"Żarty, plucie, szczucie na mnie i na moją rodzinę się skończyły". Ostre słowa Lecha Wałęsy

| Aktualizacja:

Były prezydent zaapelował na swoim Facebooku do wdowy po gen. Kiszczaku i zaatakował Sławomira Cenckiewicza, historyka i kojarzonego z prawicą publicystę.

wróć do artykułu
  • ~ole
    (2018-07-30 20:56)
    Plakac sie chce, zygac sie chce i wstyd ze taki prymityw i kapus byl kiedys prezydentem.
  • ~Ana
    (2018-05-12 08:19)
    Wałęsa kapuś rodzina patologiczna .
  • ~lech
    (2018-04-30 21:59)
    walesa autoratywnie powiedzial zalatwilem sie w chszcielnicy wmojej miejscowosci
  • ~lech
    (2018-04-30 21:31)
    tatus kabel synus zlodziej amama wygrywa wtotolotka
  • ~lech
    (2018-04-30 21:15)
    chami czemu nie odwiedzasz swoje dziecko na cmentarzu
  • ~lech
    (2018-04-30 21:09)
    palancie zapomniales jak najszczales do chrzcielnicy w twojej miejscowosci byliscie banda cala wasza rodzina a dzisiaj w klapie marynary masz swieta maryje ty swinio
  • ~prwdy nie tak latwo ukryc
    (2018-03-10 10:01)
    A dlaczego Walesa obalil rzad Olszewskiego i pozwolil Michnikowi grzebac w archiwach SB.
  • ~Kkk
    (2018-02-16 07:21)
    Tatuś kabel, synalek złodziej.
  • ~kowalewski
    (2018-01-10 15:30)
    LUDZIEEEE! POMIŃCIE go milczeniem, nie reagujcie, nie piszcie żadnych komentarzy na temat tego..., niech zniknie w niebycie, nie komentujcie jego wpisów na twicie i nigdzie indziej. OLAĆ go TOTALNIE, może się zamknie wreszcie!
  • ~Sposoby na opozycję.
    (2018-01-10 08:23)
    Komunistyczne władze miały sposoby na działaczy opozycyjnych. Jak ktoś był zaparty, to kończył jak Popiełuszko, Niedzielak ,Włosik i inni.
  • ~sikam na ciebie
    (2018-01-07 21:34)
    Wypałuj się Bolęsa sam.
  • ~ r e
    (2018-01-07 21:29)
    "Żarty, plucie, szczucie na Polaków się skończyły". Ostre słowa Polaków do Bolęsy z kuponem esbelotka w klapie.
  • ~jenny
    (2018-01-07 19:41)
    Wałęsa ma prawo dbać o swoje dobre imię , książki które tworzył p. Cenckiewicz i p.szef IPN pozwoliły im uzyskać doktorat i habilitacje no nie są jeszcze profesorami a zwracają sie do nich p. profesor nie wiem czy jakaś uczelnia przyjmie ich cenne wykłady .Wszystko jest na zamówienie...................określonej sfery politycznej........
  • ~Antec
    (2018-01-07 16:35)
    Brawo Lechu !!! Balbina i jego proputinowska banda PiSzystowskich KGBistów zapłaci za zdradę Polski !!!!
  • ~Jan Zatorski
    (2018-01-07 10:42)
    Tak trzymaj Lechu, jestem z Tobą. Nigdy nie dasz się zaszczuć bandzie głupców.
  • ~Nie poniewierajcie Bolka!
    (2018-01-07 06:01)
    Niech wreszcie poczuje, że żyje w wolnym kraju, w którym każdy może sponiewierać się sam! - Zresztą przyznacie chyba, że jest w tej dziedzinie w ścisłym krajowym (a może i światowym!?) gronie rekordzistów?!
  • ~Ten cały rzekomy awans społeczny po wojnie -
    (2018-01-07 05:58)
    to przecież była w istocie katastrofalna degradacja narodu i państwa! - Po takich Bolkach pan dziedzic przed wojną wsiadał na konia i potem litościwie oraz dobrotliwie ch-las-tał po p-ys-ku rękawiczkami z pekari i odsyłał do ekonoma, żeby dał Bolkowi prosiaka na Wielkanoc! - I tak było dobrze - i tak powinno było zostać!
  • ~No więc porozmawiajmy, Bolek, poważnie!
    (2018-01-07 05:53)
    Na początek zapytam - szcz ałeś do tej chrzcielnicy - czy nie?!
  • ~antybolek
    (2018-01-07 03:44)
    Bolus ..juz i Ameryke Srodkowa i Poludniowa nakarmiles swoimi klamstwami? skonczyly sie DULARY I ZAPROSZENIA? jeszcze sie Antarktyda i pingwiny zostaly..deske wez to sobie na krze lodowej poplywasz..ZLODZIEJU ! KAPUSIU I OSZUSCIE!!
  • ~,,
    (2018-01-07 00:03)
    Bendem pałował.

Może zainteresować Cię też: