Andrzej Waltz: nie rozmawiałem z żoną o sprawie Noakowskiego 16

| Aktualizacja:

Nie odpowiadam za to, jakiego męża wybrała sobie moja ciotka - mówił Andrzej Waltz przed komisją weryfikacyjną, pytany o męża swej ciotki Romana Kępskiego, który w 1945 r. odkupił kamienicę Noakowskiego 16 od oszusta.

wróć do artykułu
  • ~followme
    (2017-12-05 15:42)
    "nie wiem, nie wiedziałem, nie pamiętam,.." Oto obraz obleśnego, wstrętnego typka, który wzbogacił się na cudzym nieszczęściu. Ohyda tfu
  • ~agent
    (2017-12-05 15:52)
    pan waltz z obroncami z ratusza ktorzy zajadle bronia klamcy ! HANBA!
  • ~Róża Tón von Panzerfaust
    (2017-12-05 16:08)
    Smutny obraz rozpadu państwa za czasów PO+PSL.
  • ~szalom
    (2017-12-05 15:51)
    toż to tomasz gross w swojej książce " złote żniwa" opisuje takich ludzi.
  • ~jozio
    (2017-12-05 15:49)
    z wyPOwiedzi meza hgwaltz oczekuje przeprosin od instytucji rzadowych w zwiazku z ukazywaniem sie nieprawdziwych informacji na jego temat ?biedni gronkiewicze ,sp.prezydent L.K. na sile wcisnal im spadek PO szmalcownikach ? ja tylko pytam
  • ~xxl
    (2017-12-05 16:34)
    Rozjechał komisję , leżą i kwiczą
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-05 15:57)
    Byle jaki - Jaki ... zWALTZowany. Hehehe. Żenujący hunwejbin kaczyzmu ... gaszony w każdym rewolucyjnym kaczystowskim pytaniu przez tego starszego, spokojnego człowieka. Pranie ... bez namaczania.
  • ~Wincenty K
    (2017-12-05 16:14)
    Pan Waltz jest czlowiekiem opanowanym.Mysle ,ze komisjanci mniej.
  • ~Marian z B
    (2017-12-05 16:30)
    Jaki obnażony moralnie i umysłowo. Ten przedstawiciel kadry PIS uświadamia o niskiej zdolności umysłowej do realizacji polityki krajowej. Cóż, komuniści i naziści nigdy mądrością nie grzeszyli.
  • ~walcowanie
    (2017-12-05 19:01)
    ........ha ha ha ha ha KAMIENICE NASZE.....a ulice wasze
  • ~importer
    (2017-12-05 17:24)
    Jaki piękny był ten Waltz na zgliszczach ludzkich losów Noakowskiego 16.
  • ~Zenek z Ojcowa
    (2017-12-05 20:18)
    Słabo jest przesłuchiwany bo to wielki kant i Waltz doskonale o tym wie i zasłania się ciocią. Nie wiadomo czy ciocia to nie zawód. Przekręt w stylu art-b .
  • ~tomek.4
    (2017-12-05 20:09)
    Pan Waltz to mógłby powycinać włosy z uszu. Żona tak wykształcona i elokwentna a wpuściła swojego męża z buszem w uszach.Oj wstyd Pani Waltz.
  • ~Stara metoda: Moje, Mojsze, Najmojsze!
    (2017-12-05 23:48)
    I w zaparte, i w zaparte, to nie moja ręka - tak ich uczyli na przyspieszonych kursach na osobników Pełniących Obowiązki Polaków! Nawet Bolek się na taki kurs załapał - a potem na kusie i na ścieżce "Cała Naprzód!".
  • ~walczyk
    (2017-12-05 20:51)
    ten z PO z komisji chciał wciskać kit, że sprzdaż trwała 2 lata bo mężowi Hajki nie zależalo na szybkim zarobku. Prawda jest inna każdy kupiec po sprawdzeniu że kamienica jest kradziona odstępowal od kupna. Dopiero Feniks kupił za 1100 zl za metr a takich cen w Warszawie nie ma. Mąż Hajki zachowal sie jak zawodowy paser. Czy ktoś z was kupił nowy samochód z drugiej ręki warty w salonie 60 tys za 5 tys. złotych z niewyraźnym pomiętym dowodem rejestracyjnym i niewyraźnym dowodem zakupu??? Ot i cała prawda o Hajce.
  • ~halinka
    (2017-12-05 16:54)
    Cala ta komisja przypomina bolszewickie sady a jaki czy nijaki to typowy bolszewik stosujacy metody NKWD w swoich przesluchaniach.Skoro wydana byla decyzja przez ratusz za czasow kaczyskiego to powinno sie najpierw sprawdzic kto ta decyzje wydal I na podstawie czego ?Kto byl bezposrednio odpowiedzialny za ta decyzje.?Nie twierdze ze Waltz ma racje ale nie mozna stosowac takich ubeckich przesluchan.Kazdy ma prawo powolywac sie na legalnie wystawione przez ratusz dokumenty ,ktore nie byly nigdy zmienione ani skorygowane,stad obowiazuja prawnie.O co wiec chodzi ?
  • ~pola
    (2017-12-05 23:28)
    ten czlowiek to mysli przezyc siebie --tak obiecali mu czerwoni z rogami isc tak przez zycie po trupach do celu -by byc i zyc ..grabic i zagrabiac i dostac nagrode bedzie cieplo
  • ~gb
    (2017-12-06 06:43)
    Waltz to cyniczny i bezwzględny typek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-05 17:28)
    Hehehe! Nawet żyrandol! Nawet żyrandol nie mógł znieść bezrozumu Jakiego i ... chciał go palnąć w łeb. Byśmy posłuchali. Ale KOMISYJA Jakiego ... przetargała swój stół OBWINNY w inne miejsce. Nie dość, że taki Jaki nie zna prawa to jeszcze sala ministerialna do d.
  • ~KASIA
    (2017-12-05 19:59)
    NIESTETY - TYM RAZEM TRAFIŁA KOSA NA KAMIEŃ I CWANIAK WALTZ OBNAŻYŁ NIJAKOŚĆ SZERYFA JAKIEGO . ŻENADA ! JAK SIĘ NIE MA ATUTÓW I ARGUMENTÓW - TO NIE TRZEBA Z SIEBIE ROBIĆ DURNIA I POHUKIWANIA I STRASZENIE NIC NIE DAJĄ . TE CIĄGŁE PYTANIA - CO BY BYŁO ? ZA PRZEPROSZENIEM - GÓW....NO ! WALTZ ZROBIŁ Z WAS DURNI I NIEDOUKÓW PANIE JAKI .