Burza po zatrzymaniu generała Pytla. "To krytyczny moment szefa MON". Tusk zamieszcza wpis na Twitterze...

| Aktualizacja:

Zatrzymanie b. szefa SKW gen. bryg. rez. Piotra Pytla to krytyczny moment ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza; domagamy się jego dymisji oraz dymisji całego rządu - powiedział w środę wiceszef PO i b. minister obrony Tomasz Siemoniak.

wróć do artykułu
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD PO49 LATACH-890 ZL
    (2017-12-24 12:49)
    TYLKO TY DLA NAS NIE JESTES I NIE BYLES ALTORYTETEM BO ZATRZYMAC850 TYSIECY EMERYTUR JAK PODALA GAZETA BEZ PRAWA DO JAKIEGO KOLWIEK ZASILKU TO JEST HANBA DLA CIEBIE I BYLEJ PARTI RZODZOCEJ.TY SIE PLAWISZ W LUKSUSACH A LUDZIE SIE PLAWIO W SMIETNIKACH.TEZ ZARAZ POWIESZ SPRAWY POLITYCZNE WY WSTYDU NIE MACIE TYLE CO OKRADALISCIE PRZEZ 8 LAT I WCZWSNIEJ.ROK2001 Z SDPL SLD UP PO I PSL TO WY OKRADLISCIE MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH ORAZ LUDZI ZWOLNIONYCH Z WINY ZAKLADU OBNIZYLISCIE IM SWIADCZENIA NARUD BIJE NA ALARM NIE DARUJEMY WAM ZLODZIEJE BO MIEC160% A DOSTAC80% TO WIDAC JAK RABOWALISCIE LUDZI PRACY.TO ZA WAS LUDZIE W2008 PRACOWALI ZA 2,80 W OCHRONIE.WSTYDU NIE MASZ JUDASZU WSZYSTKICH NIE OBRONISZ.GDZIE WTEDY BYLA TA WASZA KONSTYTUCJA SN KRS RPO I SLYNNA KOMISJA Z SUCHOCKO CO TEZ OKRADLA EMERYTOW..SEDZIE KLAMNIE NIE BYLAM NA WIECU TU JO POKAZUJO JAK PRZYPALA SWIECZKIE MOWI KTOS MI DAL LUDZIE BEZ HONORU WYCHDZO ZE ZLODZIEJSKIM KODEM I NIE ROBEM.TAK JAK MOWIL SIENKIEWICZ PANSTWO JEST TEORETYCZNE I JESZCZE TRZEBA DODAC ZE BYLO OKRADANE I WYRZUCANE PRZEZ MAFJE NA BRUK.PRZYKLAD HGW MYSLI ZE SIE SCHOWA PRZYJDZIE TAKI DZIEN ZE NARUD ZOBACZY ZA WSZYSTKIE KRZYWDY KAZDY ZPO I PSL ISLD ZAPLACI.A JUZ SIE NAZBIERALO TYCH NIE WINNYCH CO DO KICIA JUZ DAWNO ISC POWINNI.KIEDYS ZA PETKO KIELBASY WSADZALI BO LICZYLI ILE LAT PRACOWAL NIE BYLO TLUMACZENIA TO SPRAWY POLITYCZNE.JESZCZE DOSTAWAL W........L ZEBY SIE PRZYZNAL TAKIE BYLY SCIEZKI ZDROWJA.A TERAZ HGW JESZCZE UBLIRZA ZE KOMISJA BOLSZEWICKA.ZERO HONORU GODNOSCI I BEZ LITOSCI DLA TYCH CO ICH WYRZUCILI.JAK BYLA BUTA TYCH PRAWNIKOW CALY CZAS O SP LECHU KACZYNSKIM.PAMIETAJCIE WSZYSCY CI CO SPRZEDAWALI SWOJ KRAJ I SPRZEDAJO KIEDYS TU WRUCICIE I SPOJRZYCIE NAM DZIADKOM ALE ZA WAZ DZIADOM.MAMY64 LATA STAZ49 LAT15 WARUNKI SZKODLIWE NIE UZNANE PRZEZ WASZE SODY I ZUSY 890 ZL.HANBA!!!
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2017-12-07 13:20)
    Śiemonieuk to głupek od KARANKALI
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2017-12-07 13:18)
    POlszewiki to klan PO Bolszewikach emeryturki im okrojoną dlatego adorują RUSKIM i SZWABOM
  • ~ksionc z Sokolki
    (2017-12-07 12:36)
    Pan Antoni Macierewicz nie musi obawiac sie dymisji, bo ma wielkie poparcie DUCHOWEGO PRZYWODCY POLSKI - tadka rydzyka, poza tym, Antoni jest bardzo czestym pielgrzymem do radja i " tego jedynego, katolickiego,polskiego tv kanalika TVTRWAM " tadka rydzyka, Pan prezes PiS ( czlowiek wielkiej madrosci i doswiadczenia ) tez na dymisje Antka sie nie zgodzi !
  • ~pucio, pucio
    (2017-12-07 10:52)
    TUSKE nie mógł zasnąć, zaczyna robić w gacie, wyskoczył z łóżka wywalił Bieńkowską i walną o godz. 3 twita ! Panie Donaldzie trzeba zakupić mieszkanie w Berlinie POprosić koleżankę Angelę o POprawne obywatelstwo i cieszyć się cesarską emeryturą !
  • ~będzie puczo puczo
    (2017-12-07 10:45)
    Burza to dopiero będzie jak zamkną Simoniaka !
  • ~najwyższy czas
    (2017-12-07 10:29)
    Pan Siemoniak kwiczy, wie że teraz kolej na niego ?
  • ~Rabin Ibn Josek
    (2017-12-07 10:21)
    Siemioniak to zapewne ten specjalny wysłannik po pizze dla Tuska ! Teraz się nudzi to wymyśla proch !
  • ~4~
    (2017-12-07 09:55)
    gen Pytel - psycholog , general, wytworca guzikow, hodowca gozdzikow. Czlowiek do wszystkiego, ktory zna sie na niczym. Pupilek Komorowskiego i wszystko jasne. Pomagal kremlowskim Rusom . Albo durny albo zly.
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2017-12-07 05:07)
    pan Tusk zaczyna w gacie robić. a to tylko początek... i nie wiem, czy azyl w niemczech pomoże...
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 02:47)
    Hehehe ... Misiewicz obwieszcza całemu światu i okolicy: NIE ZAWACHAŁBYM SIĘ, A ... Rydzyk obiecywał, że go wykształci. Wszyscy słyszeli. No ... i efekt widoczny! A wpis był w sprawie obrony Macierewicza! Hehehe. Cała Wolska Kulsoniasta.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-07 02:06)
    No ... no! ... "Generał Pytel łapał obcych szpiegów, Macierewicz łapie polskich generałów. Do historii przejdzie wyłącznie w rubryce "ubeckie metody" (©prezydent) jako symbol kłamstwa, pogardy dla ludzi i niszczenia bezpieczeństwa Polski. Obok Kiszczaka i Moczara." ... taka przepierka!?
  • ~bezLOGIK
    (2017-12-07 01:22)
    albo usuwa slady ... albo je znalazl ... w sprawie ... a .... Tusk nadaje: jestesmy z Toba ??? do aresztowanego!!!! teraz wiadomo, ze ... Kaczynski jest pionkiem... POLSKA SUWERENNA NIE ISTNIEJE !!!
  • ~kotong
    (2017-12-07 00:32)
    Zdejmujemy siatke kremla ruskie ryjom nalezy odebrac stopnie generalskie
  • ~Barbara
    (2017-12-06 23:57)
    Popieram pomysł Prezydenta USA. To będzie zamknięcie bram PIEKŁA !!!
  • ~brawo
    (2017-12-06 21:33)
    Zatrzymano przestępcę, ktory splamił generalski mundur i szkodził Ojczyźnie. Brawo, Maciarewicz!
  • ~Kpt. ŻW
    (2017-12-06 21:04)
    Powoływanie się na wypowiedż Siemoniaka- to już cicha I głucha noc!!!!!
  • ~ciekawe
    (2017-12-06 21:03)
    I tak w srodku nocy tuz po godz 3 Tusk wstaje na równe nogi i pisze na TT tłit wspierający oskarżonych... hm
  • ~jerremy