PiS chce wyczyścić urzędy z ludzi PO. Szef służby cywilnej "poleci" za Smoleńsk?

Część posłów PiS domaga się od nowych ministrów analizy zasadności dalszego zatrudniania osób, które współpracowały z ekipą PO-PSL.

wróć do artykułu
  • ~Mało pieniędzy na leczenie.
    (2018-01-27 16:44)
    Zmniejszyć ilość etatów w funduszu zdrowia,to znajdą się pieniądze na leczenie.
  • ~Bingo
    (2018-01-26 16:09)
    Hunwejbini z PiSu wchodza do urzedów. Do spółek państwowych już wprowadzili biernych, miernych ale wiernych.
  • ~Kacap Leśny
    (2018-01-26 13:29)
    pisim trollom dziś kartofel musiał dobrze grosiwem sypnąć bo rzygają jadem, że aż miło...
  • ~piśor
    (2018-01-26 12:38)
    Nareszcie. Spółki skarbu państwa wyczyszczono do średniego szczebla włącznie i mamy skokowy przyrost zysku od minimum 200% do 500 % nawet. Czas cały kraj wyczyścić z funkcjonariuszy TARGOWICY_ULICY_ZAGRANICY
  • ~gorzowianka
    (2018-01-26 11:06)
    W gorzowie wlkp. to plaga .Zróbcie porządek
  • ~Sava
    (2018-01-26 07:16)
    Za żaden Smolensk.. chodzi o to ze nie potrafią uczciwie pracować , czego dali dowód przez 8 lat tylko POzorowanie pracy
  • ~LCF
    (2018-01-25 21:36)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~chr,
    (2018-01-25 21:11)
    wyczyscic tych kogutow PIS-oskich ale to szybko !!!
  • ~echo
    (2018-01-25 20:27)
    PO co to larum To normalne ze nowy rzad i zaufani mu ludzie powinni byc na strategicznych stanowiskach Wystarczy spojrzec na totalna ulice i zagranice i totalnych EP glosujaca za sankcjami przeciw krajowi z ktorego pochodza To chyba. mowi samo za siebie Pranie mozgow trwalo 8 lat totalna opozycjo Mamy totalnie was dosc!!!!!!!!!!!!nn
  • ~....na 4 wiatry
    (2018-01-25 16:37)
    Najwyższy czas zrobić porządek z ferajną kolesi i złodziei
  • ~rychu
    (2018-01-25 15:04)
    to jest kolejny krok w kierunku tworzenia w "kraju nadwislanskim, kaczylandzie" rasy rzadzacej, a reszta nie myslaca po sekciarsku, to beda niewolnicy, robole !!!!! no i jeszcze kapusie za 30 srebrnikow !!! i to nie jest oboz koncentracyjny ??!!!!!! brakuje tylko napisu, co praca czyni dla czlowieka, ale bedzie !!!!!! za komuny takiego upodlenia nie bylo !!!!!!!!
  • ~Ban
    (2018-01-25 14:23)
    Pierwsza powinna wylecieć stara wiedźma Gajdowa z MUW w Krakowie! A za swoje oszustwa i mobbing do końca życia powinna siedzieć w więzieniu!
  • ~Kisiel
    (2018-01-25 12:23)
    Bardzo rozsądnie . Co wypracowali przez 8 lat poza szkodami?
  • ~Egit
    (2018-01-25 11:31)
    Chwila chwila a jak to się stało, że całe urzędy zostały zawłaszczone przez PO, nie podzielili się władzą? To znaczy to była tylko Polska PO? Przecież to takie niedomokratyczne.
  • ~funpis
    (2018-01-25 11:15)
    Trzeba jeszcze zdekomunizować pszczelarzy, wędkarzy, PiS, episkopat i szkolnictwo!
  • ~zwykły Polak
    (2018-01-25 11:02)
    A kiedy starzec z Warszawy odpowie za wymuszenie lądowania w Smoleńsku za wszelką cenę bez względu na okoliczności??? Pamiętam jak w TVP wygłaszał że każdy kto będzie chciał zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samoloty zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowania władzy.Ja wcale nie dziwię si etym pilotom ruskich samolotów że chcieli mieć pracę i zgodzili się na wszystko.Widocznie wybrali śmierć zamiast kiblowania za kratkami do samej śmierci.Minęło 10 lat a te pajace szukają wszędzie tylko nie tam gdzie jest winny tej katastrofy!!!!Pamiętam jak chyba na 2 tygodnie przed tym lotem ktoś z odpowiedzialnych za ten lot zapytał czy gdyby wystąpiły niemożliwe do lądowania warunki atmosferyczne będą mogli lecieć na inne lotnisko.Odpowiedź Jarosława czy kogoś z PiS była natychmiastowa.Nie ma żadnej możliwości zmiany zaplanowanego miejsca lądowania.No to piloci wylądowali.Teraz żeby się rozgrzeszyć robią jasełka w Warszawie.
  • ~tom 41
    (2018-01-25 10:57)
    Marzec 68. to mały pikuś.
  • ~gosy
    (2018-01-25 10:54)
    zapamiętajcie sobie pisowcy,że każdy kij ma dwa końce
  • ~OBY