Zgromadzenie Ogólne TK. Przyłębska: Prezes Rzepliński przyznał sobie kompetencję nieznaną konstytucji

| Aktualizacja:

Były prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński przyznał sobie nieznaną konstytucji kompetencję decydowania, kto jest sędzią Trybunału - podkreślała prezes TK Julia Przyłębska podczas otwarcia Zgromadzenia Ogólnego TK.

wróć do artykułu
  • ~To ja.
    (2017-12-12 08:51)
    Czy śmieciowi zwolennicy śmieciowej opozycji nie pracują???,lub może w więzieniach mają internet .
  • ~Don Carlos
    (2017-12-12 07:39)
    Atrapa i wyrób czekoladopodobny, śledzie ala matjas, to skojarzenia produktowe obecnej rzeczywistości.
  • ~4pancerni
    (2017-12-12 02:28)
    Bufetowa z Trybunału Konstytucyjnego. Tępa i pyszałkowata. Tylko, że to nie jest zabawne, tylko bardzo, bardzo smutne.
  • ~Ryfa
    (2017-12-12 00:15)
    TW Wolfgangowa w otoczeniu samozwańczo powołanych PISich aparatczyków gwarancją bezstronności i niezależności Trybunału Konstytucyjnego.
  • ~kacza paranoja
    (2017-12-12 00:11)
    No tak Prezes Trybunału nie może stwierdzić kto jest sędzią tego Trybunału. Za niego za to może decydować i zwykły poseł Kaczyński. I to jest zgodne z konstytucją.
  • ~Jajecznica
    (2017-12-11 22:52)
    pani magister Julia znowu sobie jaja robi
  • ~taka prawda
    (2017-12-11 22:33)
    Rzepliński był platformianym kacykiem i tyle. Gdyby nie jego obecnośc w TK platforma miała by poważne problemu w końcu zamach na pieiądze w OFE które uratowały budżet i tyłek złodzieja Tuska i Rostowskiego to przewał sterowany właśnie przez Rzeplińskiego. Wydłużenie wieku emerytalnego to równiez jego zasługa. Przy takim aparatczyku konstytucja nie była do niczego potrzebna bo i tak zodność była jak trzeba było z góry ustalana.
  • ~Spoko koko
    (2017-12-11 22:23)
    Pan Rzepliński będzie prezesem Trybunału Stanu.
  • ~bo Beata K. straciła drukarkie
    (2017-12-11 20:54)
    To było spotkanie Lulji z kolesiami na kawce. Gdzie jest orzeczenie/wyrok?
  • ~yogi
    (2017-12-11 20:52)
    Prof Wronkowska jest andal w TK wiec TK nie sklada sie tylko z samych PIS
  • ~zola
    (2017-12-11 20:41)
    Mgr Przyłębska (osobowe źródło informacji) czyli OZI z mężem WOLFGANGIEM i agentem służb vice prezesem Muszyńskim pouczają prof. Rzeplińskiego, Stępnia Zolla to jest jak porównać g...o do miodu
  • ~Unionista
    (2017-12-11 20:32)
    Teraz Adrian odwiedził obecną niekonstytucyjną agendę rządu demolującego Polskę. Jest to trybunał kłamstwa, oszustwa i demagogii. Unia Europejska zrobi z tymi nieprawościami porządek. Oby jak najszybciej.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-11 19:44)
    Nie powiedziała, że fałszerstwem ... sama siebie zrobiła prezesem? Ci TW ... tak mają? Żałosna ŁOSOBA!
  • ~Blady
    (2017-12-11 18:22)
    Wcześniej TK to były marionetki Ryżego. Też było dobrze. Teraz to pacynki Obecnego. Tak źle, a tak niedobrze... Może jednak można żyć bez TK :) ?!?!?!?!
  • ~tik
    (2017-12-11 17:54)
    Ale wyją FARMAZONY he he
  • ~jo
    (2017-12-11 17:48)
    magister łżyłebska - i tyle w temacie
  • ~Gucio
    (2017-12-11 17:48)
    A magistra niech się może doedukuje a nie poucza profesora prawa.
  • ~Bingo
    (2017-12-11 17:35)
    Magister przylebska wrocila z Berlina od Wolfganga i wypowiada sie o Polskim Trybunale Konstytucyjnym?
  • ~janwał
    (2017-12-11 17:34)
    Ale dlaczego ta pani wypowiada się w sprawie TK? Jako kto? Przecież ona nie jest ani sedzią ani przewodniczacą - pełni funkcję partyjnego komisarza osadzonego w TK wbrew prawu i Konstytucji. Dlaczego ją cytujecie?
  • ~nick
    (2017-12-11 17:25)
    Ty także "pełnisz funkcję" niezgodnie z Konstytucją. Popatrz najpierw na siebie!