Wałęsa komentuje wystąpienie Kaczyńskiego 13 grudnia: Wyspałeś się już?

| Aktualizacja:

Wpis byłego prezydenta robi furorę na Twitterze. Lech Wałęsa skomentował wystąpienie prezesa PiS z okazji 13 grudnia i rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

wróć do artykułu
  • ~żenada
    (2017-12-14 11:09)
    Ten spał a drugi kapował. Bolek już przestań ******** bo to już staje się nudne.
  • ~lis
    (2017-12-14 11:13)
    KAPUŚ SIE ODEZWAŁ !!!!!!!
  • ~kij
    (2017-12-14 11:14)
    Wałęsa DONIOSŁEŚ DZISAJ NA KOGOŚ !!!!!!!!!!!!!
  • ~rr
    (2017-12-14 11:16)
    GŁOWA PATOLOGICZNEJ RODZINY PRZEMUWIŁA
  • ~WSI 24
    (2017-12-14 11:18)
    konfident komuszej bezpieki pan totolotek WON !!!!!!!
  • ~i tyle
    (2017-12-14 11:21)
    Wałęsa to BOHATER i żadne płatne trolle tego nie zakłócą
  • ~terlik
    (2017-12-14 11:25)
    Strzał w dychę Lechu! Trzymaj się i nie dawaj się pisowskiej kryptokomunie - cały życie z tym rakiem walczyłeś i pewnie przyjdzie Ci walczyć do końca. Jesteśmy z Tobą!
  • ~JMK
    (2017-12-14 11:31)
    Facet zamilcz . W dalszym ciągu się ośmieszasz. Nie jesteś żadnym autorytetem.Trzeba było mieć tę odwagę i przyznać się do współpracy z bezpieką.
  • ~dobabuni
    (2017-12-14 11:32)
    BOLEK dal glos, bochater przez "ch" donosiciel na swoich kolegow, koncz wasc wstydu oszczedz sobie i rodzinie.
  • ~jagoda Florida usa
    (2017-12-14 11:34)
    a co miel robbic kacznski przeciez byla niedziela p. walesa a tez spalam dopoki mnie sasiad nie obudzil. pan siedzial majac super zarcie i gorzaly ile pan chcial. sama bymw takim dobrobycie posiedziala
  • ~tw bolek
    (2017-12-14 11:35)
    bolek bolek spadaj
  • ~tw bolek
    (2017-12-14 11:37)
    bolek gdzie moje sto milionow
  • ~Edek
    (2017-12-14 11:43)
    Paweł zanim został świętym prześladował Jezusa. I co Jezus mu wybaczył. Bierzcie trolle z tego przykład
  • ~t
    (2017-12-14 12:10)
    Nienawiść w obozie semickiej postkomuny. Stalin z trockim też się smiertelnie nienawidzili, a przecież obaj mieli te same cele.
  • ~PP
    (2017-12-14 12:11)
    On jeszcze śpi i śni o potędze .
  • ~bolek tw
    (2017-12-14 12:16)
    kapujesz jeszcze kuurze
  • ~pio
    (2017-12-14 12:19)
    Jarek to chyba ,,śpioch " nie tylko Stanu Wojennego
  • ~DIX
    (2017-12-14 12:34)
    Bolek gdzie spełnione twoje wyborcze przyrzeczenie każdy miał dostać sto milionów jak widać tylko tobie się skapło.
  • ~Seweryn B.
    (2017-12-14 12:41)
    Bolek ,Kaczyński nie pił to i nie musiał się zrywać bladym świtem.Ty na darmową gorzałę zawsze pierwszy -a jeśli i żarcie przy tym to i na łańcuchu by cię nie utrzymał.Znany byłeś z tego że zawsze liczyłeś na krzywy r y j i n a drapane.Zresztą dlatego się sprzedałeś.A komuna gołdy i michy takim jak ty nie żałowała - Kuroń to potwierdzał.
  • ~matylda
    (2017-12-14 12:43)
    BRAWO PREZYDENCIE WAŁĘSA!!!

Może zainteresować Cię też: