Paweł Szefernaker nowym wiceministrem w MSWiA

| Aktualizacja:

Minister Joachim Brudziński wręczył dziś Pawłowi Szefernakerowi akt powołania na stanowisko sekretarza stanu w MSWiA. Nowy wiceminister został Pełnomocnikiem Rządu ds. Współpracy z Samorządem Terytorialnym i odpowiadał będzie za sprawy związane z administracją, współpracę z samorządem terytorialnym, kościołami, związkami wyznaniowymi oraz mniejszościami narodowymi i etnicznymi.

wróć do artykułu
  • ~szacher macher
    (2018-01-17 15:46)
    Szef pisich troli w nowej roli?
  • ~aliz
    (2018-01-17 15:51)
    To TEN KOLEŚ CO URUCHAMIAŁ TROLI PISOWSKICH W INTERNECIE PODCZAS KAMPANII. PAMIĘTAMY i NIE ZAPOMNIMY!
  • ~xyz
    (2018-01-17 16:01)
    Ile to dziecko ma lat? Kolejny Misiewicz się znalazł.
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-17 15:57)
    Kaczystowski PIS zatraca już resztki przyzwoitości. Jaki inny demokratyczny kraj ... pozwoliłby sobie na taki wybryk?! Opór obywatelski ... na każdym kroku przeciwko tej paranoicznej kaczyzacji. Won z kaczystowskim zamordyzmem! PIS = PZPR-bis+ ... a ludzie nie po to obalali komunę! Nie ... dla reaktywacji!
  • ~~Ja(bis)
    (2018-01-17 15:52)
    Herszt pistrolii v-ministrem! Kulsonizacja dubeltowa ... będzie odpowiadał za sprawy związane z administracją, współpracę z samorządem terytorialnym, a także kościołami, związkami wyznaniowymi oraz mniejszościami narodowymi i etnicznymi. Wymienieni ... skaczą z radości. PIS = PZPR-bis+
  • ~Wittorio
    (2018-01-17 16:41)
    Nie jest ważne ile ma lat,ale jakie są jego zasługi,a te są przeogromne,bo wygrane wybory dzięki potwornemu hejtowi jaki zapanowal w necie podczas kampani przedwyborczej i panuje do dzisiejszego dnia.To było wstrętne i niestety takie pozostało do dzisiejszego dnia.
  • ~Lok
    (2018-01-17 16:45)
    No to od teraz pisowskie trolle w internecie będą się mnożyć w postępie geometrycznym. Za twoje pieniądze ciemny ludu.
  • ~malinovy
    (2018-01-18 12:08)
    Jaki on śliczny, a jaki mądry... Zwróciłem śniadanie...
  • ~kos
    (2018-01-18 11:01)
    Odpowiedni człowiek na to stanowisko ? a co na to koń !