Burza po zatrzymaniu generała Pytla. "To krytyczny moment szefa MON". Tusk zamieszcza wpis na Twitterze...

| Aktualizacja:

Zatrzymanie b. szefa SKW gen. bryg. rez. Piotra Pytla to krytyczny moment ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza; domagamy się jego dymisji oraz dymisji całego rządu - powiedział w środę wiceszef PO i b. minister obrony Tomasz Siemoniak.

wróć do artykułu
  • ~Mikołaj przebieraniec
    (2017-12-06 12:15)
    Czego ten Siemoniak tak wydziera zawsze gebe, podejrzany typek z niego, warto by mu przetrzepać komórki
  • ~proste i klarowne
    (2017-12-06 12:16)
    Agent Kremla pseudonim "Towariszcz Anton" niszczy ludzi, którzy przejrzeli kim on jest w istocie...
  • ~AMMON BEZKARNY ?
    (2017-12-06 12:22)
    Antek za przeproszeniem jeszcze nie wie, że Minister Obrony i to Narodowej w Rządzie RP powinien sam być poza wszelkimi podejrzeniami ? Inaczej godzi w powagę państwa - RP ! Antoni Macierewicz - do dymisji, marsz ! *Poczekalnię* wskaże żandarm.
  • ~fiufiu
    (2017-12-06 12:25)
    PO to Ruskie szpicle zależne od Merkel
  • ~Kontemplyta
    (2017-12-06 12:25)
    A co ten -niak ukraiński o talerzykowatych oczach, podobnym do Dymitra Pieskowa, ma do powiedzenia? Na kilometr można rozpoznać w genach ten powłóczysty wzrok Suworowa.
  • ~Ozz
    (2017-12-06 12:28)
    Nareszcie Antek dobiera się do śpiochów Siemo... Ciebie tesz rozliczy z tych rubelkow
  • ~mina
    (2017-12-06 12:32)
    .....simoniak,,,b,minister...ha ha ha ha ha i jego informacja. To taka jak w der dziennik od szkopa wydawcy...ha ha ha ha ha
  • ~Ragroth
    (2017-12-06 12:39)
    Na śmietniku historii to wyląduje polska Nowa Targowica.
  • ~myślenie naprawdę nie boli
    (2017-12-06 12:46)
    Najpierw pseudointeligenci z Garwolina zastanówcie się nad samym sobą. Łykacie wszystko co widzicie jak młode pelikany.To samo z dzisiejszymi zatrzymaniami pracowników naukowych WATu. W zeszłym roku zatrzymali równiez osoby z WATu z wielka pompą. Obecnie te osoby sa oczyszczone z wszelkich zarzutów ale rzecz jasna o tym nikt nie napisze. Macierewicz tymi aresztowaniami na pokaz (pretekst zawsze się znajdzie) daje sygnał wszystkim, ze maja mu byc posłuszni. Wyniki prac badawczych WATu dotyczącego rozbicia Tupolewa nie pokrywały sie w ZADEN sposób z teoria zamachową Macierewicza. W zwiazku z tym naukowcy z WaTu odwoływali konferencja za konferencją aby sie nie skompromitować. Nie chcieli publikowac fałszywych naciagnietych wyników pod dyktando Antoniego. Panu Antoniemu sie to jednak nie spodobało i widac tego skutki. To smutne jak mozna w prosty sposób manipulowac prosta gawiedziĄ z Garwolina, która najchętniej powywieszał by wszystkich na szubienicach.
  • ~bez żartów
    (2017-12-06 12:50)
    No panie Tusk, to zdjęcie z czapeczką ABPOPA, to tez pan jesteś dumny ?
  • ~Róża Tón von Panzerfaust
    (2017-12-06 12:52)
    Tusk zamieszcza wpis... Żenada. Mali bojownicy o demokrację spod znaku KOD i PO cieszą się z każdej bzdury. Nie widzą, że Ryży sprzedał wszystko Niemcom za stołek.
  • ~matylda
    (2017-12-06 13:05)
    Reakcja D.Tuska w tej sprawie świadczy o tym że jest coś na rzeczy. To nie przypadek.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-06 13:10)
    Maciurkiewicz! Pachołek Kremla ... Czy to już ostatnie podrygi ... konającej ostrygi?
  • ~dos1
    (2017-12-06 13:13)
    Pan Macierowicz to przeciez taki dobry czlowiek, tyle nam juz naobiecywal. Jest tez bardzo dobrym katolikiem, ojciec Rydzyk moze to potwierdzic. Jak kogos oskarza, ko wie za co, bo w grzebaniu w zyciorysach ma duze doswiadczenie.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-06 13:14)
    "Mazurek: Komitet Polityczny PiS w czwartek po południu ws. rekonstrukcji rządu" ... Hehehe ... w czwartek ... w grudniu ... po południu będzie po Sz. Macierewiczu. O!
  • ~kujawiak3
    (2017-12-06 13:16)
    A ty fiufiu jesteś największym głupcem wśród polskich katoli!
  • ~dodo
    (2017-12-06 13:17)
    co oni tak wrzeszczą z Peło-bezkrólewie mieli -ich nie ruszać bo nasz..
  • ~jerzy
    (2017-12-06 13:24)
    Opinia publiczna czyli Siemoniak musi być najpierw poinformowany. Czyli powinni tydzień wcześniej ogłosić że mają zamiar aresztować ruskiego szpiega. Gangsterów też trzeba najpierw informować, że za tydzień ich zamkną.
  • ~ciekawska(i)
    (2017-12-06 13:26)
    Pytanie zasadnicze: do którego państwa odnoszą się słowa jego ekscelencji Donalda Tuska ?
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-12-06 13:32)
    Jeżeli ,,wnuczek swego dziadka" Go broni.To jest Coś na sumieniu Generała.Dawniej Generał posądzony o ,,przestępstwo" załatwiał sprawę Honorowo.ale gdzie są Generałowie którzy znali znaczenie Honor.

Może zainteresować Cię też: