"Żarty, plucie, szczucie na mnie i na moją rodzinę się skończyły". Ostre słowa Lecha Wałęsy

| Aktualizacja:

Były prezydent zaapelował na swoim Facebooku do wdowy po gen. Kiszczaku i zaatakował Sławomira Cenckiewicza, historyka i kojarzonego z prawicą publicystę.

wróć do artykułu
  • ~Grzegorz Przybyłek
    (2018-01-06 01:05)
    Totalny śmieć udawał opozycjonistę a w rzeczywistości był od nich śliski i płytki typ dla którego liczyła się tylko forsa którą otrzymywał za współpracę
  • ~AsAs
    (2018-01-06 02:21)
    Żałosny ten Bolek.
  • ~cybuch
    (2018-01-06 04:54)
    Bolek z całym Polskim narodem nie wygrasz jesteś za krutki
  • ~z
    (2018-01-06 08:11)
    Panie TW Bolku Atak na ludzi nie jest w twoim wypadku zadna obrona. Nalezaloby sie POKAJAC i prosic ludzi, ktorzy ci uwierzyli i ktorych ty skrzywdziles aby ci WYBACZYLI!
  • ~Barbara
    (2018-01-06 09:07)
    Jak całe życie się kłamało, to teraz trudno przyznać się do prawdy, Dalsze posunięcia pana Wałęsy, w obecnym czasie, takie jak: popieranie targowicy, szkalowanie Polski poza granicami kraju, i inne działania niekorzystne na rzecz swojej Ojczyzny, upewniają mnie w przekonaniu, że temu człowiekowi nie należy ufać. Lepiej by było dla niego, gdyby zamilkł.
  • ~aspirujacy chrzescijanin
    (2018-01-06 14:00)
    Do obatela "korwin" OTO AUTENTYCZNEGO GLOS POLSKIEGO CHRZESCIJANINA. DZIEKI ZA GLOSZENIE TAKIEJ ESENCJI "DOBREJ NOWINY" DOROWNUJACEJ MORALNA JAKOSCIA DOBREJ ZMIANIE.
  • ~pragmatyk
    (2018-01-06 14:22)
    DO UCZESTNIKOW DEBATY : JAKOSC WIELU REDAGOWANYCH KOMENTARZY SUGERUJE ZE ZNACZNA CZESC KOMENTATOROW MA DOSC ELEMENTARNE PROBLEMY Z POSLUGIWANIEM SIE JEZYKIEM PISANYM. W OBLICZU TAKIEJ SYTUACJI WYGLADA NA TO ZE UZYWANIE KAPS LOCK MOZE BYC DLA NICH POMOCNE W ODCZYTYWANIU KOMUNIKATOW.
  • ~2345
    (2018-01-06 19:33)
    Troch e kultury swołocz jedna,prawdziwy kapuś spał dnia 13 grudnia 1981 r,do 13-tej ,a przy Okragłym Stoke ściskłasie a panem Kisczakiem.
  • ~ooptyk26
    (2018-01-06 21:05)
    Ty po pi....ku zrobiony. Dalej tak pi....dol a wylądujesz tak jak uczestniczka reportażu o rocznicy wyzwolenia obozu w Oświęcimiu. W czasie przemówienia jakiegoś oficjała wyszła Pani z szeregu byłych więźniów podwinęła rękaw na lewym ręku pokazując numer powiedziała tu cytat: Za co ?. Pamiętaj o tym i życzę tobie abyś miał/a tyle szczęścia co ta Pani. Oglądałem ten reportaż za komuny w dzienniku telewizyjnym i jeszcze jedno z parchem się nie dyskutuje parcha się likwiduje powiedział sadownik do sadownika. Uważaj żebyś sobie nogi nie złamał na polskiej ziemi
  • ~robinson
    (2018-01-06 22:05)
    Trzymam za Pana kciuki!
  • ~Dzinia
    (2018-01-06 22:16)
    Wałęsie,to do pięt nie siegacie.Jego zna cały świat! A czym się zasłużyli Kaczyńscy? Zwłaszcza Jarosław? Czy jego lojalka okaże się fałszywki?
  • ~sp
    (2018-01-06 22:21)
    Ten facet jest niereformowalny.
  • ~,,
    (2018-01-07 00:03)
    Bendem pałował.
  • ~antybolek
    (2018-01-07 03:44)
    Bolus ..juz i Ameryke Srodkowa i Poludniowa nakarmiles swoimi klamstwami? skonczyly sie DULARY I ZAPROSZENIA? jeszcze sie Antarktyda i pingwiny zostaly..deske wez to sobie na krze lodowej poplywasz..ZLODZIEJU ! KAPUSIU I OSZUSCIE!!
  • ~No więc porozmawiajmy, Bolek, poważnie!
    (2018-01-07 05:53)
    Na początek zapytam - szcz ałeś do tej chrzcielnicy - czy nie?!
  • ~Ten cały rzekomy awans społeczny po wojnie -
    (2018-01-07 05:58)
    to przecież była w istocie katastrofalna degradacja narodu i państwa! - Po takich Bolkach pan dziedzic przed wojną wsiadał na konia i potem litościwie oraz dobrotliwie ch-las-tał po p-ys-ku rękawiczkami z pekari i odsyłał do ekonoma, żeby dał Bolkowi prosiaka na Wielkanoc! - I tak było dobrze - i tak powinno było zostać!
  • ~Nie poniewierajcie Bolka!
    (2018-01-07 06:01)
    Niech wreszcie poczuje, że żyje w wolnym kraju, w którym każdy może sponiewierać się sam! - Zresztą przyznacie chyba, że jest w tej dziedzinie w ścisłym krajowym (a może i światowym!?) gronie rekordzistów?!
  • ~Jan Zatorski
    (2018-01-07 10:42)
    Tak trzymaj Lechu, jestem z Tobą. Nigdy nie dasz się zaszczuć bandzie głupców.
  • ~Antec
    (2018-01-07 16:35)
    Brawo Lechu !!! Balbina i jego proputinowska banda PiSzystowskich KGBistów zapłaci za zdradę Polski !!!!
  • ~jenny
    (2018-01-07 19:41)
    Wałęsa ma prawo dbać o swoje dobre imię , książki które tworzył p. Cenckiewicz i p.szef IPN pozwoliły im uzyskać doktorat i habilitacje no nie są jeszcze profesorami a zwracają sie do nich p. profesor nie wiem czy jakaś uczelnia przyjmie ich cenne wykłady .Wszystko jest na zamówienie...................określonej sfery politycznej........

Może zainteresować Cię też: