Fundacja Batorego: Zmiany w PKW oznaczałyby, że przedstawiciele partii politycznych będą sędziami we własnej sprawie

Zmiany w Kodeksie wyborczym zaproponowane przez PiS niosą ryzyko upolitycznienia PKW, podważają stabilność reguł wyborów i zmieniają drastycznie reguły rywalizacji o władzę w samorządzie terytorialnym tuż przed samymi wyborami - uważa Fundacja Batorego.

wróć do artykułu
  • ~#
    (2017-11-23 15:18)
    18.000.000 $orosowych $rebrnikow pracuje… — jakoś Fundacji Batorego nie przeszkadzał ani nagły skok głosów nieważnych w wyborach 2014, ani fakt że PKW nie wskazała przyczyny unieważnienia głosów, ani że głosy liczyły rosyjskie serwery a o ważności wyborów zdecydowali sędziowie szkoleni w Moskwie.
  • ~SIARA
    (2017-11-23 14:50)
    zaraz zaraz czy ta fundacja pod tak szczytna nazwa nie jest sponsorowana przez Sorossa NO I WSZYSTKO JASNE
  • ~Kokoszka
    (2017-11-23 14:56)
    Tą fundację, którą wspiera wróg Polski Sororz, powinno się aresztowawć
  • ~kisiek
    (2017-11-23 14:55)
    a kogo obchodzi co uważa jakaś tam fundacja finansowana przez lewactwo???
  • ~z Norwegii
    (2017-11-23 14:52)
    Fundacja Batorego niech w koncu otworzy oczy na deptana Demokracje w Zaodrzanskim KALIFATcie ---- szczegolnie teraz PO JAMAJCE ---- i tam pomoze MICHELOM zwalczac ich Muzulmansko -- DDRowski zaMOrdyzm.
  • ~zeneq
    (2017-11-23 15:01)
    Tę "fundację" to trzeba natychmiast zlikwidować. To tuba propagandowa Żorża S, znanego złodzieja i malwersanta finansowego.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-11-23 15:08)
    A może Fundacja Batorego powie co IM przeszkadza? Może oszklone urny ,kamery ,dwu-kadencyjność,CO JESZCZE,może Mąż Zaufania? A może to że kończy się mafijność układów?? Proszę o szczerą odpowiedż. Co robi PiS ,to BE .dlaczego PiS poprawia dole Suwerena? Lepiej rządzić Niewolnikiem ,niż wolnym.
  • ~ppp
    (2017-11-23 15:10)
    Fundacja Batorego czyli Aleksander Smolar finansowany przez ziomala Sorosa i wszystko jasne.
  • ~Będzie tak jak bylo..
    (2017-11-23 14:59)
    Ja SS orross mówie wam..
  • ~tkm
    (2017-11-23 15:02)
    chłopaki szaferfuckera jak widać ciężko pracują na bułkę z masłem
  • ~Zenobia
    (2017-11-23 16:26)
    Fundacja Batorego - crem de la crem polskości i uczciwości - mniej więcej jak cenzor /administrator tego portalu.Jak nie sfałszuje,nie zmanipuluje to nie przeżyłby do jutra.
  • ~zorro
    (2017-11-23 15:00)
    ciemny lud w siódmym niebie. Towarzysz Lenin doczekał się godnych naśladowców
  • ~To ja.
    (2017-11-23 15:17)
    Wywalić z Polski fundację Batorego.
  • ~Zenobia
    (2017-11-23 16:57)
    Jak wiemy - oczywiście poza lewactwem i motłochem przywiezionym na ruskich czołgach oraz wszelkim elementem napływowym traktującym Polskę jako żerowisko- poza Stalinem i Adolfem Soros to trzci "wybitny" miłośnik Polaków i Polski.Nigdy nikomu w dziejach nie leżało na "sercu" (problematyczne) tak bardzo dobro i pomyślność Polaków oraz rozwój Polski jak tym trzem osobnikom.Na szczęście dwóch szlag dawno trafił .Ale pozostawili po sobie mnóstwo bękartów i pogrobowców którzy skutecznie umilają nam życie od 1939 po dzień dzisiejszy.Przyłączył się do nich Soros - dobroczyńca spod ciemnej gwiazdy za wskazaniem i z poręki którego jego namiestnicy wyzwolili nas z 3/4 majątku narodowego,niemal całego przemysłu i doprowadzili do niemal 100% kolonizacji.Gdyby nie 2015 r juyż byśmy mieli zmieniony nawet hymn i barwy narodowe.Ten to dobroczyńca umieścił całą swoją miłość do Polski w 3 sztandarowych Fundacjach -Batorego plus 2 F.Balcerowiczów oraz Uni Wolności i KLD czyli PO i N,a także w GW,tvn i innych gadzinówkach.Razem od 1989 r tworzą Front Miłośników Polskiego Majątku,Budżetu i Suwerenności,co razem z młodzieżówkami oraz fałszerzami z V kolumny daje liczbę ca ponad 2 mln złodziei,aferzystów,przekrętów,oszustów i manipuklatorów ogłupiających i trzymających w ogłupieniu topniejące zasoby kretynów - pozostałości po III RP.Niektórzy ,z uwagi na wielką aktywność antypolską m.in. na forach ,są na indeksie i czekają w kolejce po zaproszenia do resocjalizacji.Jeśli nie będą się nadawać...cóż,nawet "tak bliscy naszym sercom" kiedyś będą musieli odejść-z Polski na pewno.Ale wierzę że umiejętności opiekunów nauczą ich miłości do Ojczyzny - którą przecież sami sobie obrali...nikt ich nie zmuszał i nie zmusza by nam zatruwali powietrze a w dodatku okradali i r y l i. W każdym razie gdy słyszę o ekspertach Fundacji Batorego to w kieszeni otwiera mi się samoczynnie kozik a ciśnienie skacze do 220.Stopień hipokryzji,bezczelności,bandyckiego tupetu jest tak ogromny że wszelkie reakcje w odpowiedzi na to draństwo wydają się o wiele za mało stanowcze.Jest kilka pozycji które MUSZĄ być wyrwane z korzeniami,usunięte z przestrzeni publicznej RP.To m.in.Soros i jego rozległe macki - z wyznawcami i miłośnikami włącznie.
  • ~keson
    (2017-11-23 15:59)
    Ha ha ha ha!!! A ktoś miał wątpliwości że właśnie o to chodziło pisowskim kulsonom? BOJKOT WYBORÓW!!! Niech prześcigną Kima i zdobędą 99,9% głosów - zostawmy ich samym sobie. Nie uczestniczyć w żadnych czynnościach prowadzonych przez skulsonione przez nich instytucje - niech sami siebie wybierają, sami ze sobą świętują, sami się modlą na granicach i sami występują dla kulsonów w KulsonTV!
  • ~dla zdrowotności Polski
    (2017-11-23 15:36)
    Tej fundacji koniecznie trzeba zafundować zamknięcie. I to im szybciej tym lepiej.

Może zainteresować Cię też: