W całej Polsce protesty pod hasłem "Wolne sądy, Wolne wybory, Wolna Polska"

| Aktualizacja:

Pod hasłem "Wolne sądy, Wolne wybory, Wolna Polska" w piątek wieczorem przed sądami w całym kraju odbyły się protesty przeciw m.in. projektowanym zmianom w sądownictwie. W Warszawie demonstracja odbyła się pod Pałacem Prezydenckim

wróć do artykułu
  • ~And
    (2017-11-27 14:35)
    Szybkie sądy, wolna niedziela
  • ~Z ziemii wloskiej do Polski
    (2017-11-26 21:17)
    Targowiczanie preza muskuly, ale skowycik slabiutki, oj slabiutki
  • ~Simca.
    (2017-11-26 21:07)
    ...w calej Polsce, w Kopenhadze, w Londynie I Dublinie, podobno widziano takze manifestujace pingwiny na Antarktydzie, sie dzieje!
  • ~reht
    (2017-11-26 20:59)
    Razem było na wiecach 10 000 komunistycznych oprawców. Verhovstadt powinien interweniować!!!
  • ~andy
    (2017-11-26 16:21)
    panie walesa pan nie walczyl z komuna a wspolpracowal wszystko to bylo pod dyktando prl
  • ~Baran Cygański
    (2017-11-26 13:30)
    a wszystkie te cudowne zgromadzenia przy wsparciu finansowym niemieckich kanibali.
  • ~To jasne
    (2017-11-26 09:25)
    Tam idzie -sedzia ,rodzina i zlodziej z ukladu.
  • ~Ferdek
    (2017-11-26 05:21)
    Jak zapłacą za udział to pojda :D Sorry banda oszołomów
  • ~Widmo
    (2017-11-26 05:16)
    Brawo PiS.
  • ~ziuk
    (2017-11-26 00:27)
    Niech Ziobro szybciej to kończy, bo te strachy na wróble nie są ani śmieszne ani estetyczne.
  • ~ROT
    (2017-11-25 22:54)
    Popieram WOLNE SADY WOLNE WYBORY WOLNA POLSKA BEZ PO I NOWOCZESNEJ I PSL
  • ~nie pis
    (2017-11-25 22:49)
    Protesty w całej Polsce a Ziobro nikogo nie widzi? to panie ministrze do okulisty czas iść?
  • ~kot prezesa
    (2017-11-25 17:29)
    Powiedzcie o wolnych sądach ludziom rozwalonym przez "wymiar sprawiedliwości", którym zniszczono życie, odebrano majątek, zrujnowano firmy, pozbawiono godności i nadziei na sprawiedliwość. Lata procesów upodlenie w sądach, bezkarność prokuratorów, karykatura sprawiedliwości. Mieliście towarzysze z PO/PSL całe lata by to naprawić. I co zrobiliście? Nic. To teraz zamknijcie swe ***** zdradzieckie i dajcie zrobić porządek w tej stajni Augiasza. Ludzie na to czekają.
  • ~BOND
    (2017-11-25 14:24)
    TA WATACHA ktora wiecuje wsprawie sadow komunistycznego REZIMU JEST scisle powiazana zNADZWCZAJNA KASTA SWOIMI brudnymi mafijnymi interesami ktore z przez 8 lat jawnego pezprawia rzadow KOSZERNYCH NIEPOLAKOW ktorzy okradali NAROD WRAZ zuninimi kastami przeciw POLSCE czy w krajch gdzie upadly rezimy komunistyczne istnieja jesze totalitarne SADY chyba nie bo to nie byla DEMOKRACIA a rezim.
  • ~cichy
    (2017-11-25 14:21)
    UB-eki protestuja,a karawana idzie dalej TAK TRZYMAC!!!!
  • ~Jęczydło
    (2017-11-25 14:00)
    w CAŁEJ Polsce protesty? O jedy! a u mnie nie ma ani tyci tyci... a u Was?
  • ~rodzina to podstawa
    (2017-11-25 14:00)
    W całej Polsce mam rodzinę i z doświadczenia wiem, że na imieniny do babci przyjeżdża więcej gości niż tych sorosowych judaszy teraz łazi po ulicach.
  • ~PO szli w on!
    (2017-11-25 13:56)
    Wam K-omuchy O-rmowcy i D-onosiciele, K-rętacze O-szuści i D-efraudanci chodzi o wolność dla aferzystów, a nie o jakieś tam takie czy inne sądy.
  • ~ r e
    (2017-11-25 13:42)
    Wolne sądy pracują wolno... Trzy pokolenia wolnych prawników bogaci się na sprawie o jedną miedzę zaoraną trzy pokolenia temu. Wolne sądy pracują wolno, a szybko rosną tylko koszty i dochody wolnych prawników.
  • ~Ragroth
    (2017-11-25 13:31)
    W Gorzowie 80 osób :D Leżę ze śmiechu, miasto 130 tys. mieszkańców i przyszło 80 osób :D

Może zainteresować Cię też: