KE zdecydowała o uruchomieniu artykułu 7.1 traktatu UE wobec Polski. Ziobro: Chodzi o politykę, nie o praworządność

| Aktualizacja:

Komisja Europejska zdecydowała w środę o uruchomieniu art. 7.1 traktatu unijnego wobec Polski - poinformował wiceszef KE Frans Timmermans. Dodał, że KE daje Warszawie trzy miesiące na wprowadzenie rekomendacji dotyczących praworządności.

wróć do artykułu
  • ~Elza
    (2017-12-21 04:00)
    Gdyby nie Tusk tym kręcił,nie byłoby problemu.On ciągle myśli,że Polska to jego prywatny folwark.Zdrada ojczyzny to najwyższy wymiar kary!!!
  • ~z-ca komisarza ludowego
    (2017-12-21 01:45)
    Stwierdzam, że wartości unijne takie jak egoizm, relatywizm, pustka aksjologiczna, nihilizm, promocja dewiacji, irracjonalizm, gusła i zabobony, źle pojęta tolerancja, aborcja, eutanazja, redefinicje itp itd. stanowią zagrożenie UE i natychmiast trzeba uruchomić... syreny alarmowe.
  • ~fdg
    (2017-12-21 01:26)
    Witamy w Rosji - zaczepieni o urbana długo się nie utrzymamy :-)
  • ~kotong
    (2017-12-21 01:24)
    Z wygladu taki przecietny gauleiter Zytomierza lub innego Lucka
  • ~sonia
    (2017-12-21 00:51)
    szkoda pisać- życia szkoda
  • ~won_won_won_!
    (2017-12-20 22:18)
    Wynocha z Europy ! I tyle. Cierpliwosc Europy sie skonczyla.
  • ~cez
    (2017-12-20 22:13)
    KE zafundowała 60 procent poparcia dla PiS w kolejnych wyborach.Totalna opozycja, na własne życzenie, może sobie teraz wyrywać włosy z pustych łbów.
  • ~ppp
    (2017-12-20 22:02)
    Czerwone Pe......ły z Brukseli wykonują łabędzi śpiew. Unia się kończy i zamienia w RWPG.
  • ~Iza23
    (2017-12-20 21:52)
    Panie Ziobro, czy polityka istnieje wylacznie dla polityki. Cos tu nie tak albo?
  • ~Niemcy chca powrotu bajzlu i slabej Polski
    (2017-12-20 21:22)
    Jak tylko dla zwyklych obywateli zeczelo sie lepiej dziac to zawistni i bojacy sie konkurencji Niemcy ze swoimi zdegenerowanymi POplecznkimai znowu chca Polske przytopic i sprowadzic polskie spoleczenstwo do pelzania przed "specjalna kasta" rodem z PRLu. Ta sprzedajna sitwa ma gwarantowac bajzel w Polsce i stan "rownych i rowniejszych" by znowu mogli powrocic do pompowania ,wyprowadzania z kraju miliardow zlotych na szemrane konta w rajach podatkowych.
  • ~Urolog
    (2017-12-20 21:18)
    Czy chore prostaty ramoli z beneluxu leczy się atakiem jądrowym i dlaczego w naszym kierunku lecą te zbuki ?
  • ~Misio....,,,,,
    (2017-12-20 21:06)
    Ziobrze też nie chodzi o praworządność, ale o skuteczność, a najlepsza skuteczność była w Trzeciej Rzeszy .
  • ~Ojczyzna
    (2017-12-20 20:53)
    Znane nieraz gorzko z historii mordercze wojenne, a i zimnowojenne polityczne tragiczne zaszłości, tu przypomnijmy tylko więc jak owe "światłe" europejskie Niemcy i Francja traktowały Polskę - także ad II wojna światowa. Przy tym - i jak potraktowały Polskę - USA, - wobec czasie najazdu przez ZSRR - i Anglia wespół niestety też. Jak to było w "cywilizowanej" historii z potwornym kolonializmem robionym i usiłowaniem zysku ze strony liderów krajów zamożnych i ponoć cywilizowanych, no naprawdę...
  • ~dejavu
    (2017-12-20 20:36)
    Już raz ruscy nas ratowali przed nową konstytucją. No i byli skuteczni. Miejmy nadzieję że tym razem się obronimy
  • ~amelia
    (2017-12-20 20:30)
    Polska "obsesja niewinności"?
  • ~Vidocq
    (2017-12-20 20:18)
    A Guy z Komisją! ;)
  • ~Senior.
    (2017-12-20 19:49)
    Dziennik .pl chyba zadowolił pisowców,dając w pozycji najlepsze komentarze,stek ****************** dziennikarzy swojej redakcji..Polacy maja swiadomość,że redakcja,za publicystykę obiektywną,może być z polski usunięta,Redakcja niema tak mocnego poparcia ,swojego rządu,jak np.,TVN od rządu USA.Panowie,jesteście dziennikarzami,chyba macie ,swoją dume,honor,empatie.Jesli tych przymiotów nie posiadacie,to poco polakom takie gnioty,wazeliniarze i klakierzy.
  • ~Buba
    (2017-12-20 19:20)
    Umiera demokracja w Polsce. Szkoda. Było normalnie. Jest bagno. Żal ubywającej WOLNOŚCI.
  • ~Jam
    (2017-12-20 19:16)
    I znów mnie zmietli. Kto? Lewacki "Dziennik". Dlaczego? Bo nie potrafię rozmawiać po lewacku. Kilka poprzednich, moich komentarzy usunięto, więc powiem krótko: Bądźcie Polakami, z dala od europejskiego lewactwa. Trzymajcie się polskiego dziedzictwa i tradycji. Nie zapominajcie o tożsamości i spuściźnie przodków. Nie pozwólcie sprzedać POLSKI!
  • ~hydro
    (2017-12-20 18:53)
    Unia ...nie cofać się ani o krok. Karać, karać i jeszcze raz karać ciemnogród!!