Andrzej Waltz: nie rozmawiałem z żoną o sprawie Noakowskiego 16

| Aktualizacja:

Nie odpowiadam za to, jakiego męża wybrała sobie moja ciotka - mówił Andrzej Waltz przed komisją weryfikacyjną, pytany o męża swej ciotki Romana Kępskiego, który w 1945 r. odkupił kamienicę Noakowskiego 16 od oszusta.

wróć do artykułu
  • ~LENKA
    (2017-12-06 09:09)
    TAAA- CZŁOWIEK O TRUPIEJ - KAMIENNEJ TWARZY I NIENAWISTNYCH OCZACH KPIŁ SOBIE Z ,, WYSOKIEJ KOMISSYJI " . OBNAŻYŁ JEDNAK CHCIWOŚĆ ,PAZERNOŚĆ I LEKCEWAŻENIE DLA PRAWA , TYLKO NERWOWE RUCHY I CZASEM ROZBIEGANE OCZKA W TRUPIEJ CZASZCE MÓWIŁY , ŻE ZDAJE SOBIE SPRAWĘ Z ROZPĘTANEJ BURZY I KARY JAKA SPADNIE NA TO RZEZANE SCYZORYKIEM PLEMIĘ .
  • ~WEST
    (2017-12-06 08:53)
    KLAMSTWO bije Z KAZDEGO slowa tego nadczlowieka tak jak ust jego mafijnej malozonki a niesamowity odor rozchodzi sie po calym RATUSZU pamietajcie kto na krzywdzie ludzkiej sie bogacji ten wszystko tracji i moralnie i fizycznie
  • ~Obserwator
    (2017-12-06 07:02)
    Bufetowa z mężem to para cwaniaków. Ludzie mogą umierać z głodu ale ich nic nie obchodzi. Frajerzy z PiS nie wiedzą jak to rozwiązać
  • ~gb
    (2017-12-06 06:43)
    Waltz to cyniczny i bezwzględny typek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Zoja
    (2017-12-06 04:42)
    Kompletna porażka Komisji.Nie wiedzieli o co pytać bowiem kompletny brak wiedzy szczególnie Jakiego,który dodatkowo ferował już wyrok.Waltz zachował się jak prawnik tłumacząc Panom z Komisji na czym polega różnica pomiędzy stwierdzeniem nabycia spadku,działem spadku a testamentem.Brawo Waltz pomimo walcowania nie dał się zwalcować.
  • ~Stara metoda: Moje, Mojsze, Najmojsze!
    (2017-12-05 23:48)
    I w zaparte, i w zaparte, to nie moja ręka - tak ich uczyli na przyspieszonych kursach na osobników Pełniących Obowiązki Polaków! Nawet Bolek się na taki kurs załapał - a potem na kusie i na ścieżce "Cała Naprzód!".
  • ~sawek
    (2017-12-05 23:43)
    Jakbym przytulił parę melonów to także bym nie rozmawiał :)
  • ~pola
    (2017-12-05 23:28)
    ten czlowiek to mysli przezyc siebie --tak obiecali mu czerwoni z rogami isc tak przez zycie po trupach do celu -by byc i zyc ..grabic i zagrabiac i dostac nagrode bedzie cieplo
  • ~tom41
    (2017-12-05 21:51)
    Po dzisiejszy dniu widać, że pani Prezydent dobrze robi nie występując przed tymi oszołomami..
  • ~walczyk
    (2017-12-05 20:51)
    ten z PO z komisji chciał wciskać kit, że sprzdaż trwała 2 lata bo mężowi Hajki nie zależalo na szybkim zarobku. Prawda jest inna każdy kupiec po sprawdzeniu że kamienica jest kradziona odstępowal od kupna. Dopiero Feniks kupił za 1100 zl za metr a takich cen w Warszawie nie ma. Mąż Hajki zachowal sie jak zawodowy paser. Czy ktoś z was kupił nowy samochód z drugiej ręki warty w salonie 60 tys za 5 tys. złotych z niewyraźnym pomiętym dowodem rejestracyjnym i niewyraźnym dowodem zakupu??? Ot i cała prawda o Hajce.
  • ~skala
    (2017-12-05 20:43)
    Dobrze mówił: jeśli zapadnie prawomocny wyrok w stosunku do jego osoby, to się do tego wyroku zastosuje. Cze wszyscy od niego chcą? Przecież sam tej transakcji nie prowadził tylko kancelaria, ludzie kacelarii mieli psi obowiazek wszystko sprawdzić do ostatniej litery, a w spraiwe roszczeń urzędnicy. TY obywatelu sie na tym nie znasz, możesz byc przecież rzeżnikiem albo marynarzem i co, masz robić to, za co bierze pieniadze kancelaria albo urząd?
  • ~Zenek z Ojcowa
    (2017-12-05 20:18)
    Słabo jest przesłuchiwany bo to wielki kant i Waltz doskonale o tym wie i zasłania się ciocią. Nie wiadomo czy ciocia to nie zawód. Przekręt w stylu art-b .
  • ~Myszka miki
    (2017-12-05 20:15)
    Cry pan Jaki bedzie zadawal rownie szczegolowe pytania, gdzy bedzie badana sprawa przejecia willi przez rodzine Kaczynskich?
  • ~tomek.4
    (2017-12-05 20:09)
    Pan Waltz to mógłby powycinać włosy z uszu. Żona tak wykształcona i elokwentna a wpuściła swojego męża z buszem w uszach.Oj wstyd Pani Waltz.
  • ~KASIA
    (2017-12-05 19:59)
    NIESTETY - TYM RAZEM TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ I CWANIAK WALTZ OBNAŻYŁ NIJAKOŚĆ SZERYFA JAKIEGO . ŻENADA ! JAK SIĘ NIE MA ATUTÓW I ARGUMENTÓW - TO NIE TRZEBA Z SIEBIE ROBIĆ DURNIA I POHUKIWANIA I STRASZENIE NIC NIE DAJĄ . TE CIĄGŁE PYTANIA - CO BY BYŁO ? ZA PRZEPROSZENIEM - GÓW....NO ! WALTZ ZROBIŁ Z WAS DURNI I NIEDOUKÓW PANIE JAKI .
  • ~walcowanie
    (2017-12-05 19:01)
    ........ha ha ha ha ha KAMIENICE NASZE.....a ulice wasze
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-05 17:28)
    Hehehe! Nawet żyrandol! Nawet żyrandol nie mógł znieść bezrozumu Jakiego i ... chciał go palnąć w łeb. Byśmy posłuchali. Ale KOMISYJA Jakiego ... przetargała swój stół OBWINNY w inne miejsce. Nie dość, że taki Jaki nie zna prawa to jeszcze sala ministerialna do d.
  • ~importer
    (2017-12-05 17:24)
    Jaki piękny był ten Waltz na zgliszczach ludzkich losów Noakowskiego 16.
  • ~halinka
    (2017-12-05 16:54)
    Cala ta komisja przypomina bolszewickie sady a jaki czy nijaki to typowy bolszewik stosujacy metody NKWD w swoich przesluchaniach.Skoro wydana byla decyzja przez ratusz za czasow kaczyskiego to powinno sie najpierw sprawdzic kto ta decyzje wydal I na podstawie czego ?Kto byl bezposrednio odpowiedzialny za ta decyzje.?Nie twierdze ze Waltz ma racje ale nie mozna stosowac takich ubeckich przesluchan.Kazdy ma prawo powolywac sie na legalnie wystawione przez ratusz dokumenty ,ktore nie byly nigdy zmienione ani skorygowane,stad obowiazuja prawnie.O co wiec chodzi ?
  • ~xxl
    (2017-12-05 16:34)
    Rozjechał komisję , leżą i kwiczą