Partia Razem wyliczyła, ile są warte akcje BZ WBK, które ma Morawiecki. Jest odpowiedź resortu rozwoju

| Aktualizacja:

Partia Razem zaapelowała w poniedziałek do desygnowanego na premiera Mateusza Morawieckiego o zbycie posiadanych przez niego akcji Banku Zachodniego WBK. To olbrzymi konflikt interesów - uważa Adrian Zandberg z zarządu krajowego ugrupowania.

wróć do artykułu
  • ~lucjan
    (2017-12-12 14:30)
    Oco chodzi oto chodzi.Bylo nie pozyczac w walucie ktorej sie nie zarabia.Chcieli kokosow to maja.Wprowadzil Was w maliny Balcerowicz i VI krol do nich idzcie .Bo oni rzeczywiscie zarobili na tym myku.Teraz ogon pod siebie i beczyc!
  • ~Bingo
    (2017-12-12 12:33)
    Ale Morawiecki pierze mozgi wyborcom: jesli ma akcje to ich wartosc rosnie wraz z decyzjami premiera. Swietny pomysl na robienie kasy.
  • ~Tommy
    (2017-12-12 08:38)
    Zandberg towarzyszu!- jak tam pieniądze od Sorosa? dobrze się wydaje w burżujskich restauracyjkach?
  • ~tur
    (2017-12-12 07:57)
    zamroziił... przecież gdyby miał obligacje i działałby zgodnie z interesem Panstwa etc ich wartośc by rosła i nie było konfliktu interesów.
  • ~mnb
    (2017-12-12 06:50)
    Zandberg próbuje zabłysnąć swoim intelektem ,lecz gaśnie błyskawicznie jak wybrakowana świeca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~goya
    (2017-12-12 01:07)
    partia Razem woli "polityków" biednych,którzy na kolanach dziękują za stołek a potem kradną gdzie się da i co się da, zapewne ta partia nie jest oburzona kradzieżami kamienic?bo to czysta polityka, polityk powinien być zamożny bo biedny będzie kradl
  • ~Bożesław
    (2017-12-11 22:52)
    Ja Zadbergowi w najmniejszym stopniu ni wierzę, i nie chodzi tu o jego ohydny wygląd a niegodne poglądy.
  • ~Kandydat na prokuratora generalnego
    (2017-12-11 21:57)
    Noooo i niech najlepiej odwali jakąś piramidę finansową do samej stratosfery jak to mają w zwyczaju peło nowoczesne świry by se pomarzyć o łuuniiii....
  • ~ciekawska(i)
    (2017-12-11 21:18)
    Niech liczą swoje pieniądze, a nie cudze.
  • ~alik
    (2017-12-11 21:08)
    tyle tęgich mózgów w tej partyjce razem , 2 lata liczyli ale mało dokładnie ,liczcie jeszcze raz macie następne 2 lata
  • ~akikiki
    (2017-12-11 20:52)
    ZANDBERG MASZ BITKOMY TO oddaj
  • ~zyx
    (2017-12-11 20:39)
    Bank, w którym pracował , kredytów we frankach nie udzielał. Akcje , które posiada , "zamroził" już w 2015 r. Dywidendy przeznacza na cele społeczne - a wy komu coś przekazaliście , towarzysze z Razem? Cudze pieniądze chcecie rozdzielać?
  • ~kkkk
    (2017-12-11 20:38)
    a nasza Justysia Kowalczyk tak zachwala w reklamie Grupe Santander
  • ~tylko prawda
    (2017-12-11 20:00)
    swoje zyski przeznacza na cele charytatywne. Ale po co o tym pisać, prawda?
  • ~Makuś
    (2017-12-11 19:48)
    zamberg oczy bolą
  • ~De
    (2017-12-11 19:34)
    Za rządów Platformy Obywatelskiej rosły ceny mieszkań Dlaczego Rostowski nie sprzedał swoich sześciu
  • ~jajec
    (2017-12-11 19:23)
    Bidulek "zarobił" na frankowiczach 30 baniek gdzie skitrał resztę ?,to taki wafel Rysia Petru tylko rozmodlony
  • ~nono
    (2017-12-11 18:14)
    Partia RAZEM co to za partyjka zerwała się z choinki przed świętami?
  • ~JULA
    (2017-12-11 17:28)
    DAJMY MU SZANSĘ - CHOCIAŻ JAK SŁYSZĘ ,, PEANY " WYGŁASZANE NA CZEŚĆ PANA PREMIERA NIC Z NICH NIE WYNIKA . TYLKO TYLE , ŻE ZNA OBCE JĘZYKI ( A KTO TERAZ NIE ZNA PRZYNAJMNIEJ DWÓCH - ANGIELSKIEGO I HISZPAŃSKIEGO ) I ŻE JEZDZIŁ PO ŚWIECIE I MA ,, KONTAKTY " . TERAZ KAŻDY JEZDZI I MA JAKIEŚ KONTAKTY . TAKIE BANIALUKI MOŻECIE WCISKAĆ NIEDOUKOM I TĘPAKOM - JAKIMI ZRESZTĄ SAMI JESTEŚCIE - ŻURNALISTY DO WYNAJĘCIA . JAK MAWIAJĄ STAROŻYTNI ROSJANIE - POŻYWIOM - UWIDIM . JAK NA RAZIE CENY ROSNĄ W OCZACH ( PENSJE NIE ) , SETKI TYSIĘCY LUDZI CZEKA LATAMI NA SPRAWIEDLIWE WYROKI W SKORUMPOWANYCH I ZDEGENEROWANYCH SĄDACH , ALE JAK NA RAZIE O TYM TYLKO BEZPRZEDMIOTOWA GADANINA . PREZES CZYŚCI PRZEDPOLE - TYLKO LUDZIE , SZCZEGÓLNIE NA PROWINCJI KLNĄ I WIĄŻĄ KONIEC Z KOŃCEM . WYGRAĆ ZE ZŁODZIEJSKIM I SPRZEDAJNYM PEŁOWSKIM GANGIEM TO NIE SZTUKA , ALE POMÓC LUDZIOM - JUŻ SĄ SCHODY ! DO NIEBA !
  • ~Rozbawiony
    (2017-12-11 16:59)
    Dlaczego nie zainwestuje w obligacje skarbu państwa? Nie ma do nich zaufania?