Lech Wałęsa składa życzenia Polakom. "Ofiara życia Szarego Obywatela nie może być daremna"

| Aktualizacja:

Były prezydent złożył życzenia z okazji sylwestra oraz Nowego Roku. Nie zabrakło odniesień do polityki. Lech Wałęsa przywołał w nich "Szarego Człowieka".

wróć do artykułu
  • ~many
    (2018-01-05 09:45)
    Zbliża się Sąd Boży panie Wałęsa. Boisz się?
  • ~Niestety ale niepamięta.
    (2018-01-03 07:09)
    Bolek obiecywał po 100000 złotych każdemu, ale niestety tego nie pamięta.
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-65 LAT-STAZ50 LAT-890 ZL SWIADCZENIE
    (2018-01-02 16:55)
    BOLEK POPACZ LUDZIOM W OCZY TYCH CO OKRADALES JAK BYLES PREZYDENTEM.WYCHODZO JUDASZE CO CHCO BIC DZIENNIKARKIE I LAMAC DZIENNIKARZOWI PALCE I WSZYSCY SIE PATRZO I JUDASZ PINOKIO OBSERWUJE TE CO ICH SPONSORUJE.CI LUDZIE TRZYMAJO KONSTYTCJE.ZA BOLKA ROBILI CO CHCIELI ZA KWASA TO SAMO ZA KOMORA GLODOMORA RABOWALI CO CHCIELI CO TERAZ WSZYSTKO WYCHODZI.GDZIE BYLA KONSTYTUCJA JAK NARUD PRACOWAL ZA2,80 A NAWET PODAWALI ZE ZA1,80 W ROKU2008.GDZIE BYLO WTEDY PO PSL UE KOMISJA WENECKA RPO TK I NNE KOMISJE. NIE BYLO A TERAZ DOPIERO WYCHODZI JAK NAS RABOWANO. BOLEK TO TRAKTOWAL NARUD JAK PRZYLEPIONE G DO BUTA.TERAZ JUZ NIGDY NARUD NIE WYBIERZE ZLODZIEJY I JUDASZY.BOLEK GRAJ DALEJ W TOTO LOTKA TO WYGRASZ MALEGO KOTKA.
  • ~stroskany
    (2018-01-02 14:03)
    DO KOMENTATOROW: TOKSYCZNI NIENAWISTNICY, skad u was taki bezmiar zasobow zla?
  • ~ala
    (2018-01-02 09:03)
    Znowu się wychyla.
  • ~.
    (2018-01-01 22:59)
    Noś w klapie kupon esbelotka i martw się o swoich, czyli o elyyty, a szarych ludzi zostaw już w spokoju. Jeśli nie będziesz szarym ludziom judził i przeszkadzał, to szarzy ludzie poradzą sobie teraz już sami.
  • ~Andrzej z Balto
    (2018-01-01 21:19)
    Kto jeszcze zwraca uwagę na to co powie Kukuniek? Chyba tylko rzepa i der dziennik.
  • ~L
    (2018-01-01 16:38)
    Nie chce od ciebie stary dziadu zadnych zyczen ,okradales mnie z kolesiami POwiedz ludziom jak zyc za 1000 zl.
  • ~zmeczony
    (2018-01-01 15:07)
    Do Wiadomosci, nie chce zadnych zyczen od tego kłamcy.
  • ~tak, tak kacza sekto
    (2018-01-01 13:18)
    to są życzenia noworoczne od legendarnego przywódcy prawdziwej Solidarności Lecha Wałęsy
  • ~Drzazga 101
    (2018-01-01 10:46)
    >>> "...przede wszystkim mądrości" O Matko, Wodzuś, SOBIE tego pożycz, no bo jesteś tym, do czego sam się przyznałeś, że Ci przypomnę: "Lewica jest jak lewa noga, prawica jak prawa noga, a ja, prezydent, tkwię między tymi nogami pośrodku". Hej !-
  • ~Wojciech
    (2018-01-01 08:56)
    Bolek ty lepiej powiedz jakie numery w totka trza skreślać, podziel się z tym "szarym obywatelem" , niech on wygra a nie ciągle tylko ty .
  • ~fakttr
    (2018-01-01 08:31)
    Czy temu prostemu szpiclowi obcięli emeryturę?
  • ~Filip
    (2018-01-01 02:19)
    Panie prezydencie Wałęso, czas na polityczna emeryturę, zawsze na Pana głosowałem, ale ostatnio wykazuje Pan brak zrozumienia rzeczywistości.
  • ~gaja
    (2018-01-01 01:03)
    Nie chceM twoich życzeń. Analfabetom mówieM - NIE !
  • ~abdulach
    (2017-12-31 23:54)
    Panie Lechu,czas na milczenie!
  • ~euro smrod
    (2017-12-31 21:52)
    Widac ze mu juz nie stoi
  • ~Kazkot