Piotr Duda o zmianie premiera: Jako obywatel i wyborca PiS kompletnie nie rozumiem tej decyzji

Kompletnie nie rozumiem tej decyzji - tak wysunięcie przez Komitet Polityczny PiS kandydatury Mateusza Morawieckiego na premiera skomentował przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda. Jak podkreślił, w jego opinii Beata Szydło to najlepszy premier po 1989 roku.

wróć do artykułu
  • ~Józef
    (2018-08-23 12:49)
    Dla mnie i tysięcy takich jak ja, Duda to jest kręt nad krętami. Ulżył najdłużej i najciężej pracującym jak jasna chole...a. Dla nich przepracować ciężko 50 lat ciągiem to pestka. Najlżejsze będą zapewne ostatnie lata. Pewnie już na czworakach. Na razie do 65 a może związki jeszcze zdążą podpisać wyrok z panem prezydentem do 67 albo 68. Chodzi przecież o to by nieliczna garstka twardzieli jak już się uprą skorzystała z ogromnej kwoty jaką uzbierała w ZUSie. Reszta niech idzie do piachu i zostawi pieniądze dla UPRZYWILEJOWANYCH 40 letnich EMERYTÓW!!!
  • ~ik
    (2017-12-11 06:39)
    tego typu inteligencji jest wokół tego startca masa i dlatego rzadzi
  • ~Popolsce
    (2017-12-09 15:00)
    Co tu rozumieć? zlikwidowali Polską Konstytucję i puścili maksymalną zasłonę dymną.teraz nie ma konstytucji,to można robić co się chce,wywracać, przywracać itd.
  • ~Hycel
    (2017-12-09 14:56)
    Dudy do budy!
  • ~Prawda
    (2017-12-09 10:07)
    Nierób już grozi. Przewodniczący związków nierozumiejący, że na jego wymysły i jego nierobów kasa będzie tylko wtedy, gdy zarobią ją pracodawcy przy pomocy pracowników, a nie tylko, jakby chciał, sami pracownicy (bo ci nie potrafią zakładać, prowadzić firm, znajdować im klientów i nie chcą zasuwać po 14 godzin na dobę, dlatego zarabiają mniej), że w perspektywie palenie opon nie powoduje pojawienia się pieniędzy na jego fanaberie, to przewidniczący zły, bo widzący tylko pół prawdy i realizujący wszystko przez konflikt. Spróbuj kierować autobusem pełnym ludzi z jednym okiem zasłoniętymi jedną ręką - łapiesz analogię? Druga sprawa panie Duda: skoro umówił się pan, że za wolne niedziele będziesz pan siedział cicho w kwestii Ukraińców (tylko dzięki nim jeszcze w Polsce są pracownicy w pewnych kluczowych branżach, chociaż ich jakość często jest taka sobie; natomiast to pierwsza fala, czekamy na wykształcońych fachowców - całkiem jak Polacy w UK), to siedź pan cicho, a nie się odgrażasz. Ja wiem, że to strach - z Szydło robiłeś co chciałeś, a tu grubszy przeciwnik, na którego masz łeb za mały i jesteś za cieniutki, to od razu straszysz ulicą. Pajac wycierających sobie mordę Polską i pracownikami, a moczący d w hotelu, w którym pracownicy są na warunkach, z którymi niby walczy. LOL.
  • ~Obywate RP
    (2017-12-09 07:56)
    Pan Piotr Duda niewiele rozumie i to dla prawie każdego jest jasne.Np. nie rozumie,że w dużej mierze Solidarność obecna stała się pod jego rządami przybudówką PiS.
  • ~dick
    (2017-12-09 07:42)
    Ten facet to raczej nic nie rozumie
  • ~Grajczyk
    (2017-12-08 22:32)
    Duda nie rozumie. A czy on homo erectus cokolwiek rozumie????
  • ~max power
    (2017-12-08 21:41)
    Beata Sz. była lepszym premierem od Jarosława K. - no to Piotr D. się doigrał.
  • ~Harvester of sorrow
    (2017-12-08 20:41)
    Kacperka się zapytaj, oszołomie związkowy. Więcej on,, czai,, z otaczającej rzeczywistości niż jego pan..
  • ~fgh
    (2017-12-08 20:08)
    Szkoda mi pana zMorawieckiego bo jego kariera polityczna szybko się skończy .dobrze że ms gdzie wrócić . Będą ciosy ze wszystkich stron
  • ~żart
    (2017-12-08 18:52)
    Ucz się matołku, to zrozumiesz przemiany. Staruszek siedzi w starym ustroju, nieborak (wszystkie rozumy zjadł).
  • ~Beata
    (2017-12-08 18:37)
    Ja też nie rozumiem. Bo nam nic nie mówią. A dla pani Premier szacunek.
  • ~Julka
    (2017-12-08 18:19)
    Duda zero
  • ~Szyba
    (2017-12-08 17:16)
    Panie Duda , pan raczej niewiele rozumie !?
  • ~Wsolwlasciciel Baltyku.
    (2017-12-08 17:02)
    Wicie nie rozumicie boscie som tuman.Pan Jaroslaw wszstko wie.I juz.
  • ~J. Kartofel
    (2017-12-08 16:53)
    Decyzje Cesarza Jarosława są the Best!
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-12-08 16:11)
    CENZOR ZNÓW CYRK? CZY CIE TO NIE NUDZI???????????????Panie Piotrze by zat--ymać NISZCZENIE Polski ,----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------N ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • ~trade unionist
    (2017-12-08 15:42)
    Kacperku, wąsaty zwiacholu i solidarnościowy qlsonie. Ty od samego początku swojej bytności w "S" nie bardzo rozumiesz o co kaman. Jesteś po prostu totalnie odmóżdżonym pajacem.
  • ~Monachijski
    (2017-12-08 15:37)
    Panie Duda! Reprezentantem wyborców jest poseł, a Pan jest reprezentantem związkowców z Solidarności ! I nic więcej.