afer

PO chce, by w Sejmie powstała komisja śledcza, która zajęłaby się m.in. wyjaśnieniem faktycznego celu wycinki w Puszczy Białowieskiej, którym mogło być - według PO - przekształcenie jej w "las o charakterze gospodarczym". Do Sejmu trafił projekt uchwały w tej sprawie. Zdaniem rzeczniczki PiS Beaty Mazurek to próba odwrócenia uwagi od afer PO.

wróć do artykułu
  • ~Zorro
    (2017-11-21 13:18)
    Ten kulson powinien odpowiedzieć za zniszczenie Puszczy z własnego, gigantycznego majątku. Przypomnijmy, że sam majątek ziemski tego pisowskiego dostojnika to powierzchnia porównywalna z powierzchnią Małopolski - czyli ok 1/20 powierzchni całego kraju. Będzie więc z czego płacić!
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-21 13:21)
    A Ja chcę by Rząd+ Sejm ZDELEGALIZOWAŁ partie PO,jako ZAPRZAŃCÓW Narodu Polskiego.
  • ~lekarz drzew
    (2017-11-21 13:23)
    Posłowie PO najlepiej znają się na jednorękich bandytach, są ignorantami w każdej innej dziedzinie. gdzie im się wypowiadać o czymś tak złożonym jak Puszcza Białowieska, wystarczy, że ekolodzy przegnali wszelką zwierzynę z doliny Rospudy.
  • ~bou
    (2017-11-21 13:33)
    niech po powoła komisję jak to sobiesiak wyciął kaeałek lasu pod wyciąg narciarski
  • ~kar
    (2017-11-21 13:52)
    tysiące hektarów obumarłych lasów świerkowych. Tak, szkody wyrządzone puszczy przez PO są nieodwracalne
  • ~mis bialowieszczanski
    (2017-11-21 14:06)
    Alez glupie sa te misie co rabia drzewa i strzelaja do zwierzat. A jaki madry Paan Profesor Minister jest - kazdy widzi. Kto rozdawal w tym kraju profesury ? Albo sabotazysta albo ktos z Tworek
  • ~ZWIASTUN
    (2017-11-21 14:15)
    KPMISIA SLEDCZa by sie przydala ale na rozliczenie was z waszych zlodziejskich rzadow a tu chodzi naprawde oratowanie PUSZCZY zaprzestanie wycinki to totalna zaglada a to sie zaczelo juz za waszych mafijnych rzadow za pare lat gdy puszczy juz nie bedzie UNIA znowu bedzie szukac KOZLA OFIARNEGO a nie bedzie toPO PSL abedzie POLSKA
  • ~patrzeć PISowi na lepkie łapy !
    (2017-11-21 14:16)
    Wierzyć Szyszce ?! To jakby wierzyć w Boga o 4 twarzach ! Ale PIS chyba tak ma, skoro 1:27 przeinacza w 27:1 /dla ciemnego luda/. Zaprzeć się czegoś w żywe oczy i zostać złapanym na gorącym uczynku, jak PIS, ale dalej kraść drzewo z puszczy, jak PIS ? To potrafi tylko Rząd PISu, który chce wyrzucenia Polski z UE i oddania Polski w łapy Kremla !.
  • ~def
    (2017-11-21 14:26)
    Marszałek senatu wierzy min. Szyszko,a ŁUKASZENCE kto zawierztył????
  • ~zorro
    (2017-11-21 14:52)
    jeśli Polska zapłaci choć złotówkę kary, prokurator generalny ziobr0 powinien zastosować konfiskatę rozszerzoną z majątku szyszki za rażące narażenie skarbu państwa na straty
  • ~gonzo
    (2017-11-21 14:55)
    o tak, tysiące mózgów pisowskich wyżartych przez kornika, to nieodwracalna szkoda
  • ~wert
    (2017-11-21 20:50)
    A kogo obchodzi czego chce PO?. Powrotu do władzy też chce,i na chciejstwie się skończy.
  • ~ewa koby
    (2017-11-24 03:08)
    ewa koby karczewski tak sie naprawde nazywa karczuje 500 letnie drzewa dla wynajemcow bankowych szwajcarii skandal istnieenia eu w eutonomi szwajcarow okradli polakow na walute to teraz moga wyciac wszystkie najcenniejsze drzewa ala madagaskar najcenniejsze zloza watykan na to pozwala
  • ~Lekarz
    (2017-11-28 22:39)
    Slucham? PO smie cokolwiek sie domagac? Na prawde? Po tym co zrobili, to powinni milczec ewentualnie na wlasna prosbe wyjsc. Szyszko dobrze prawi ale zadna lewacka dusza tego nie pojmuje, no ale co sie spodziewac po nich?
  • ~dojony
    (2017-12-29 11:59)
    PRECZ Z DOJNĄ ZMIANĄ!!!
  • ~nagroda komisji
    (2017-12-29 12:25)
    Ludzie,, sPOkojnie. Komisja chce dać tylko nagrodę dla Szyszki za znaczne zwiększenie dochodów do budżetu państwa. Przecież tu nie chodzi o korupcję.
  • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-12-29 12:32)
    PiS nigdy się nie zgodzi na komisje śledcze dotyczące ich afer i afer rydzyka! Tu chodzi o miliardy złotych które zarobiło wielu działaczy PiS oraz pazerny klecha z Torunia! Dlatego właśnie przejęli prokuraturę i niszczą sądy! Nowa kasta drenująca nasz kraj musi mieć "plecy" i "czyste" ręce!
  • ~bronislaw szogun
    (2017-12-29 13:10)
    A co to znaczy PO...to zadna partia tylko kapusie i agenci.Wywalic na zbity pysk z sejmu i PO ptakach.
  • ~ff
    (2017-12-29 14:19)
    Skoki, sądy, trybunał konstytucyjny z magister żona na zwolnieniu Wolfganga , finansowanie Rydzyka, finansowanie uczelni męża Szydło, majątek który przybył Misiewiczowi, reprywatyzacja do czasów rządów PO w stolicy (komisja była za niedotykanie sprawy), tysiące niekompetentnych urzędasów, bizancjum, ...
  • ~jgru3