Sejm nie odrzucił prezydenckich ustaw o SN i KRS. Burzliwe obrady

Sejm opowiedział się w piątek za dalszymi pracami nad prezydenckim projektem ustawy o Sądzie Najwyższym; odrzucenia projektu chciała PO, Nowoczesna oraz koło Unii Europejskich Demokratów. Do dalszych prac skierowano też projekt o KRS.

wróć do artykułu
  • ~co ruskie won do rosji !
    (2017-11-24 10:37)
    Dziś *suweren* założy kajdany ciemnemu pisowskiemu ludowi. Bp ciemny lud lubi być skuty, jak za komuny
  • ~Hmmmm
    (2017-11-24 11:05)
    Nie ma niezawislych sadow, nie ma wolnosci, nie mozemy krasc! No skandal!
  • ~oiugyftdf
    (2017-11-24 11:09)
    tak skuty jak za PO nigdy nie byłem...
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-11-24 11:12)
    Brawo PiS jechać z dziadami
  • ~W koncu dogonimy Europe Demokratyczna
    (2017-11-24 11:24)
    Go Forward, Go On. W koncu dogonime Europe Demokratyczna.
  • ~ tt emat
    (2017-11-24 11:24)
    i tak trzymac pis robi porzadki a zodziejom nie podoba sie to
  • ~zdraduda
    (2017-11-24 11:28)
    Z D R A D U D A !
  • ~anty TARGOWICZANIN
    (2017-11-24 11:30)
    POpluczyny skomlom a karawana idzie dalej
  • ~Blysnelo slonko. ale cy na dlugo ?
    (2017-11-24 11:42)
    Sonsiat dzisiaj jechal jak zwykle na traktorze i macha,.. otfieram okno, a on ksycy . QWsycko zaorane > Zimno. sie robi. Ale o co temu sonsiadowi chodzilo.
  • ~obywatel
    (2017-11-24 11:52)
    Te zmagania opozycji skierowane przeciw większości parlamentarnej to jest "walka z własnym cieniem". Szkoda tylko waszych nerwów, ale sądzę, że bierzecie coś na uspokojenie.
  • ~xxxx
    (2017-11-24 12:01)
    Witamy więc w państwie policyjnym
  • ~sad
    (2017-11-24 12:06)
    To państwo nie zostanie nigdy zreformowane bez wymiany sadów. O ich patologii można pisac całe tomy.To jest układ dalej bolszewicki, zablokują kazdą, próbę zmiany na lepsze. Brawo PiS
  • ~EDU
    (2017-11-24 13:21)
    RZAD ktore sprawowala poprzednia ekipa przez 8 lat obdarla Polske iNarod ze wszystkiego pozbawila ich wolnosci godnosci inadzieji na lepsze jutro a zaofiarowal GLOD SMROD I TOTALNE UBoSTWO dopiero teraz POLACY odzyskuja swoja godnosc wolnosc i lepsze jutro sam jestem ofiara tych rzadow
  • ~GazetaWyblakła
    (2017-11-24 15:16)
    Sschetynussek głupTusek broni Tłustej Kasty bo te POlszewiki za durzo nakradli przykład warszawka pałacowa
  • ~Janek z Norwegii
    (2017-11-24 17:16)
    Jako Polak zyjacy na obczyznie, widze to nasza narodowa KODziarsko/Nowoczesna POtologie sPOleczna, ale jest Wielka Nadzieja, ze Polacy w wyborach za dwa lata wy**ebya POmioty WSIowe RAZ NA ZAWSZE!!!! BRAWO PiS TAK TRZYMAC i dalej drutowac te S**winskie R**yje, az przestana POkvikivac. PS: ...a w Zaodranskim KALIFATcie Wielka Demokracja, najprwadoPOdobniej POwroci tzw. Wielka deMOkratyczna KOALICJNSKASHARIA... :)))
  • ~student
    (2017-11-24 20:19)
    gonić to pis szambo zasmrodzające Polskę